Türkiye'de Kurumsal Yazılım Firmaları ve IT - Danışmanlık Şirketleri Listesi

Türkiye'de Kurumsal Yazılım Firmaları ya da IT Şirketleri mi Arıyorsunuz? Projeniz için Danışmanlık Hizmetine mi İhtiyacınız Var? Bu Liste Tam Size Göre!

Bu Firma Listesi, IT Şirketlerini ve Kurumsal Yazılım Firmalarını Bulmanıza Yardımcı Olacaktır.

Video
Onex Yazılım

onexyazilim.com

Onex Yazılım

 • Geleceğin Gücünü Hisset
 • İzmir

Firma İletişim

Ekibimiz yazılım mühendisliği, ürün geliştirme, bulut mimarisi ve dijital dönüşüm alanlarında uzmanlaşmıştır. Teknolojiyi daha basit, erişilebilir, verimli ve ekonomik hale getirerek küçük- orta ve hatta büyük ölçekli işletmelerin büyümeye odaklanmasına yardımcı olan İzmir merkezli bir şirketiz. Teknoloji; iş dünyası liderlerinin üstesinden gelmesi gereken bir yük değil, ilerlemelerini kolaylaştıran bir faktör olmalıdır.

Müşterilerimizin bunu yapmasına yardımcı oluyoruz.. Birlikte çalıştığımız harika insanların güvenini kazanmaktan gurur duyuyoruz. Çok fazla projenin başarısız olduğunu gördük, çünkü müşteriler ne istediklerini tam olarak bilmiyorlardı. Önce dinliyoruz ve sizi ve ihtiyaçlarınızı net olarak anlamaya çalışıyoruz.

etiya.com

Etiya

 • Exceed Everyday
 • İstanbul

Firma İletişim

Etiya, ödüllü ürünleriyle müşteri deneyimi odaklı, yapay zeka odaklı Dijital Dönüşüm sağlayan lider bir yazılım şirketidir. Eşsiz kültürü ve uzmanlığı ile; Etiya, müşterilerle olan ilişkilerinde, inovasyonda ve büyüme arzusunda çevik olarak kabul edilen standartların ötesine geçmektedir. Etiya her gün aşıyor!

lisayazilim.com

Lisa Yazılım

 • Özel Yazılım & Web Tasarım
 • İstanbul

Firma İletişim

Lisa Yazılım, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle özel yazılım, web tasarım, e-ticaret projesi, kurumsal kimlik, grafik tasarım çalışması ve özel web projeleriyle hizmetler sunan profesyonel bir Bilişim Firmasıdır.

atolye15.com

Atolye15

 • Outsource Design & Development
 • İzmir

Firma İletişim

Atölye15; yeni başlayanlar, işletmeler ve şirketler için web ve mobil uygulamalar geliştirmektedir. Ölçeklenebilir ekiplerle profesyonel anlamda arka uç geliştirme ve ön uç geliştirme, mobil ve UI / UX tasarım hizmetleri sunmaktadırlar. Harika bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz yoksa şirketiniz için ürün oluşturmak üzere uzak bir ekip mi arıyorsunuz? Atölye15'e ulaşın ve sizin için neler yapabileceklerini görün.

vantaworks.com

VantaWorks

 • Bir projen mi var? Birlikte geliştirelim
 • İstanbul

Firma İletişim

VantaWorks, şirket olarak genç ve dinamik bir yapıya sahip olması ile birlikte, kurucu ekibin uzun yıllardır edindiği tecrübe ve birikim ile internet tabanlı yazılım, isteğe özel yazılım ve tasarım konularında hizmet vermektedir.

intron.com.tr

Intron Bilişim

 • Bilişimde Öncü
 • İzmir

Firma İletişim

Intron Bilişim, kurumların bilişim alt yapıları ile ilgili bütünleşik çözümler üreten IT sektörünün öncü proje ve mühendislik şirketlerindendir. “Keşfet, geliştir, uygula” sloganı ile 2008’de yola çıkan İntron, sizi zamanın teknolojik yenilikleri ile tanıştırmayı ve kullanabilmenizi sağlamayı hedeflemektedir. Bünyesindeki yetkin satış ve teknik ekibi ile mevcut alt yapınızın iyileştirilmesi, yenilikçi projelerin yaratılması, uygulanması ve kullanılabilir seviyeye gelene kadar gerekli eğitimlerin verilmesi konusunda yanınızdadır. Teknik bilgi ve becerisini, almaya hak kazandığı sertifika ve uzmanlık eğitimleri ile her geçen gün arttırmaktadır.

