Türkiye'de Otomasyon Yazılım Firmaları, Gömülü Sistem, Enerji Otomasyonu ve PLC Şirketleri

Türkiye'de En iyi Otomasyon Yazılım Firmaları Hangileri? Gömülü Sistem, Gömülü Yazılım, Enerji Otomasyon ya da PLC Şirketlerini mi Arıyorsunuz?

Bu Firma Listesi; Enerji Otomasyon Firmalarını, Gömülü Yazılım Firmalarını ve PLC Şirketlerini Bulmanıza Yardımcı Olacaktır.

Video
Onex Yazılım

Türkiye'de En iyi Otomasyon Yazılım Firmaları Hangileridir? Gömülü Sistem ve Gömülü Yazılım Şirketi mi Arıyorsunuz? Enerji Otomasyon ya da PLC Firmasına mı İhtyiacınız Var? Bu Firma Listeleme Makalemiz Otomasyon Yazılım, Gömülü Sistem, Gömülü Yazılım, Enerji Otomasyonu, PLC Alanlarında Şirket ya da Firma Arayışında Olan İşletmeler veya Bireyler için Özel Olarak Hazırlanmıştır.
Türkiye'de otomasyon firmaları:

onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Geleceğin Gücünü Hisset - Beklentileri aşan çözümler sunmak için ileri teknolojilerden yararlanıyoruz. Amacımız müşterilerimize - çalışanlarına, ürünlerine ve hizmetlerine - fayda sağlamaktır. Güçlü yönlerimiz; teknoloji, strateji ve tasarımdır.

Günümüz dünyasında işiniz ve farklılığınız sürekli saldırı altındadır. Kuruluşların büyümesine ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak ve saldırıya devam etmelerini sağlamak için dijital deneyimler ve teknolojik çözümler üretiyoruz.

indas.com.tr

İNDAS Otomasyon

 • Endüstriyel Otomasyon
 • İzmir

Firma İletişim

İNDAS ailesi olarak uzun yıllardır birçok global firmaya Endüstri 4.0 altyapısı kurarak, PLC Yazılımı, SCADA Yazılımı, Veri Toplama ve Raporlama Yazılımları, SAP/ERP Entegrasyonu, Bulut Server Yapılandırması, Web ve Mobil Yazılım ile Uzak İzleme ve Kontrol Yazılımları yapmıştır. Endüstri 4.0 yapısını tam olarak kuran ve yıllardır uygulayan, önde gelen firmalardan biridir. Teknokent’te IoT (Nesnelerin İnterneti) yapısı için de elektronik kart tasarımı, web/mobil yazılım geliştirme uygulamaları devam etmektedir.

rennovaotomasyon.com

Rennova Otomasyon

 • RENNOVA OTOMASYON
 • İzmir

Firma İletişim

Makine otomasyonları ile makine üreticilerinin çözüm ortağı olmakta, uzmanlık alanımız olan makine otomasyonu konusunda anahtar teslimi projeler hazırlanmaktadır. Sırasıyla makina kontrol projesinin hazırlanması, kontrol panosunun imalatı, PLC, HMI veya SCADA programlarının hazırlanması, son olarak da devreye alınması süreçlerini özenle hazırlayarak projeyi sonlandırmaktadır. Proses kontrol çalışmalarımızla firmaların üretim hatlarının otomasyonu sağlamakta ve bu sayede üretim kayıplarını azaltıp, üretim hızının artması amaçlanmaktadır. Sırasıyla kontrol panolarının (MCC, DCS) hazırlanması, PLC programlanması, HMI programlanması, SCADA programlanması ve son olarak da devreye alma süreçlerini özenle hazırlayıp projeyi sonlandırmaktayız.

bdkotomasyon.com

BDK Otomasyon

 • ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK BİLGİSAYAR MAKİNE
 • Bursa

Firma İletişim

Firmamız makina ve fabrika otomasyonu, projelendirme, pano montajı, devreye alma, saha montajı, PLC operatör paneli, hız kontrol uygulamaları, sensör seçimi, servo uygulamaları, SCADA ve yazılım konusunda mühendislik hizmeti vermektedir. PLC, hız kontrol cihazları, servo motor ve sürücüleri, Scada Sistemleri, CNC üniteleri ve robotik kontrol sistemleri ayrıca ürünlerimiz arasında Siemens, Telemecanique, Omron, Cognex, IFM, GEFRAN gibi diğer endüstriyel ürünlerin satışını, projelendirme, programlama, saha montajı ve komple sistem çözümlerini gerçekleştirmektedir.

