ONEX
YAZILIM TASARIM
Flat Laptop Icon

NELER YAPIYORUZ? Dijital Dünyadaki Güvenilir Çözüm Ortağınız

TANITIM VİDEOMUZ

OneX Yazılım, beklentilerinizin ötesinde sizlere dinamik ve alternatif çözümler sunar. Şirketinizi dünyaya tanıtalım, dijital dünyadaki yerinizi alın.

İzmir Web Tasarım

WEB TASARIM
WEB YAZILIM

Modern, Responsive ve Kreatif

Responsive (mobil uyumlu), retina ekran destekli (yüksek çözünürlüklü), yönetilebilir, çok dilli, dinamik, kreatif, animasyon efektlerine sahip yeni nesil ve modern web sayfaları tasarlayabiliyoruz.

İzmir E-Ticaret

E-TİCARET

Dinamik, Güvenilir ve Yönetilebilir

Kullanıcı dostu arayüze sahip, %100 Seo uyumlu, birçok pazarlama aracını içerisinde barındıran, yönetilebilir, esnek paketlere sahip (ileri düzey veya standart), akıllı ve dinamik e-ticaret sistemleri tasarlayabiliyoruz.

İzmir Yazılım Firması

ENDÜSTRİYEL VE TİCARİ YAZILIMLAR

Kolay, Hızlı ve Pratik

Size özel işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer akıllı çözümler geliştiriyoruz. Bu yazılımların kolay, hızlı, estetik ve pratik olmasına özen gösteriyoruz. Çok yakında kaliteli ve güçlü yazılım paketlerimizi sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

İzmir Mobil Uygulama

MOBİL UYGULAMA

Ios ve Android Platformlar İçin

Ios ve Android platformlarına uyumlu, üstün performaslı mobil uygulamalar geliştirebiliyoruz.

İzmir Seo ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları

SEO VE
KURUMSAL KİMLİK

Farkınızı Zirvede Yansıtın, Farkınızı Fark Ettirin.

SEO (Search Engine Optimization): Sizi en üstlere taşıyoruz! Web sayfanızın Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Başarıyla sonuçlanmış SEO çalışmalarımız için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik: Size özel bir logo, sizi yansıtan renkler, sizi rakiplerinizden ayıracak tasarımlar. Bu alanda; logo, amblem, poster, kartvizit, reklam tasarımları ve benzeri grafik tasarım projeleri tasarlıyoruz.

FİYAT TEKLİFİ
ALIN

FİYAT TEKLİF FORMU

Vektörl Laptop Icon

Fiyat teklif sayfamıza giderek gerekli alanları doldurun, aranmaya ve aramaya gerek kalmadan bizden fiyat teklifi alın.