Mobil Uygulama Geliştirme Firmaları ve En iyi Mobil Uygulama Yapan Şirketler

Mobil uygulama yapan firmaları mı arıyorsunuz? En iyi mobil uygulama yapan şirketleri mi arıyorsunuz? Mükemmel bir mobil app projeniz mi var? Android ve iOS geliştiricisine mi ihtiyacınız var?

Bu Firma Listesi, Mobil Uygulama Şirketlerini Bulmanıza Yardımcı Olacaktır.

Video
Onex Yazılım

Her şirket profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olmak ister. Fakat geliştirilen her 10.000 mobil uygulamadan sadece 1 veya 2'sinin kazanacağı, geri kalanının ise yani hemen hemen %99,99'un unutulmaya başlayacağı doğrudur. Bunun sizi üzmesine izin vermeyin. Başarısız olanlar hep kötü planlanmış uygulamalardır. Bu yüzden çaba göstermeden sadece en ucuzuna odaklanıp birini seçerseniz uygulamanızın başarısız olması kaçınılmaz olacaktır. Bir uygulama geliştirme şirketi seçme süreci, özellikle ilk kez bir şirket seçenler, işletmeler veya girişimciler için bazen zor bir süreç olabilmektedir. İhtiyaçlarınız için en iyi şirketi seçmenize yardımcı olacak araştırmalar var, ancak nereden başlıyorsunuz? İhtiyaçlarınız için en iyi Android ve iOS uygulama geliştiricilerini inceledik ve sizler için kısa bir firma listesi hazırladık. Araştırmamız, projeniz için doğru uygulama geliştirme firmasını ya profesyonel şirketi bulmanıza yardımcı olacaktır.

onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Geleceğin Gücünü Hisset - Beklentileri aşan çözümler sunmak için ileri teknolojilerden yararlanıyoruz. Amacımız müşterilerimize - çalışanlarına, ürünlerine ve hizmetlerine - fayda sağlamaktır. Güçlü yönlerimiz; teknoloji, strateji ve tasarımdır.

Günümüz dünyasında işiniz ve farklılığınız sürekli saldırı altındadır. Kuruluşların büyümesine ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak ve saldırıya devam etmelerini sağlamak için dijital deneyimler ve teknolojik çözümler üretiyoruz.

atolye15.com

Atolye15

 • Outsource Design & Development
 • İzmir

Firma İletişim

Atölye15; yeni başlayanlar, işletmeler ve şirketler için web ve mobil uygulamalar geliştirmektedir. Ölçeklenebilir ekiplerle profesyonel anlamda arka uç geliştirme ve ön uç geliştirme, mobil ve UI / UX tasarım hizmetleri sunmaktadırlar. Harika bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz yoksa şirketiniz için ürün oluşturmak üzere uzak bir ekip mi arıyorsunuz? Atölye15'e ulaşın ve sizin için neler yapabileceklerini görün.

thinksmobility.com

Tmob Tech Inc.

 • Thrive with Digital Transformation
 • İstanbul

Firma İletişim

Dijital Dönüşümle Büyüyün. Önce gelir yaklaşımımızla sektörünüzde öncü olun. Dijitalleştirilmiş müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve kusursuz ürünlerimiz ve çözümlerimizle yeni deneyimler yaratmaya yardımcı oluyoruz. Sektöre özgü uzmanlığımızla, şirketinizin dijital dönüşümü için doğru hizmetleri bulun. Özel ürün geliştirmeden başarınızı tanımlayacak araştırma ve tasarım hizmetlerine kadar.

appwox.com

appwoX

 • Mobil Yazılım & Uygulama Geliştirme
 • İstanbul

Firma İletişim

Appwox, tecrübeli ekibi ile 150’den fazla proje tamamlayan sektöründe öncü bir yazılım ajansıdır. İstanbul ve Londra'da ofisleri bulunmaktadır. Temel uzmanlık alanlarında mobil ve web uygulamaları bulunmaktadır. Projelerin fikir aşamasından, yayınlanma aşamasına kadar A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

studionord.org

Studio Nord

 • Design & Development Studio
 • İstanbul

Firma İletişim

"Studio Nord" birlikte çalıştığı marka ve müşterilerine mobil odaklı, inovatif ve çok platformlu çözümler üreten ödüllü bir tasarım ve teknoloji firmasıdır.