niluferotomasyon.com

Nilüfer Otomasyon

 • Endüstriyel Otomasyon Sistemleri
 • Bursa

Firma İletişim

Nilüfer Otomasyon endüstriyel otomasyon teknolojileri geliştirmek üzere kurulmuş bir firmadır, endüstriyel tesislerde ihtiyaç duyulan tüm otomasyon teknolojilerini tasarlayıp uygulayan Nilüfer Otomasyon siz değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir çözümler üretmektedir. Bir tesisin yeni projelerinden başlayıp kaliteli bir ürün oluşturuncaya kadar geçen tüm süreçlerde hizmet veren Nilüfer Otomasyon üretimin tüm aşamalarına uygun otomasyon çözümleri ile maliyetleri en aza indirirken kalitenin en üst noktasına çıkmasına yardımcı olmaktadır. İşletmelerin çalışan ve makinaları arasındaki en iyi optimize edilmiş ilişkiyi kurmak için hizmet vermektedir. Montaj fikstür ve aparatları tasarımı, hata önleme (poka yoke), hata bulma sistemleri, insansız parça kalitesi ve görsel kontrolleri temel üretim destek çalışmalarındandır.

efesotomasyon.com.tr

Efes Otomasyon

 • Otomasyon Sistemleri
 • İstanbul

Firma İletişim

Enerji Otomasyonu (Enerji İzleme ve Senkronizasyon, Faturalama ve Otomatik Sayaç Okuma, Elektrik Dağıtım Sistemleri), Aydınlatma Otomasyonu, Endüstriyel Otomasyon (Proses ve Makina), HVAC (Mekanik ve Elektrik), Akıllı Bina ve Ev Otomasyonu (BMS) (HVAC, Aydınlatma,Faturalama,Yangın, Access, CCTV, Anons, TV) konusunda sistem proje, PLC Program ve Scada yazilimlari, Elektrik Taahhüt (Taahhüt Hizmetleri, Proje ve Müşavirlik, İşletme Sorumluluğu) olarak anahtar teslimi hizmetler vermektedir.

arkurelektronik.com

ARKUR Otomasyon

 • Elektronik Otomasyon Sistemleri
 • İstanbul

Firma İletişim

Uygulamalarımız arasında özel amaçlı ihtiyaca yönelik CNC ve PLC kontrollü makine tasarımı ve imalatı, Kutu Profil Delme Makineleri, Roll-Forming Makineleri, boya tesisi otomasyonları, endüstriyel fırın otomasyonları, pozisyon kontrolü gerektiren uygulamalar, kaynak otomasyonu, anahtar teslimi fabrika otomasyonları bulunmaktadır. Endüstriyel otomasyon konusunda uygulama yaptığımız sektörler arasında raf sektörüne yönelik Servo Kontrollü Profil Delme Makinesi, her türlü endüstriyel alana yönelik özel amaçlı CNC ve PLC kontrollü makine tasarımı ve imalatı, Roll-Forming Makineleri, boya sektörüne yönelik boya tesisi otomasyonları ve boya robotu kontrölleri, endüstriyel fırın otomasyonları, pozisyon kontrolü gerektiren servo ve step motor uygulamaları ve anahtar teslimi fabrika otomasyonları bulunmaktadır.

