En iyi Özel Yazılım Firmaları ve Yazılım Geliştirme Şirketleri

Türkiye'de Özel Yazılım Yapan Firmaları ya da En iyi Yazılım Şirketlerini mi Arıyorsunuz?

Bu Firma Listesi, Özel Yazılım Geliştirme Şirketlerini Bulmanıza Yardımcı Olacaktır.

Video
Onex Yazılım

En İyi Özel Yazılım Geliştirme Firmaları Listesi


Bu listede neden Logo, Ticimax, Akınsoft, Micro, Tsoft gibi firmalar yok diye düşünebilirsiniz. Hemen cevap verelim; bu liste özel yazılım geliştirme hizmeti veren firmaların listelendiği bir rehberdir.

onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Geleceğin Gücünü Hisset - Beklentileri aşan çözümler sunmak için ileri teknolojilerden yararlanıyoruz. Amacımız müşterilerimize - çalışanlarına, ürünlerine ve hizmetlerine - fayda sağlamaktır. Güçlü yönlerimiz; teknoloji, strateji ve tasarımdır.

Günümüz dünyasında işiniz ve farklılığınız sürekli saldırı altındadır. Kuruluşların büyümesine ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak ve saldırıya devam etmelerini sağlamak için dijital deneyimler ve teknolojik çözümler üretiyoruz.

atolye15.com

Atolye15

 • Outsource Design & Development
 • İzmir

Firma İletişim

Özel durumunuz için en modern web ve mobil teknolojileri sağlayan ve harika ürünler üreten, geliştiricilerin, tasarımcıların ve proje yöneticilerinin sıkı sıkıya bağlı bir ekibiyiz.

Her büyük ekibin sadece yüksek vasıflı profesyoneller değil, aynı zamanda konuşmak, tartışmak ve her zaman ürün oluşturmanın daha iyi yollarını aramaya istekli olan farklı bireylerin birliği olduğuna inanıyoruz. Kendini işine adamış ve kendi kendini yöneten ekibimiz inşa ettiğimiz en iyi varlıklardan biridir.

lisayazilim.com

Lisa Yazılım

 • Özel Yazılım & Web Tasarım
 • İstanbul

Firma İletişim

Lisa Yazılım, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle özel yazılım, web tasarım, e-ticaret projesi, kurumsal kimlik, grafik tasarım çalışması ve özel web projeleriyle hizmetler sunan profesyonel bir Bilişim Firmasıdır.

mediaclick.com.tr

MediaClick

 • 360° dijital iletişim ajansı
 • İstanbul

Firma İletişim

İşimiz sadece web tasarım değil. Burası 360° dijital iletişim ajansı. Projelerimizde strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım, sosyal medya ve seo ekipleri en başarılı işi çıkarmak için tek vücut olarak çalışır. Web tasarım, iyi yaptığımız işlerden sadece birisi... Mediaclick olarak, yurtiçi ve yurtdışı web tasarım yarışmalarında ödüller aldık ve almaya devam ediyoruz. Çünkü bize güvenenleri ve işimizi çok seviyoruz.

vantaworks.com

VantaWorks

 • Bir projen mi var? Birlikte geliştirelim
 • İstanbul

Firma İletişim

VantaWorks, şirket olarak genç ve dinamik bir yapıya sahip olması ile birlikte, kurucu ekibin uzun yıllardır edindiği tecrübe ve birikim ile internet tabanlı yazılım, isteğe özel yazılım ve tasarım konularında hizmet vermektedir.

atsyazilim.com

ATS Yazılım

 • 2,000+ proje yaptık
 • Bursa

Firma İletişim

1998'den beri, Enerji'den Gıda'ya, Tekstil'den Otomotiv'e, onlarca sektör ve 2,000'in üzerinde projeden edindiğimiz tecrübe ile size en uygun işi sunmak için hazırız. Projeniz veya bütçeniz ne olursa olsun gelin, projenizi inceleyelim, geliştirelim ve hayata geçirelim. Kısaca; Hayal edin, yazalım!

