Endüstriyel Yazılım Firmaları (IIoT & i4.0) ve Kurumsal Yazılım Şirketleri

Endüstriyel Yazılım Firmaları ( Endüstriyel Nesnelerin İnterneti - IIoT & i4.0) ve Kurumsal Yazılım Şirketleri - Endüstri 4.0 Yazılım Geliştirme Hizmetleri Nelerdir?

Bu Firma Listesi, Endüstriyel Yazılım Firmalarını ve Kurumsal Yazılım Şirketlerini Bulmanıza Yardımcı Olacaktır.

Video
Onex Yazılım

Endüstriyel Yazılım Firmaları ve Kurumsal Yazılım Şirketleri


onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Daha Hızlı Entegrasyon - Veri Zekası - Sayısal Dönüşüm. Onex Software, şirketlerin farklı üretim süreçlerinin gelişimi hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinmelerini sağlayan yazılım çözümleri (MES'ler) geliştirerek, iç yönetimlerini kökten geliştirmeye ve rekabet güçlerini artırmaya yardımcı olur.

Yeni dijital gerçekliklerle yüzleşmenize ve yeni fırsatlardan yararlanmanıza yardımcı olmak için gelişmiş endüstriyel ve kurumsal çözümler alanındaki uzmanlığımızı sizinle paylaşabiliriz.

siskon.com.tr

Siskon

 • Software & Automation
 • İzmir

Firma İletişim

En gelişmiş ve son teknolojilerle (mobile, cloud, vb.) uyumlu projeler geliştirmek, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerinin tüm aşamalarında hizmet sunabilmek için gelişime açık olarak çalışıyoruz. Siskon‘da biz, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerimizde, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve uzmanlığımız ile müşteriye son teknoloji kullanan çözümler sunuyoruz.

otkosis.com.tr

Otkosis

 • Bilişim ve Otomasyon
 • Antalya

Firma İletişim

Otkosis Bilişim Otomasyon Danışmanlık deneyimli ve profesyonel ekibiyle müşterilerine sunmakta olduğu hizmet ve çözümleriyle gelişen dünyada teknolojinin faydalarını müşterilerine en iyi vermeyi amaçlayan bir şirkettir. Çeşitli hizmet, çözüm ve arge çalışmalarıyla ileriye yönelik bakış açısıyla geleceğe yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Vizyon, misyon ve sosyal sorumluklarından taviz vermeden sektörde yerini almış ve gelecekte de bundan taviz vermeden en iyi hizmet ve çözümleri sunacaktır.

abtendustri.com.tr

ABT Endüstri

 • Çözüm Gerekiyorsa Ortağınız Burada
 • İzmir

Firma İletişim

Bünyemizde endüstriyel yazılımlar konusunda Ar-Ge destekli çalışmalar yürüten uzman ve yetkin bir ekibe sahibiz. Endüstriyel yazılım ihtiyaçları konusunda üst düzey hizmetler vermekteyiz. Bunun yanında proses otomasyon sistemlerinin diğer bilgisayar sistemleri ile entegrasyonu, proses izleme, arşivleme ve raporlama çözümleri sunmaktayız. Endüstriyel yazılım dışında firmaların özel yazılım ihtiyaçlarına yönelik de hizmetler vermekteyiz.

modsoft.com.tr

Modsoft

 • Leads innovation
 • Balıkesir

Firma İletişim

Modsoft olarak mikro işlemci kontrollü endüstriyel ürünlerimizden yazılım çözümlerimize kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Üretiminizi, stoklarınızı, çalışanlarınızı, müşterilerinizi ve işletmenizi daha etkin, daha kolay yönetebilmek istemez misiniz? İsteyin, işletmenizi ücretsiz inceleyerek iş analizimizi yapalım. Sunacağımız size özel çözümler ile yönetim gücünüzü artırarak firmanızı büyütün ve daha fazla kazanın..

softtech.com.tr

Softtech

 • Öncü Teknoloji
 • İstanbul

Firma İletişim

Dijital çağın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Sadece ürettiğimiz ürünlerle değil, kendi bünyemizden çıkan özel projelerle de ilham veriyoruz. Softtech içerisinde ortaya çıkan birçok fikir, ulaştığı seviye sayesinde özel birer projeye dönüştü. Ürettikleri teknolojiler global birer ürün olma yolunda hızla ilerliyor.

mantis.com.tr

Mantis

 • Software Company
 • Ankara

Firma İletişim

Mantis, arama, veri madenciliği, bilgi erişimi, endüstri 4.0 ve sosyal medya takibi ile analizi konularında yaratıcı fikirler üretir. Bu fikirleri, ileri teknolojilerle birleştirip özgün çözümlere ve servislere dönüştürür. Sorumluluk taşıyoruz, ülkemizin ve toplumumuzun sürdürülebilir gelişimini destekliyoruz.