En iyi Otomasyon Yazılım Firmaları

Endüstri 4.0 ve Akıllı fabrikalar... Robotlar, Yapay Zeka ve Nesnelerin İnterneti süreçleri ve makineleri devralıp üretimi yeniden tanımlıyor ve kalite, verimlilik ile esneklik hedeflerini yeniden belirliyor. Endüstri otomasyonunun bu yeni çağını yönlendirmek, kritik donanım ve yazılımı oluşturan şirketlerin yenilikleridir. Yüksek kaliteli ürünlere yönelik sürekli artan talep ve endüstriyel süreçlerin iyileştirilmesi konusundaki artan ihtiyaç Türkiye'de endüstriyel otomasyon şirketi, endüstriyel otomasyon kontrol sistemlerinin ve hizmetlerinin konuşlandırılmasını teşvik etmektedir. Endüstriyel Otomasyon Firmaları gün be gün imalat süreçlerinde optimum verim elde etmek ve operasyonlarını dönüştürmek isteyen sanayi işletmeleri tarafından benimsenmeye devam etmektedir. Sonuç olarak, Akıllı Robotlar, Nesnelerin İnterneti (IIoT), Yapay Zeka (AI) gibi teknolojik ilerlemeler konusunda artan farkındalık; Türkiye'de en iyi endüstriyel otomasyon firmalarının çeşitli tüketicilere kaliteli ürünler sunması ve sürekli gelişen gereksinimlerini karşılaması için çok sayıda fırsat yaratması bekleniyor.

Endüstriyel otomasyon; endüstriyel makinelerin ve süreçlerin robotik ve makine öğrenimi de dahil olmak üzere ileri teknolojileri kullanan otonom sistemlerin, yazılım geliştirme ve hizmetler yardımıyla kontrol edilmesini ifade eder. Dünya genelinde çeşitli endüstriler, genel üretkenliği artırmak, çalışanlar ve eğitimler konusunda önemli maliyetleri azaltmak ve aynı zamanda esneklik ve hassasiyet elde etmek için otomasyona geçmektedirler. Endüstrilerdeki otomasyon, dahil olan çeşitli paydaşların daha fazla üretkenlik, en aza indirgenmiş hata ve iyileştirilmiş kalite elde etmelerini sağlar. Bu faydalara ek olarak, otomatik bilgisayar yazılımı kullanarak endüstriyel süreçlerde otomasyon da, daha sonra önemli maliyet tasarrufları sağlayarak, güvenilir ve bilgili kararlar almak için daha fazla bankolanabilecek güvenilir verilerin toplanmasını sağlar. Bilgisayar teknolojisindeki hızlı ilerleme ve müşterilerin ve düzenleyici kurumların artan beklentileri örneğin gıda kalitesi ve güvenliğinin artırılması talebini artırmış ve gıda endüstrisindeki otomatik sistemlerin giderek daha fazla uygulanmasına neden olmuştur.

Türkiye'de Gömülü Yazılım Firmaları, PLC Şirketleri, Otomasyon Firmaları, Enerji Otomasyonu Listesi

Gömülü Sistem & Gömülü Yazılım Firmaları

Otomotiv endüstrisi son on yılda önemli değişiklikler yaşadı. Otonom sürüş teknolojisi, araç bağlantısı ve sürüş paylaşımı endüstrinin geleceğini şekillendiren önemli trendlerden bazılarıdır. IoT ve gömülü çözümler otomobil bağlantısının ve otomotiv endüstrisinin doğal bir parçası haline geldi. Otomotiv endüstrisindeki orijinal ekipman üreticileri (OEM), Tier 1 satıcıları ve üst düzey gömülü yazılım dış kaynak şirketleri arasındaki işbirliği, piyasanın gelecekteki potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarıdır. Büyük şirketler ve OEM'ler, gömülü programlama çözümleriyle ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek dış kaynak ortakları aramaktadırlar. Gömülü sistem, elektrik, elektronik, iletişim, nanoteknoloji gibi endüstrilerde ortaya çıkan bir alan olarak kabul edilir. Gömülü Sistemler çevrenizdeki her yerdedir; belirli bir görevi yapan bir elektronik aygıtı gördüğünüzde, bu Gömülü Sistemdir. Yüz tanıma kameraları, ısı haritalama sensörleri, akıllı kiosklar, sanal gerçeklik, multimedya dijital tabela, robotik, otonom araçlar vb.

Gömülü yazılım üzerinde çalışan firmalar hakkında arama motorlarına "gömülü yazılım firmaları" ya da "gömülü sistem şirketleri" yazarak, yönlendirmelerden, şirketlerin web sitelerinden veya forumlardan ya da güvenilir olmayan bilgi kaynaklarından birçok bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bu veriler yapılandırılmamıştır ve ek onay gerektirir. Gömülü yazılım geliştiricileri hakkındaki bilgilerinizi üç anahtar değerlendirme ölçütünde yapılandırmanızı öneririz: Önceki deneyim, Teknik beceriler, Gömülü yazılım dış kaynak projelerini nasıl yönetiyorlar?