serenay.net.tr

Serenay Yazılım

 • Sektörlere yeniden ilham veren yenilik ve çözümler
 • Bursa

Firma İletişim

Farklı dinamiklere sahip işletmeler için özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Standart özelliklerdeki paket programların yeterli olmadığı ya da işletmenize özel bir projeniz olduğunda sizlere özel çözümler sunuyoruz. Talebinizin Uzman Ekibimizle Analizi Yazılım projenizin taleplerini netleştirebilmek için düzenlenenen toplantılarda, sizlerin taleplerini dinliyor ve gerekli yönlendirmeleri sizlere sağlıyoruz.

elizyazilim.com

Eliz Yazılım

 • #ÖZGÜNLÜK #TECRÜBE #YARATICILIK
 • Ankara

Firma İletişim

Firmanızın, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu Web Tasarımı ve Web Yazılımı konularında hizmet vermektedir. Kurumsal Kimlik, Web Tasarım & Web Yazılım, E-Ticaret Siteleri, Özel Yazılımlar, Mobil Uygulamalar (Andoroid & IOS), Seo, Sosyal Medya Yönetimi ve Google Reklam Yönetimi uzmanlık alanlarımızdır. Ankara Web Tasarım ve Web Yazılım firması olan Eliz Yazılım 13 yılı geçen tecrübesi ve bilgi birikimiyle kaliteden ödün vermeden web sitesi ihtiyaçlarınıza doğru çözüm ve maliyet avantajları sunmaktadır.

Özel Yazılım Yapan Firmalar

Özel yazılım yapan firmaların ve yazılım geliştiren şirketlerin sayısı artıyor ve bunun bir nedeni var. Yeni başlayanlardan güçlü şirketlere kadar her işletme dijital çağa ayak uydurmak ve avantajlarından yararlanmak istiyor. Peki tüm taleplerinizi karşılayacak özel yazılım şirketini nasıl bulacaksınız? Bazı araştırmalardan sonra, sizler için Türkiye'de bulunan en iyi özel yazılım geliştirme firmalarını seçtik. Bu araştırmada; şirketin büyüklüğü, üst düzey müşterileri, uzmanlık alanları, deneyimleri ve konumları gibi temel kriterleri göz önünde tuttuk. Profesyonel hazırlanmış özel bir yazılım; optimizasyonun anahtarıdır, çalışma sürecini basitleştirir, satışlarınızı ve uzun vadede marka bilinirliğinizi artırır.

Bir uygulama oluşturma konusunda eğer sorun yaşıyorsanız veya bilgi güvenliğini artırmanız gerekiyorsa veya ürünü sıfırdan geliştirecek uzman bir ekip arıyorsunuz - hazırladığımız liste, sorunlarınızı çözmeye hazır en iyi özel yazılım geliştirme firmalarını sunacaktır. Birçok girişimci için firmanın konumu belirleyici bir faktördür, çünkü tüm şirketler dış kaynak ekipleriyle çalışmaya istekli değildir. Bu nedenle aşağıda Türkiye'de, İstanbul'da, İzmir'de bulunan en iyi özel yazılım yapan firmaları bulacaksınız. En iyi özel yazılım yapan ve özel yazılım geliştiren şirket genellikle alanındaki deneyimi ile tanımlanır. Listemizde ortalama 6 - 20 yıllık tecrübeye sahip firmalar bulacaksınız. Başka bir deyişle, piyasada itibar kazanmış firmaları göreceksiniz, tarzlarını geliştirdiler ve müşterinin taleplerini karşılama hakkında çok şey biliyorlar. Böylece, işinizle ilgili yenilikçi dijital çözümler bulmak için bu firmaları kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Türkiye'de En İyi Yazılım Firmaları ve Şirketleri