studionord.org

Studio Nord

 • Design & Development Studio
 • Bursa

Firma İletişim

"Studio Nord" birlikte çalıştığı marka ve müşterilerine mobil odaklı, inovatif ve çok platformlu çözümler üreten ödüllü bir tasarım ve teknoloji firmasıdır.

En iyi Mobil Uygulama Yapan Şirketler

Mobil uygulama projeniz için önde gelen bir mobil uygulama geliştirme şirketini bulmak için birçok yöntem mevcuttur. İdeal olarak, potansiyel uygulama istemcileri arama motorlarında en iyi mobil uygulama yapan şirketleri ararlar. Ancak Google gibi arama motorlarına "en iyi mobil uygulama geliştirme şirketleri" ya da "en iyi mobil uygulama yapan şirketler" yazarak arama yaptığınızda birçok firma ile karşılaşırsınız. Bunun yerine, mobil uygulama projeleri için en uygun Android ve iOS uygulama geliştiren firmalarını GoodFirms, Clutch, The Manifest gibi güçlü firma listeleme platformlarından inceleyip bulabilirsiniz. Potansiyel müşterilere yardımcı olmak için, Onex Yazılım olarak dinamik mobil uygulama geliştirme çözümleri sunan en iyi uygulama geliştiricilerinin bir tablosunu hazırladık. Listeyi gözden geçirebilir ve büyüyen işiniz için Türkiye'nin en iyi mobil uygulama geliştirme şirketini seçebilirsiniz.

Türkiye'de En İyi Mobil App Geliştiren Firmalar ve iOS - Android Şirketleri

Mobil Uygulama Geliştirme Firmaları

Mobil çözümler iş başarısı için giderek daha önemli hale geldikçe, uygulama geliştiricisi seçiminiz daha fazla önem taşımaktadır. Potansiyel ortakları aramak ve araştırmak yorucu bir süreç olabilir. Bu yüzden incelemeniz için en iyi mobil uygulama geliştirme firmalarının listesini sizler için oluşturduk. İşletmenize en uygun olanı bulmak için firmaların web sayfalarına giderek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Mükemmel mobil uygulamayı tasarlamak için şirket sahipleri en iyi mobil uygulama geliştirme şirketini bulmalıdır. Onex Yazılım, Türkiye'de en iyi mobil uygulama geliştirme şirketlerinin yukarıdaki kısa listesini sunarak bu arayışta hizmet arayanlara yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Mobil uygulamalar, çok sayıda potansiyel tüketiciye ulaşma yeteneğine sahiptir. Bu, akıllı telefonlar ve diğer akıllı cihazlar aracılığıyla internete erişen insan sayısının artmasıyla giderek daha önemli hale geldi. İşletmenizin başarısını artırmak için ilk adım doğru uygulama geliştirme firmasını bulmaktır. Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun ortağı bulmak için bu kılavuzu kullanın. Vaka çalışmaları, proje türleri ve müşteri incelemeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için mobil uygulama geliştiricilerinin web sitelerine giderek keşfedin ve onlarla bağlantı kurun.

Android ve iOS Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama konusunda hem Android hem de iOS için mi uygulama geliştirtmeliyim? Yüksek performanslı bir mobil uygulama, işletmelere yeni yöntemler sunar. Bir mobil uygulama ile işletmeniz müşteri etkileşimini güçlendirebilir. Daha güçlü ilişkiler kurmak için müşterilerle iletişim kurun. Bir ödül veya sadakat programı (müşterilerinizin markanıza bağlı kalması için yapılan çalışmalar bütünü) ile değer katın. Marka bilinirliğini artırmak için onlara yararlı kaynaklar veya araçlar sunun. Mobil ödeme işlemleriyle kolaylık sağlayın. Mobil uygulamalar işinize büyük fayda sağlayacaktır. Bir mobil uygulama oluşturmak herhangi bir işletme için büyük bir karardır. Android ve iOS uygulama geliştirme şirketi olarak Onex Yazılım'a güvenebilirsiniz. Ekibimiz 6 yılı aşkın özel Android - iOS mobil uygulama geliştirme deneyimine sahiptir. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak etkileşimli mobil çözümler geliştiriyoruz. Ekibimiz mobil stratejinizi geliştirmenize yardımcı olur ve lansman boyunca size yol gösterir. Onex Yazılım, başarılı bir mobil uygulama başlatma geçmişine sahiptir.