Türkiye'de gömülü sistem firmaları:

onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Geleceğin Gücünü Hisset - Beklentileri aşan çözümler sunmak için ileri teknolojilerden yararlanıyoruz. Amacımız müşterilerimize - çalışanlarına, ürünlerine ve hizmetlerine - fayda sağlamaktır. Güçlü yönlerimiz; teknoloji, strateji ve tasarımdır.

Günümüz dünyasında işiniz ve farklılığınız sürekli saldırı altındadır. Kuruluşların büyümesine ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak ve saldırıya devam etmelerini sağlamak için dijital deneyimler ve teknolojik çözümler üretiyoruz.

inventra.com.tr

Inventra

 • Savunma ve Havacılık
 • Ankara

Firma İletişim

Kontrol ve otomasyon sistemleri, motor sürücü sistemleri uygulamalarına yönelik farklı mikroişlemci mimarileri (ARM Cortex, Intel x86, PIC) aracılığıyla sayısal devreler tasarlıyor, gömülü yazılımın tamamını geliştiriyoruz. Karmaşık gerçek zamanlı sistemlerin doğrulama, onay ve testlerini döngüde donanımsal benzetim (hardware-in-the-loop) teknikleri yardımıyla hızlı ve maliyet etkin olarak gerçekleştiriyoruz.

milsoft.com.tr

MilSOFT

 • Yazılım Teknolojileri
 • İstanbul

Firma İletişim

MilSOFT Yazılım Teknolojileri A.Ş. sistem entegrasyonu ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet göstermek üzere 1998 yılında kurulmuş olan savunma sanayii endüstrisinde çalışmasına devam eden %100 bir Türk firmasıdır. MilSOFT müşteri odaklı ve rekabetçi yaklaşımları ile müşterisine özel ve maliyet etkin ürünlerini, yüksek kalitedeki sistem ve yazılım mühendisleri ile ve etkili teknik sistem/yazılım yaklaşımlarıyla üretmektedir. MilSOFT; Komuta, Kontrol, Muhabere, Bilgisayar ve İstihbarat (C4I) Teknolojileri , ISR ve Görüntü Kıymetlendirme Sistemleri, Elektronik Harp, Gömülü Yazılımlar, Bilgi Teknolojileri, Siber Güvenlik, Eğitim ve Simulasyon alanlarında özgün çözümler üretmektedir.

gesk.com.tr

Gesk Technologies

 • AR-GE, PROTOTİPLENDİRME, ÜR-GE
 • İstanbul

Firma İletişim

Donanım (hardware) mühendislerimiz ve sahip olduğumuz gelişmiş teknik imkanlar ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun elektronik kart tasarım , maliyetlendirme ve üretim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Prototip geliştirme, seri üretim, SMD (yüzey montaj) & TH (delik içi montaj) , fason ve malzemeli üretimi müşterimizin ihtiyacı olan adetler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Elektronik kart üretimi için SMD ve TH dizgi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip imkanlar kullanılmaktadır. Mevcut uygulamanızın geliştirilmesi, başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel gereksinimleri gibi bir çok yazılımsal talepleriniz olabilir. Sisteminizin güvenli, hızlı ve yüksek performanslı sorunsuz olarak çalışabilmesi için yazılım geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

desird.com

Desird Tasarım Ar-Ge

 • Fikirden Ürüne
 • Antalya

Firma İletişim

Yetkinliklerimiz: İşlemci/Mimari : Arm Cortex M, Renesas, STM32, PIC, Texas Instruments, NXP, Atmel, FPGA. Temel : GPIO, ADC, DAC, Analog çıkış. İletişim : USB, Wi-Fi, Ethernet, CAN, Bluetooth, GPS, GPRS, SMS. Seri : UART, I2C, SPI, RS232, 1-wire. Multimedya : 7-segment, Kamera, LCD, Dokunmatik TFT, HDMI, DVI, Video Codec, Ses, Arayüz tasarımı. Veri : SSD, PCIe, SATA, Flash, SDRAM, SD/MMC. Modülasyon : FSK, ASK, AM, FM, PSK. Gömülü İşletim Sistemi.: Linux, Android, Windows CE. Motor sürüş : Fırçalı DC, Fırçasız DC(BLDC), 3-faz, Servo, Step motorlar. Motor kontrol : Hız, Pozisyon, Tork, PID kontrolü