En iyi Yazılım Şirketleri

En iyi yazılım geliştirme şirketini mi arıyorsunuz? Bugün işletmenizin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğu bir şey varsa, onlardan biri de özelleştirilmiş yazılım çözümleridir. Ancak tüm yazılım geliştirme şirketleri ve firmaları yüksek verimli yazılım ürünleri sunamaz. Olağanüstü yazılım çözümleri sunmak için, bir yazılım geliştirme şirketinin yazılım endüstrisinde gelişen teknolojileri, dilleri ve platformları takip eden uzmanlara, yazılım geliştiricilerine sahip olması gerekir. Bu ve diğer birçok önemli parametreye dayanarak, sizler için Türkiye'de en iyi özel yazılım geliştirme şirketlerinin listesini hazırladık.

Doğrudan listeye girmeden önce tartışılması gereken son şey, bir şirketin büyüklüğüdür. Şüphesiz şirketin uzmanlığı çalışan sayısı ile tanımlanamaz. Bununla birlikte, projeniz küçük ya da büyük olsun, işiniz için çok önemli bir faktör olabilir, bu durumda projeniz farklı sayıda geliştirici gerektirecektir. Bu nedenle, talebinizi karşılayabilecek bir şirkete başvurmanız ve projeniz üzerinde etkili bir şekilde çalışmayı başaracak ekibi bulmanız çok önemlidir.

Ticari şirketler, eğitim kurumları, kamu sektörü ve özel kuruluşlar arasında günlük görevleri otomatikleştiren çeşitli yazılımlar bulunmaktadır. Şirketler, gereksinimlerini karşılamak için önceden tasarlanmış bir yazılım paketi veya özelleştirilmiş bir yazılım hizmeti satın almaktadırlar. Aşağıdaki listeden en iyi yazılım şirketini seçin ve dijital dönüşümün kalbindeki inovasyonla tanışın.

Özel Yazılım Geliştiricilerini mi Arıyorsunuz?

Yazılım geliştiricileri; mobil uygulama veya web sitesi gibi bir ürün için verileri organize bir yapıya dönüştürme işlemine sahiptirler. İşinizi büyütmek için karmaşık projeler ile uğraşırken, ihtiyaçlarınız için doğru ortağa ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden incelemeniz için yukarıda en iyi yazılım geliştirme şirketlerinin ve yazılım firmalarının listesini oluşturduk. İşletmenize en uygun olanı bulmak için şirket tanımlarını, eski müşterileri ve dikkate değer projeleri firmaların web sayfalarına giderek detaylı inceleyebilirsiniz. Artık hiçbir işletme, uygun bir teknoloji olmadan büyümeyi düşünemez.

Özel yazılım geliştirme şirketlerinin önemini iyi anlamak gerekir. Örneğin işletmenizin büyümesi için neden yetenekli yazılım geliştiricileri seçmelisiniz? Günümüzün ilerici ve hızla değişen dünyasında, şirketler rakiplerinin önünde kalmak istiyorlar ve bu özel - güçlü bir yazılımla mümkün olabilmektedir; işletmelerin doğru stratejilere, yazılımlara ve sistemlere sahip olması sağlanabilmektedir. Özel yazılım, her bir işlemi otomatik hale getirir ve kolaylaştırır ve işletmenin verimliliğini ve üretkenliğini arttırırken, kuruluşa büyük miktarda maliyet ve zaman tasarrufu sağlar. Özel Yazılım Yapan Firmalar & Özel Yazılım Geliştirme Şirketleri, müşteriler için özelleştirilmiş yazılım oluşturma, uygulama ve dağıtma konusunda geniş bir bilgi yelpazesi sergilerler. Yetkin bir yazılım geliştirme firması bulmak zor bir hedeftir, çünkü kendilerini tanıtan ve pazar yaratan birçok yazılım geliştirme şirketi vardır. Özel yazılım geliştirme şirketleri, müşterinin gerekli taleplerini karşılayan kaliteli özel yazılım uygulamasında en iyisini geliştirmek için birinci sınıf proje yürütme yöntemlerine, KG uygulamalarına sahip olmalıdır.