provit.com.tr

Provit

 • Provides IT
 • Bursa

Firma İletişim

Provit; Her boyutta kurum için, ölçeklenebilir, özelleştirilmiş ve servis seviyesinde garantilere sahip bilişim çözümleri üreten bir teknoloji şirketi olup sürekli olarak arttırılan bilgi teknolojisi gücü ile birleştirilmiş tecrübeli insan kaynağı sayesinde, tüm kurumlara güvenli ve kesintisiz çalışan çözümler sunmaktadır. Ayrıca, Bilişim Teknolojilerinin iş süreçlerine katmış olduğu rekabet gücü ve verimliliğin korunabilmesine yönelik çözümlerini, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalardaki başarı öyküleri ile kanıtlamıştır.

mebitech.com.tr

Mebitech Bilişim

 • Yerli ve Milli
 • İstanbul

Firma İletişim

Türkiye’nin yerli sermayeli genç, dinamik ve bilgi teknolojileri yazılım şirketi olan Mebitech Bilişim 2012 yılında iş dünyasının köklü şirketi Ersan Grup bünyesinde kurulmuştur. Kuruluş aşamasında; 30 yıllık tecrübesi bulunan Seeburger firması ile yapılan temsilcilik anlaşmasının kapsamında, kurumların iş süreçlerinin dijitalleşmesi alanındaki tecrübeleri yön haritası olarak belirlemiştir.

btbteknoloji.com.tr

BTB Broker

 • Bilişim Teknolojileri Aracınız
 • İstanbul

Firma İletişim

Aylık ve yıllık bakım anlaşmaları, altyapı projesi hazırlama ve uygulama, Network planlaması, müşterinin istekleri doğrultusunda yazılım çözümleri, donanımsal ve yazılımsal teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güçlü referanslarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.

itserv.com.tr

ITserv Teknoloji

 • IT Altyapınız Bize Emanet
 • İstanbul

Firma İletişim

Yenilikçi teknolojiler konusunda müşterilerimizi bilinçlendirmek ve IT altyapılarını güncel, hızla gelişen teknoloji dünyasında yarı yolda bırakmayacak, yapılan yatırımların uzun süreler karşılığının alınabileceği mimarileri inşa etmek.

En iyi Kurumsal Yazılım Firmaları

Sektördeki uzmanlar, kurumsal yazılım en iyi kurumsal yazılım firmalarının genellikle şu özelliklere sahip olduğu konusunda hemfikirdir: Güçlü ürün portföyleri, Yazılım endüstrisinde yüksek düzeyde yenilik, Müşteri potansiyeli, Köklü ortaklar ve Müşterilerin sürekli değişen taleplerini karşılayabilme.

Her işletmenin faaliyetlerini kontrol etmek, izlemek ve başarıya doğru ilerlemek için araçlara ihtiyacı vardır. Bu araçlar karar vericilere anlaşılabilir ve uygulanabilir veriler toplamalı, analiz etmeli ve sunmalıdır. Bu araçlar aynı zamanda işletme içindeki departmanlar arasında daha verimli ve etkili iletişim ve işbirliğine izin verirler. Çevik ve proaktif olmak için kuruluşların bu tür araçların sağlayıcılarına yönelmeleri gerekir - kurumsal yazılım şirketleri. Kurumsal yazılım şirketi, “belirli ticari varlıkları hedefleyen işlevsel modüller ile entegre platform yaklaşımı” sunan şirkettir diyebiliriz. Onex yazılım, benzersiz iş ihtiyaçlarınız için en iyi ERP yazılımını bulmanıza yardımcı olurken, kararlarınızı mümkün kılan en iyi kurumsal yazılım liderlerini tanır. Kurumsal yazılım firması seçmenin bazen çok zor bir süreç olduğunu biliyoruz.