mysiaxware.com

MYSIA

 • Siz hayal edin, biz üretelim.
 • Bursa

Firma İletişim

İçinde elektronik, mekanik ve yazılım gibi unsurları barındıran ürünleri, sektör ve ölçek gözetmeksizin sıfırdan tasarlıyoruz. Yada mevcut ürünlerinizi düşük maliyet, verimlilik, işlevsellik, estetik, üretim kolaylığı konularında geliştiriyor ve güncel trende uygun şekilde modernize ediyoruz. Bununla beraber, üretim teknolojileri konusunda ki deneyim, donanım ve yurt içi / yurt dışı partner firmalarımız sayesinde, istenen hacimde üretim desteği de sağlıyoruz.

Türkiye'de PLC Şirketleri - Programmable Logic Controller (Programlanabilir Mantıksal Denetleyici)

PLC; fabrikalardaki imalat hatları veya makinelerin kontrolü gibi işleçlerin denetiminde kullanılan özel bilgisayar. PLC (Programlanabilir Mantıksal Denetleyici) bugün hemen hemen her işte kullanılmaktadır. İçinde bir mikroişlemcisi olup karmaşık sistemlerin programlanmasında kullanılabilirler. PC'lerden en temel farkı sinyal girişlerinin ve çıkışlarının (Input/Output) çalışma ve işlenme şeklinde ortaya çıkmaktadır. Programlanabilir Mantık Denetleyicileri veya PLC'ler ilk olarak otomobil endüstrisinde sabit kablolu rölelerin, zamanlayıcıların ve sıralayıcıların yerini alan esnek, sağlamlaştırılmış ve kolayca programlanabilir çözümler sağlamak üzere geliştirilmiştir ve o zamandan beri geniş alanlarda ve çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Otomatik makinelerin merkezi sinir sistemi olan endüstriyel bir bilgisayardır. PLC için makinelere hayat veren bilgisayarlardır da diyebiliriz.


Türkiye'de PLC şirketleri:

onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Geleceğin Gücünü Hisset - Beklentileri aşan çözümler sunmak için ileri teknolojilerden yararlanıyoruz. Amacımız müşterilerimize - çalışanlarına, ürünlerine ve hizmetlerine - fayda sağlamaktır. Güçlü yönlerimiz; teknoloji, strateji ve tasarımdır.

Günümüz dünyasında işiniz ve farklılığınız sürekli saldırı altındadır. Kuruluşların büyümesine ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak ve saldırıya devam etmelerini sağlamak için dijital deneyimler ve teknolojik çözümler üretiyoruz.

siskon.com.tr

Siskon

 • Software & Automation
 • İzmir

Firma İletişim

Hareket kontrolü ve PLC programlama konularında uzman firmamız, size daha düşük işletme ve yatırım maliyetleriyle, daha az enerji ve kaynak kullanarak, daha hızlı, daha kârlı ve daha kaliteli bir makine üretim fırsatı sunar. Otomasyon çözümlerimiz, makinelerinizin ve proseslerinizin güvenli bir yazılım tarafından kontrol edilmesini, çalışma bilgilerini online olarak okuyabilmeyi, prosese ilişkin iş akışını uygulayabilmeyi ve kritik operasyonları daha hızlı ve verimli yönetebilme imkânı sağlar.

3ab.com.tr

3AB ENERJİ

 • Enerji ve Sanayi Tesisleri
 • Ankara

Firma İletişim

Firmamız, SCADA programı olarak WinCC, Wonderware Intouch, Vijeo Citect, Movicon programları gibi dünya çapında pazar payına sahip profesyonel yazılım programlarını kazanmış olduğu tecrübelerinide katarak kontrol ve kumanda edilmesi rahat olan kullanıcı dostu sistemler sunmaktadır. Firmamız, DCS Sistemi olarak Siemens PCS7 ve enerji santralleri için Siemens SPPA-T3000 programlarını kullanarak çimento ve enerji üretim tesislerinde anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

ucgenotomasyon.com

Üçgen Otomasyon

 • enerjimiz enerjiniz için.
 • İstanbul

Firma İletişim

PLC tabanlı endüstriyel otomasyon sistemleri kuruyoruz. Kendi sektörlerinde lider konumda bulunan işletmelere enerji, su ve sağlık alanlarında endüstriyel otomasyon yazılım hizmeti veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerde Schneider Elektrik, Siemens ve GE endüstriyel otomasyon ürünlerini ve yazılımlarını kullanıyoruz. Müşterilerimizin %60′ından ikinci projenin siparişini almayı başardık.