Yerleşik birçok özel yazılım geliştirme firmasının profillerine bakmanız ve sizin için en uygun olanı bulmanız konusunda bu süreci kolaylaştırmak için Onex Yazılım size tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en iyi yazılım geliştirme şirketlerinin listesini hazırladı. Bu liste, müşteri yorumları, referanslar, geçmiş çalışmaların gözden geçirilmesi vb. birçok detayın incelenmesiyle en iyi özel yazılım geliştirme firmalarını bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu liste; En iyi özel yazılım yapan firmaları arayan girişimciler ve bireyler içindir. Bu firma rehberi sayesinde en iyi sonucu elde etmek için ajansları, danışmanları ve yazılım geliştiricilerini inceleyebilirsiniz.

Peki Özel Yazılım Geliştirme Nedir?

Örneğin; Microsoft Office, kitle gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış hazır bir yazılım uygulamasına çok güzel bir örnektir. Satın alırsınız ve kullanırsınız. Fakat bu uygulamanın ne kadarını kullanıyorsunuz ya da işletmeniz için bu uygulamada olan eksiklikler nedir? İşletmeniz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş yazılım uygulamalarına ihtiyaç duyabilmektedir. Özel yazılım geliştirme, özellikle belirli bir amaç için tasarlanmış ve yeniden satış amaçlı olmayan, tamamen bireye / firmaya / şirkete özgü hazırlanan yazılım çözümleridir. Düşünün; bir uygulama var ve tamamen sizel, uygulamada sizin markanız yer alıyor, personelinizin rahat kullanabileceğişekilde tasarlanmış, müşterilerinizin geri dönüşlerine göre esnek ve güçlü bir yapıya sahip olduğunu düşünün.

Şirket Deneyimimiz


Dijital dönüşümün kalbindeki inovasyonla tanışın! Yaratıcı fikirler ve harika işler ortaya çıkarıyoruz.

50% Özel Yazılım Geliştirme
20% Mobil Aplikasyon Geliştirme
15% Nesnelerin İnternetİ (IoT) ve AI
Yazılım Şirketleri Deneyim Tablosu
IT Danışmanlık 10%
Gömülü Sistemler ve Otomasyon 5%

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Adana, Konya başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine yazılım geliştirme ve yazılım danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

%50 Özel Yazılım Geliştirme, %20 Mobil Uygulama ve Web Geliştirme, %15 Nesnelerin İnterneti - Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, %10 IT ve BI Danışmanlığı, %5 Diğer (VR, AR, Gömülü Sistemler, Otomasyon, PLC, Enerji Otomasyonu, Bulut Çözümleri, Amazon Web Services)

Onex Yazılım
Geleceğin Gücünü Hisset!

+90 545 862 15 65

Ofis

Adalet Mh. Manas Bulvarı No:39 K:34 D:3408
Folkart Towers B Kule
Bayraklı/İzmir Turkey

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

 • Özel Yazılım Geliştirme
 • Üretim Mühendisliği
 • Mobil Aplikasyon Geliştirme
 • IT - BI Danışmanlığı
 • UX / UI Tasarım
 • DevOps - Sistem Geliştirme
 • QA & Yazılım Test
 • Nesnelerin İnterneti (IoT)
 • Gömülü Sistem ve Yazılım
 • Donanım Tasarımı
 • Artırılmış ve Sanal Gerçeklik (AR / VR)
 • Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka

Bizimle İletişime Geçin

Gelin, yazılım ve tasarım alanında dinamik ve profesyonel ekibimiz ile projenizi birlikte oluşturalım.

Dijital Dönüşümü Ertelemeyin. Onex ile Gücünüze Güç Katın!