Kurumsal yazılım , şirketlerin tek kullanıcı yerine tüm kuruluşa odaklanarak operasyonel ve stratejik girişimlerini desteklemek için kullandıkları uygulamaları ve teknolojileri tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Örnekler arasında CRM ve iş zekası gösterilebilir. Çok sayıda işlemi, görevi kolayca otomatik hale getirmek ve iş faaliyetlerinize değer katmak için Türkiye'de en iyi kurumsal yazılım firmalarının kısa bir listesini sunduk sizlere. Bu listeyi hazırlarken iş zekası araçları, CRM yazılımı, kullanıcı geri bildirim yazılımı, ERP, çevrimiçi pazarlama, web analizi, müşteri hizmetleri ve diğer birçok alanı göz önünde bulundurduk. Google arama motoruna "kurumsal yazılım firmaları" ya da "en iyi kurumsal yazılım şirketleri" diye arama yaptığınızda birçok firma veya şirket ile karşılaşırsınız. Fakat ilk defa bu konuda bir şirket ile çalışacak kişi ya da işletmeler için bu karar süreci bazen çok zor bir hale gelebilmetkedir. Uzmanlarımız, tüm sektörlerdeki kuruluşlar için büyük ölçekli çözümler üreten en iyi kurumsal yazılım geliştirme şirketlerini araştırdı. Ortalama proje maliyetlerine, konumlarına ve ekip boyutlarına göre en iyi iş ortağına bu listeden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de En İyi Kurumsal Yazılım Firmaları ve IT Şirketleri

Yazılım Danışmanlık Şirketleri

Teknolojinin ortaya çıkışından bu yana, küresel ölçekte veri odaklı bir dünyada yaşıyoruz. Teknolojinin hayatımızı şekillendirdiği inkar edilemez, böylece ona büyük ölçüde güveniriz. Bir şirket ne kadar güçlü olursa olsun, kuruluştaki yazılım danışmanlığı çok büyük önem taşır. BT danışmanlığı, derin teknik uzmanlıktan yaratıcı ve yenilikçi bakış açıları getirebilir. BT tabanlı iş verimliliğini en üst düzeye çıkarmanın ve genel üretkenliği arttırmanın yanı sıra büyük miktarda zaman ve çaba tasarrufu da sağlar. Öyleyse, Onex Yazılım ile en uygun deneyimi sağlayabilecek Türkiye'nin en iyi yazılım danışmanlık şirketini bulun! Şirketinizin bilgi teknolojisi, süreçlerinizin verimli veya güçlükle çalışması arasında fark yaratabilir. Özellikle Bilgi Çağında, etkili bir BT ortağı bulmak çok önemlidir. Bu yüzden incelemeniz için en iyi BT hizmetleri şirketlerinin kısa bir listesini oluşturduk. İşletmenize en uygun olanı bulmak için şirket tanımlarını, eski müşterileri ve dikkate değer projelerini sunduğumuz yazılım danışmanlık firmalarının web sitelerinden detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yazılım danışmanlık hizmetleri, gerçekten neye ihtiyacınız olduğuna odaklanmanıza ve teknoloji, operasyonel ve finansal hedefleri hizalamanıza yardımcı olur. Bir yazılım danışmanlık şirketi olan Onex yazılım, benzersiz olasılıklarınız doğrultusunda uygulamalar, süreçler ve işlemler oluşturmanıza ve dönüştürmenize yardımcı olacak teknoloji bilgisi, veri madenciliği ve analitik araçların bir karışımını sunmaktadır. İşletmenize uygun yazılım teknolojileri konusunda kafanız mı karıştı? Yazılım geliştirme projesinde zamandan ve maliyetten tasarruf mu etmek istiyorsunuz? Onex Yazılım'ın teknoloji danışmanlık hizmetlerini seçin. Karmaşık yazılım geliştirme sorunlarının çözülmesinden stratejik dijital dönüşüme kadar, yazılım danışmanlığı şirketimiz AI, Makine Öğrenimi, AR / VR, Blockchain Geliştirme, Nesnelerin İnterneti gibi en son teknolojiler için işletmelere sonuç odaklı teknik rehberlik sağlar.