Enerji Otomasyon Firmaları

On binlerce müşteriye hizmet verecek bir kamu elektrik şirketi iseniz, basit saha ziyaretleri hızla hem finansal hem de operasyonel olarak inanılmaz bir zorluk haline gelir. Yaklaşık yirmi yıl önce, hizmet sağlayıcıları mobil - “drive by” veya “walk by” - sayaç okumalarını mümkün kılmak için radyo frekansı (RF) vericileri kullanmaya başladılar. Zamanla bu RF vericileri; iki yönlü - güçlü ve özerk bir - akıllı şebeke - şebeke ağının bir parçası haline geldiler. Bu ilerlemelerler birlikte yeni bir zorluk ortaya çıktı: Ağdan en yüksek değer ve kabiliyet nasıl elde edilecek? Enerji şirketlerinin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, sistemin en yoğun talebini yönetmektir. Enerji şirketleri tipik olarak kendi elektriğini üretmezler; enerji sözleşmeleri alıp yükü yeniden satarlar. Bu sözleşmeler - aslında tüm dağıtım sistemleri - en yüksek talebe göre boyutlandırılırlar. Yılın sadece %1-3'ünde meydana gelen zirveler büyük maliyetler ortaya çıkarabilmektedir.

Bu zirveleri dengelemek için yeni talep yanıtlama teknolojisi; enerji kullanımını günlük, aylık, mevsimlik ve yıllık olarak kalibre etmeye yardımcı olabilir. Böylece, tesisler müşterilerle birlikte çalışarak klima kompresörleri veya su ısıtıcıları gibi şeylerin aynı anda dönmemesini sağlayarak sistemdeki genel talebi azaltır. Ayrıca, yükü azaltmak için yerinde en yüksek yedekleme jeneratörlerinden yararlanmak için büyük müşterilerle birlikte çalışırlar. Bu tür çabaları belediye genelinde birleştirmek, kamu hizmetlerinin verimliliği artırmasına ve tasarruflarını müşterilerine aktarmasına olanak tanır.

Tarihsel olarak, Otomatik Sayaç Okuma ve Gelişmiş Sayaç Okuma (AMR / AMI) sistemleri veri toplarlar ve yalnızca periyodik olarak yardımcı programa geri gönderirler. Bu nedenle, sistemde doğal gecikme yerleşiktir. Talep yanıtı, dağıtım otomasyonu ve diğer akıllı şebeke uygulamaları neler olup bittiğine dair daha gerçek zamanlı bir farkındalık gerektirir.


Türkiye'de enerji otomasyon firmaları:

onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Geleceğin Gücünü Hisset - Beklentileri aşan çözümler sunmak için ileri teknolojilerden yararlanıyoruz. Amacımız müşterilerimize - çalışanlarına, ürünlerine ve hizmetlerine - fayda sağlamaktır. Güçlü yönlerimiz; teknoloji, strateji ve tasarımdır.

Günümüz dünyasında işiniz ve farklılığınız sürekli saldırı altındadır. Kuruluşların büyümesine ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak ve saldırıya devam etmelerini sağlamak için dijital deneyimler ve teknolojik çözümler üretiyoruz.