internative.net

Internative Software

 • Yazılım ve Teknoloji Çözümleri
 • İstanbul

Firma İletişim

Dijital ürün inovasyonu, müşteri deneyimi yönetimi ve dijital dönüşümde tasarım ve teknoloji odaklı çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Kurum içi yazılım çözümlerinden, online dünyada müşterilerinize ulaşan en kısa yolu hedefleyen projelere, Internative ekibi dijital dönüşüm yolculuğunuzdaki her adımda yanınızda! Kurumunuzun, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, mimarisi güçlü, sürdürülebilir ve katma değerli sistemler yaratıyoruz.

En İyi Endüstri 4.0 Kurumsal Yazılım Geliştirme Şirketi

Endüstride kullanılan çözümler ve teknolojiler gittikçe daha da gelişmektedir. Endüstri X.0, üretim sürecinde bilgi teknolojilerinin kullanılmasını amaçlayan, sanayide teknolojik bir değişim sürecidir. Onex Yazılım, Endüstri 4.0 parametrelerine göre operasyonların, organizasyonel süreçlerin ve BT sistemlerinin doğrulanmasını müşterinin iş bağlamıyla karşılaştırarak şirketin bilgi ve BT durumunu ölçmek, müdahale alanlarını ve en uygun geliştirme araçlarını tanımlamak için çalışır.

Kurumsal teknoloji büyük bir iştir. Onex Yazılım, Industry 4.0 teknolojisini üretim işinize uygulamanıza yardımcı olabilir. Üretim, dağıtım, perakende ve hizmet sektöründe yer alan müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda esnek ve sektöre özgü yazılımlar geliştiriyoruz. Standart ve kalıplaşmış yazılım paketleri ile karıştırmayın; tamamen size özel ve sizin için tasarlanan çözümler üretiyoruz. Size ve işletmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin ve bize şirketinizin ihtiyaçlarını belirtin (Örneğin; şuan şirketinizde hangi süreçte bir aksama meydana geliyor? Müşterileriniz hangi konuda sizden memnun değiller? Şirketinizin akıllı sistem konusundaki ihtiyaçları nedir?).

Endüstri 4.0'a yatırım yapmak, pazarda güçlü bir konum sürdürmeyi ve büyüme fırsatlarını artırmayı amaçlayan teknolojik ve organizasyonel değişiklikleri tanıtmak anlamına gelir. Endüstri 4.0 teknolojisi ile çalışan akıllı fabrikalar üretimin geleceğidir. Tamamen birbirlerine bağlıdırlar ve esnektirler; envanter kontrolü, tahmini bakım, zamanında teslimat, tam görünürlük ve daha fazlası için üretim aşamasından ve tüm kritik görev sistemlerinden gelen verileri entegre ederler.

Türkiye'de En İyi Endüstriyel Yazılım Firmaları ve Kurumsal Yazılım Şirketleri Rehberi

Endüstri 4.0 Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Endüstri 4.0 için dijital dönüşüm danışmanına mı ihtiyacınız var? Onex Yazılım sınır tanımayan bir şirkettir. Sadece Türkiye'de değil birçok ülkeye yazılım hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz. Tedarik zinciri yönetimi ile mücadele eden şirketlerin akıllı fabrikalara dönüşmelerini sağlamak için kaliteli ve özel yazılım hizmetleri sunuyor ve geliştiriyoruz. Üretim süreçlerini optimize ediyor ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) çözümleri sunuyoruz.

Şirketiniz Endüstri 4.0 için Hazır mı?

Yeni dijital teknolojinin yükselişi, imalatta dördüncü sanayi devrimini temsil ediyor: Endüstri 4.0 (i4.0 - industry 4.0). Veri odaklı üretime odaklanan i4.0 teknolojisi, tüm fabrikanın 360 derece görünürlüğü ve fiziksel verileri dijital verilere dönüştürme ve paylaşabilme gibi birçok avantaj getiriyor. i4.0 ile darboğazları önemli ölçüde azaltabilir, tedarik zinciri esnekliğini ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Gerçek şu ki, hiçbir üretici i4.0'ı artık göz ardı edemez: i4.0'a yükseltmek, önümüzdeki 5 yıl boyunca maliyetlerde %13.8'lik bir düşüşle birlikte ortalama %18'lik bir verimlilik artışı sağlayacaktır. Forbes Ran Poliakine'nin yakın zamanda belirttiği gibi: “İnsanları, sistemleri ve makineleri daha iyi bağlayan teknolojiye yatırım yaparak üreticiler her zamankinden daha verimli, çevik ve işbirlikçi olabilirler.”.