Türkiye'de IT Şirketleri

IT (Information Technology), herhangi bir bilgisayar, depolama aracı, ağ ve diğer fiziksel aygıtların kullanılmasıyla dijital verilerin yapılandırılması, işlenmesi, oluşturulması, korunması ve değiştirilmesini kapsayan alandır. Türkçeye Bilgi Teknolojileri (BT) ve Enformasyon Teknolojileri olarak çevrilmiş olan bu alanlar, genellikle büyük organizasyonlar ve ticari faaliyetler alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizde IT’yi ayrıca Bilgi İşlem Departmanı adı altında da görebilirsiniz. Günümüzde, kuruluşların genel olarak verilere güvenilir erişime ihtiyaçları vardır. Bu sadece küçük işletmeler için önemli değildir, aynı zamanda işletmeler mümkün olan en iyi veri yönetimi süreçlerini elde etmek ve istikrarlı bir gelişme sağlamak için daha fazla baskı altındadır. Kurumsal yazılımın (ES) teknolojinin gücü ile dünyaya getirdiği şaşırtıcı potansiyel, yalnızca işletmelerin nasıl büyüdüğünü değil, aynı zamanda operasyonel ve stratejik girişimlerini nasıl kontrol altında ve güncel tutabileceklerini de gösterdi.

Büyük ölçekli verilerin düzenlenmesi büyük ölçekli yazılımlar gerektirir ve bu makalede, Türkiye'de en iyi BI ve IT şirketlerini göreceksiniz. En iyi it Danışmanlık Firmalarını bulmak için araştırma mı yapıyorsunuz? İşte otantik müşteri yorumlarıyla Onex Yazılım araştırma ekibi tarafından seçilen Türkiye'de en iyi danışmanlık şirketlerinin listesi.. Danışmanlık (IT - Information Technology) hizmeti sağlayıcıları, daha düşük maliyetle farklı ve daha geniş yeteneklere sahip bir uzman ekibe erişmenizi sağlar. BT danışmanlığı etrafında yoğunlaşan danışmanlık hizmeti sağlayıcıları; siber tehditler, cihazlar ve kalıplarla ilgili üstün bilgiye sahip olma eğilimindedirler. Ayrıca IT danışmanlık ortağınızdan kuruluşunuz için yeni çözümler ve düzenlemeler getiren sayısız araç elde edersiniz. Yetkili it danışmanlığına mı ihtiyacınız var? Onex Yazılım, yukarıda Türkiye'de - İzmir, İstanbul - en iyi BT danışmanlık firmalarının listesini sizlere sunmaktadır.

Şirket Deneyimimiz


Dijital dönüşümün kalbindeki inovasyonla tanışın! Yaratıcı fikirler ve harika işler ortaya çıkarıyoruz.

50% Özel Yazılım Geliştirme
20% Mobil Aplikasyon Geliştirme
15% Nesnelerin İnternetİ (IoT) ve AI
Yazılım Şirketleri Deneyim Tablosu
IT Danışmanlık 10%
Gömülü Sistemler ve Otomasyon 5%

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Adana, Konya başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine yazılım geliştirme ve yazılım danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

%50 Özel Yazılım Geliştirme, %20 Mobil Uygulama ve Web Geliştirme, %15 Nesnelerin İnterneti - Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, %10 IT ve BI Danışmanlığı, %5 Diğer (VR, AR, Gömülü Sistemler, Otomasyon, PLC, Enerji Otomasyonu, Bulut Çözümleri, Amazon Web Services)

Onex Yazılım
Geleceğin Gücünü Hisset!

+90 545 862 15 65

Ofis

Adalet Mh. Manas Bulvarı No:39 K:34 D:3408
Folkart Towers B Kule
Bayraklı/İzmir Turkey

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

 • Özel Yazılım Geliştirme
 • Üretim Mühendisliği
 • Mobil Aplikasyon Geliştirme
 • IT - BI Danışmanlığı
 • UX / UI Tasarım
 • DevOps - Sistem Geliştirme
 • QA & Yazılım Test
 • Nesnelerin İnterneti (IoT)
 • Gömülü Sistem ve Yazılım
 • Donanım Tasarımı
 • Artırılmış ve Sanal Gerçeklik (AR / VR)
 • Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka

Bizimle İletişime Geçin

Gelin, yazılım ve tasarım alanında dinamik ve profesyonel ekibimiz ile projenizi birlikte oluşturalım.

Dijital Dönüşümü Ertelemeyin. Onex ile Gücünüze Güç Katın!