(neredeyse) Herkesin elinde bir akıllı telefon var. Fakat bu nasıl normal hale geldi? Mobil cihazlar, uygulamaların kullanımı nedeniyle popülaritesini artırmaya devam ediyor. Sadece son kullanıcı sayısı sürekli olarak büyümeye devam etmekle kalmıyor, aynı zamanda iş çözümleri sunan uygulamalara olan talepte artıyor. Statista'dan yapılan bir ankete göre; küresel düzeyde cep telefonu kullanıcılarının sayısının 2021 yılına kadar 5 buçuk milyarı geçmesi bekleniyor. Bu akıllı telefonların işletim sistemlerine baktığımızda, piyasaya hâkim olan iki oyuncu var: Android (Google) ve iOS (Apple). Yıllar geçtikçe, her ikisi de mobil işletim sistemlerinde birbirlerinin özelliklerini devraldılar. Bununla birlikte, ikisi arasında bir uygulamanın geliştirme sürecini açıkça etkileyen farklılıklar vardır. Başka bir deyişle, mobil uygulama geliştirme süreci seçilen işletim sistemine göre de değişiklik gösterir.

Profesyonel Mobil Uygulama

Piyasadaki sayısız sürüm ve cep telefonu platformu çeşitleri için uygulamalar oluşturmak en deneyimli geliştirici için bile göz korkutucu olabilir. Profesyonel bir mobil uygulama geliştirme şirketi ile çalışmanın size birçok faydası olacaktır. İyi iletişim kanalları, güncel bilgi, yetenekli bir ekip, herhangi bir hata olması durumunda sorunu çözebilme kabiliyeti, uygulamanıza yeni özellikler ekleyebilme, yüksek kaliteli uygulama, testler ve çok daha fazlası gibi avantajlar elde edeceksiniz. Bu nedenle mobil uygulamanızı geliştirmek istiyorsanız sizin için profesyonel bir mobil uygulama oluşturabilen deneyimli ve kurulmuş bir mobil yazılım geliştirme firması aramak zorundasınız. İş hedeflerinize kolayca ulaşabilmeniz için size yüksek kaliteli ve güvenilir bir uygulama sunacaklardır.

Mobil Uygulama Geliştirme Maliyetini Etkileyen Faktörler Nelerdir?