masotomasyon.com

Mas Otomasyon

 • Software & Automation
 • İstanbul

Firma İletişim

Firmamız, Schneider Elektrik sistem entegratörü olarak enerji otomasyonu konularında faaliyetine başlamıştır. Şu anda enerji, ulaşım ve inşaat sektörlerinde otomasyon sistemleri konularında faaliyet göstermektedir. Enerji yönetimi, bina otomasyon çözümleri ile birlikte güvenlik sistemleri için sunduğu farklı çözümlerin entegrasyon ve projelendirilmesiyle de dahil olduğu projelerin katma değerini arttırmaktadır. Mas Otomasyon, Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı projelerin yanında uluslararası projelerde görev almış ve yabancı firmalarla da çalışmıştır (Çin, İtalya, Fransa, Almanya menşei olan yatırımcı ve müteahhit firmalar). Afganistan, Azerbaycan, Irak, Rusya, Tacikistan, Moldova, Sibirya, Cezayir’de referans projelerimiz bulunmaktadır.

scatek.com

Scatek Enerji

 • OTOMASYON - IOT & AKILLI ŞEBEKELER
 • Kocaeli

Firma İletişim

Firmamız SCATEK ENERJİ; İZGAZ, ZORLU GAZDAŞ ve BAHÇEŞEHİRGAZ'da halihazırda işletilir haldeki SCADA sistemleri ile İZGAZ ve PALGAZ’da halihazırda işletilir haldeki AMR sistemlerinin kurucusu olan Fransız menşeli Sevme Informatique Et Services (SİS) firmasının Türkiye ve Türki Cumhuriyetleri (Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan ve Kırgızistan) tek ve tam yetkili temsilciliğini 2005 yılından beri yürütmekte olup, aynı firmanın doğal gaz, elektrik, su ve atık su alanlarına yönelik SCADA Sistemi, Korrektör, RTU ve AMR (Uzaktan Sayaç Okuma) ürünlerinin sorumluluk bölgesi içindeki tedarikinden anahtar teslim devreye alınmasına kadarki tüm hizmetlerini yerine getirmektedir.

egesim.com

Egesim Group

 • ELEKTRİK VE OTOMASYONDA LİDER
 • İzmir

Firma İletişim

EGESİM Şirketler Grubu Enerji sektöründe Jeotermal Enerji Santrali, Rüzgâr Enerji Santrali, Hidro Elektrik Santrali, Kombine Doğalgaz Çevrim Santrali, Termik Santral ve Kojenerasyon tesislerinde Elektrik, Orta Gerilim, Alçak Gerilim ve Otomasyon sistemlerinin projelendirmesi, pano imalatı, mühendislik ve devreye alma hizmetlerini anahtar teslim yapan bir kuruluştur.

Şirket Deneyimimiz


Dijital dönüşümün kalbindeki inovasyonla tanışın! Yaratıcı fikirler ve harika işler ortaya çıkarıyoruz.

50% Özel Yazılım Geliştirme
20% Mobil Aplikasyon Geliştirme
15% Nesnelerin İnternetİ (IoT) ve AI
Yazılım Şirketleri Deneyim Tablosu
IT Danışmanlık 10%
Gömülü Sistemler ve Otomasyon 5%

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Adana, Konya başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine yazılım geliştirme ve yazılım danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

%50 Özel Yazılım Geliştirme, %20 Mobil Uygulama ve Web Geliştirme, %15 Nesnelerin İnterneti - Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, %10 IT ve BI Danışmanlığı, %5 Diğer (VR, AR, Gömülü Sistemler, Otomasyon, PLC, Enerji Otomasyonu, Bulut Çözümleri, Amazon Web Services)

Onex Yazılım
Geleceğin Gücünü Hisset!

+90 545 862 15 65

Ofis

Adalet Mh. Manas Bulvarı No:39 K:34 D:3408
Folkart Towers B Kule
Bayraklı/İzmir Turkey

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

 • Özel Yazılım Geliştirme
 • Üretim Mühendisliği
 • Mobil Aplikasyon Geliştirme
 • IT - BI Danışmanlığı
 • UX / UI Tasarım
 • DevOps - Sistem Geliştirme
 • QA & Yazılım Test
 • Nesnelerin İnterneti (IoT)
 • Gömülü Sistem ve Yazılım
 • Donanım Tasarımı
 • Artırılmış ve Sanal Gerçeklik (AR / VR)
 • Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka

Bizimle İletişime Geçin

Gelin, yazılım ve tasarım alanında dinamik ve profesyonel ekibimiz ile projenizi birlikte oluşturalım.

Dijital Dönüşümü Ertelemeyin. Onex ile Gücünüze Güç Katın!