Birçok üretici, i4.0 ile uyumlu hale getirilebilen eski sistemlere güvenmektedir; evet, i4.0 teknolojisi eski ekipmanın ömrünü uzatabilir. Ancak bir değişikliği uygulamadan önce fabrikanızın ihtiyaçlarını, hazır olup olmadığını, eski ve BT altyapısının durumunu ve stratejik hedeflerinizi değerlendirmek kritik ilk adımdır.

Endüstri 4.0 Araçları ve Teknolojileri

Robotik ve Otomasyon
Robotik ve otomasyon, insan makine arayüzü (HMI) için PLC programlama ve uygulamaları ile akıllı fabrikalar ve minimum dijital tesisler tarafından tamamen sayısallaştırılmış tesisler içindeki süreçlerin mimarisi ile çok popüler ve önemlidir. - Bilgi teknolojisini kullanan operatör sayısı -

Mekatronik
Mekatronik, mekanik alanında bilgi ve becerilerin kullanımı, makinelerin inşası ve işletilmesi, elektronik, bilgi teknolojisi, otomasyon ve kontrol, modelleme, mekatronik sistemler alanlarında ürün ve üretim süreçlerinin tasarımı ve işletilmesine dayanmaktadır. Akıllı montajların ve bileşenlerin geliştirilmesi ve mekatronik tasarım (akıllı sistemlerin oluşturulması ve işletilmesiyle ilgili sorunların formüle edilmesi ve çözülmesi yöntemleri).

Nesnelerin İnterneti
Çözümleri Üretim sürecinin bir parçası olarak makineden makineye iletişimi sağlayan, rötuş, arıza süresi, servis vb. süreçlerin tüm yönleri hakkında veri toplar.

Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri (ERP Systems)
Yeni nesil ERP sistemleri; iş zekası (Business Intelligence), MES, muhasebe sistemleri, satış sistemleri veya tedarik zinciri yönetim sistemleri gibi işletme içindeki harici veya çevresel sistemlere veri sağlayan erkezi bir sistemin rolünü oynar.

İş Zekası ve Veri Ambarı (Data Warehousing)
Akıllı işletmelerde, veriler birçok cihaz tarafından üretilir ve sürekli akan bir veri akışı biçimini alır - geleneksel ilişkisel veritabanları aracılığıyla analiz etmek çok zor hatta imkansız olabilir. Bu nedenle, verilerin ele geçirilmesini ve analiz edilmesini sağlayan ve sonuç çıkarmak için onu kullanan teknolojileri uygulamalıyız. Yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (Machine Leraning), bulut çözümleri, büyük veri (Big Data) ve teknolojiler bu amaçla kullanılır.

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT)

Nesnelerin İnterneti'nin (IoT - Internet of Things) bir alt kümesi olan Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT); veri toplayan ve ileten bağlı cihazlardan oluşan bir ağdır. Bu veriler daha sonra çeşitli üretim ve ticari işlemleri optimize edecek öngörüler elde etmek için analiz edilir. Potansiyel artışlar arasında gelişmiş güvenlik, maliyet tasarrufu ve kolaylaştırılmış operasyonlar bulunmaktadır. Finanstan tarıma ve taşımacılığa, sağlık hizmetlerinden hükümete ve medyaya kadar hemen hemen her sektörde başarının temelini artık teknolojinin gücü belirlemektedir desek yanılmayız herhalde. İş teknolojisi artık dijitalleştirilmiş dünyamızı internet üzerinden birbirine bağlanan ve birbirleriyle senkronize çalışan aygıtlar, veriler ve sistemlerle birleştirmektedir.

Endüstri 4.0 Modelini Benimsemenin Faydaları Nelerdir?

Hepsiburada gibi şirketler lojistik ve tedarik zinciri yönetimini optimize etmeye devam ettikçe, kendi operasyonunuzu geliştirmenize ve optimize etmenize yardımcı olacak teknoloji ve çözümlere yatırım yapmanız gerekiyor. Rekabet gücünüzü korumak için müşterilerinize Hepsiburada gibi bir şirketten alabilecekleri aynı düzeyde (veya daha iyi) hizmet sunabilmeniz için sistemlere ve süreçlere sahip olmanız gerekir.

Sizi genç işgücü için daha çekici kılar. Modern, yenilikçi Industry 4.0 teknolojilerine yatırım yapan şirketler, yeni ve genç çalışanları çekmek ve elde tutmak için daha iyi bir konumdadır.

Ekibinizi daha güçlü ve daha işbirlikçi yapar. Endüstri 4.0 çözümlerine yatırım yapan şirketler verimliliği artırabilir, departmanlar arasındaki işbirliğini artırabilir, öngörücü ve kuralcı analitik sağlayabilir ve operatörler, yöneticiler dahil kişilerin görevlerini yönetirken daha iyi kararlar vermeleri için gerçek zamanlı verilerden daha iyi yararlanmasına olanak tanır.