 • Platform: Herhangi bir uygulama geliştirmenin ana vurgusu, uygulamanın kavramı ve fikri üzerine düşer. Ancak, uygulamayı geliştirmek için seçilen platformun türü de aynı derecede önemlidir. İşletmeler, önceki uygulamalarının yanı sıra gelecekteki teklifleriyle de yankı uyandıran bir mobil uygulama geliştirme platformunu seçmelidir. Mobil uygulama geliştirme platformu uygulamanın temel maliyetini belirleyebilir. Örneğin, iOS platformu için uygulama geliştirme maliyeti Android veya Hybrid platformundan nispeten daha pahalıdır.
 • Uygulama Boyutu: Uygulamanın boyutu, mobil uygulama geliştirme maliyetinin tamamlanmasında önemli bir rol oynar. Veritabanları, kullanıcı yönetimi portalları, depolama alanı gibi arka uç işlevleriyle birlikte uygulamada gereken ekran sayısı, uygulama geliştirme maliyetini değerlendirmek için gözden geçirilir. Geniş depolama alanı, birden çok ekran ve karmaşık arka uç özellikleri, uygulamanın genel fiyatını artırabilir. Ancak, gelecekte veri depolama gerekiyorsa, uzun vadede gereksiz yükseltmelerden ve ücretlendirmelerden kaçınmak için geliştirme aşamasında veri sıkıştırması oluşturmanız önerilir.
 • Eklentiler ve Entegrasyonlar: Bu dönemde, çoğu uygulama kullanıcı deneyimini geliştirmek için üçüncü taraf veri entegrasyonları ve eklentileri sunar. Uygulamalara dahil edilen en yaygın eklentiler sosyal medya uzantılarıdır. Bu entegrasyonların kusursuz çalışması için uygulama geliştiricilerinin gelişmiş bir Uygulama Programlama Arayüzü (API) formüle etmeleri gerekir. API, uygulamanın diğer cihazlarla etkileşimini sağlayan bir dizi rutin, araç ve protokolden oluşur. API'lerin yüklenmesi, uygulama geliştirme maliyetini önemli ölçüde etkileyebilir.
 • Güvenlik: Dijital çağda veri güvenliği çok önemlidir. Bununla birlikte, her uygulamanın gerektirdiği şifreleme düzeyi, türüne ve işlevselliğine göre değişir. Bir uygulama kullanıcının kişisel verilerini toplar veya ödeme ağ geçitlerini kolaylaştırırsa, çok yüksek bir uygulama şifreleme düzeyi gereklidir. Uygulama için gereken veri güvenliği türünün ilk aşamalarda tartışılması tavsiye edilir, çünkü daha sonra veri şifrelemesi eklenmesi daha pahalıya mal olabilir.
 • UI: Kullanıcı Arayüzü ya da uygulamanın tasarımı ne kadar detaylı ya da profesyonel olursa bu durumda maliyette doğru orantılı olarak artacaktır. Birçok uygulama kullanan kişiler farketmiş olacaklar ki bazı uygulamaların tasarımı ve ekranları çok iyi bir arayüze sahipken bazı uygulamalar ise çok basit ve standart arayüze sahip olabilmektedirler.

Şirket Deneyimimiz


Dijital dönüşümün kalbindeki inovasyonla tanışın! Yaratıcı fikirler ve harika işler ortaya çıkarıyoruz.

50% Özel Yazılım Geliştirme
20% Mobil Aplikasyon Geliştirme
15% Nesnelerin İnternetİ (IoT) ve AI
Yazılım Şirketleri Deneyim Tablosu
IT Danışmanlık 10%
Gömülü Sistemler ve Otomasyon 5%

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Adana, Konya başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine yazılım geliştirme ve yazılım danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

%50 Özel Yazılım Geliştirme, %20 Mobil Uygulama ve Web Geliştirme, %15 Nesnelerin İnterneti - Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, %10 IT ve BI Danışmanlığı, %5 Diğer (VR, AR, Gömülü Sistemler, Otomasyon, PLC, Enerji Otomasyonu, Bulut Çözümleri, Amazon Web Services)

Onex Yazılım
Geleceğin Gücünü Hisset!

+90 545 862 15 65

Ofis

Adalet Mh. Manas Bulvarı No:39 K:34 D:3408
Folkart Towers B Kule
Bayraklı/İzmir Turkey

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

 • Özel Yazılım Geliştirme
 • Üretim Mühendisliği
 • Mobil Aplikasyon Geliştirme
 • IT - BI Danışmanlığı
 • UX / UI Tasarım
 • DevOps - Sistem Geliştirme
 • QA & Yazılım Test
 • Nesnelerin İnterneti (IoT)
 • Gömülü Sistem ve Yazılım
 • Donanım Tasarımı
 • Artırılmış ve Sanal Gerçeklik (AR / VR)
 • Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka

Bizimle İletişime Geçin

Gelin, yazılım ve tasarım alanında dinamik ve profesyonel ekibimiz ile projenizi birlikte oluşturalım.

Dijital Dönüşümü Ertelemeyin. Onex ile Gücünüze Güç Katın!