Potansiyel sorunları büyük sorunlara dönüşmeden ele almanızı sağlar. Öngörücü analizler, gerçek zamanlı veriler, internete bağlı makineler ve otomasyon, potansiyel bakım ve tedarik zinciri yönetimi sorunlarını ele alma ve çözme konusunda daha proaktif olmanıza yardımcı olabilir.

Maliyetleri azaltmanıza ve karları artırmanıza izin verir. Endüstri 4.0 teknolojisi, üretim süreçlerinizin ve tedarik zincirinizin tüm yönlerini yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olur. İşinizle ilgili daha akıllı ve daha hızlı kararlar vermeniz için gereken gerçek zamanlı verilere ve öngörülere erişmenizi sağlar ve bu da tüm operasyonunuzun verimliliğini ve karlılığını artırabilir.

Endüstri 4.0 Uygulamadan Önce Şunlara Dikkat Edin

 • Makinelerinizi ve BT altyapınızı değiştirmek mi istiyorsunuz yoksa yeni BT sistemleri uygulamak zorunda kalmadan Endüstri 4.0'a geçmek mi istiyorsunuz?
 • Yeterli finansal kaynaklarınız var mı? 4.0'ın uygulanması, üretimi artırarak ve maliyetleri düşürerek paradan tasarruf etmenizi sağlar. Ancak, diğer tüm yatırımlarda olduğu gibi, para kazanmak için para harcamanız gerekir.
 • Doğru insan gücünüz var mı? İmalat yönetici i4.0'ın düzenlenmesini denetlemek için teknik beceri ve bilgiye sahip olmayabilir.
 • Piyasadaki mevcut çözümler ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? Hedefleriniz karşılanana kadar optimizasyonları test etmek ve denemek için sizinle birlikte çalışacak doğru kişileri bulmak daha önemlidir.
 • i4.0'ın uygulanıp uygulanmayacağını düşünürken, kendinize hangi optimizasyonların müşterilerinize en fazla fayda sağlayacağını sorun. Birçok müşteri hızlı teslimat, üretim ve sevkiyat süreçlerinin görünürlüğünü talep ederken, diğerleri özel siparişleri kolaylaştırmak için üretimde daha fazla esneklik isteyebilir.

Şirket Deneyimimiz


Dijital dönüşümün kalbindeki inovasyonla tanışın! Yaratıcı fikirler ve harika işler ortaya çıkarıyoruz.

50% Özel Yazılım Geliştirme
20% Mobil Aplikasyon Geliştirme
15% Nesnelerin İnternetİ (IoT) ve AI
Yazılım Şirketleri Deneyim Tablosu
IT Danışmanlık 10%
Gömülü Sistemler ve Otomasyon 5%

Sektörde kullanılan teknolojiler şunlardır: PLM (Ürün Yaşam Döngüsü Yönetim Sistemi), MES (Üretim Yürütme Sistemleri), SCADA (Denetleyici Kontrol ve Veri Toplama), FMEA (Arıza modu ve etki analizi) ve çok daha fazlası. Programlama dilleri: .Net, JAVA, C / C ++, VHDL ve daha fazlası. İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Adana, Konya başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine yazılım geliştirme ve yazılım danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

%50 Özel Yazılım Geliştirme, %20 Mobil Uygulama ve Web Geliştirme, %15 Nesnelerin İnterneti - Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, %10 IT ve BI Danışmanlığı, %5 Diğer (VR, AR, Gömülü Sistemler, Otomasyon, PLC, Enerji Otomasyonu, Bulut Çözümleri, Amazon Web Services)

Onex Yazılım
Geleceğin Gücünü Hisset!

+90 545 862 15 65

Ofis

Adalet Mh. Manas Bulvarı No:39 K:34 D:3408
Folkart Towers B Kule
Bayraklı/İzmir Turkey

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

 • Özel Yazılım Geliştirme
 • Üretim Mühendisliği
 • Mobil Aplikasyon Geliştirme
 • IT - BI Danışmanlığı
 • UX / UI Tasarım
 • DevOps - Sistem Geliştirme
 • QA & Yazılım Test
 • Nesnelerin İnterneti (IoT)
 • Gömülü Sistem ve Yazılım
 • Donanım Tasarımı
 • Artırılmış ve Sanal Gerçeklik (AR / VR)
 • Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka

Bizimle İletişime Geçin

Gelin, yazılım ve tasarım alanında dinamik ve profesyonel ekibimiz ile projenizi birlikte oluşturalım.

Dijital Dönüşümü Ertelemeyin. Onex ile Gücünüze Güç Katın!