Onex Blog

İzmir Özel Yazılım

ERP, CRM, CMS Nedir

Firmaya

Özel Yazılım

Özel yazılım; bir firmanın veya şirketin hazır yazılım çözümleri ile karşılayamadığı ihtiyaçlarına yönelik devreye giren firmaya veya şirkete özel geliştirilen yazılım veya uygulamalardır. Sadece sizin işinize özel yazılım ve uygulama hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz zaman geliştirilen özel projelerdir.

ERP yazılım; açılımı kurumsal kaynak planlama olan bu yazılımlar firmaların farklı iş faaliyetlerini merkez bir veritabanında toplayıp yönetilebilmesini sağlayan yazılımlardır. İçerisinde Üretim Yönetimi, Finans Yönetimi, Malzeme Stok Yönetimi, Satış Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, Kalite Yönetimi, Bakım Yönetimi, Satış Sonrası Hizmetler, İş Zekası gibi çeşitli uygulamalar veya yazılımlar genellikle bağımsız olarak bulunmaktadırlar.

WEB HİZMETLERİ

01.

CMS yazılım; içerik yönetim sistemi olarak adlandırılan bu yapı sistemde kodlama gerektirmeden değişiklik yapma olanağı sağlar. Bu sistemlere Wordpress, Joomla ve Opencart sistemlerini örnek olarak verebiliririz.

CRM (Customer Relationship Management) yazılım; müşteri ilişkileri yönetimi olarak adlandırılan bu sistem ile müşteriyle ilgili tüm verileri, yazışmaları, telefon kayıtlarını, faturaları ve şikayetleri bir araya toplayarak etkin bir yönetim sağlarsınız. Müşterilerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlarsınız. Bu durum mevcut müşterilerinizin markanıza sadık kalmasını ve yeni potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlar.

02.

İzmir Özel

Yazılım Çözümlerimiz

İzmir Yazılım firması olarak Onex Yazılım sizlere farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli yazılım uzmanlarımızla ihtiyaçlarınızı karşılayacak web tabanlı, masaüstü ve özel mobil uygulama çözümleri sunmaktayız. Bu özel yazılım çözümleri izlenebilirlik, otomasyon, entegrasyon veya gösterge ve analiz yazılımları gibi her türlü platform veya cihazdan veri toplayan, derleyen ve onlara veri gönderen yazılımlar olabilir.

Peki özel yazılım kullanmanın avantajı nedir? İş yaptığınız her sektör için ayrı yazılım kullanmanız durumunda tüm yazılımları tek merkezde toplamak zaman kaybına yol açabilir ve bu yazılımlar arası bilgi aktarımında hatalar meydana gelebilir. Özel yazılım çözümleri ile firmanın iş yaptığı her sektöre ait yazılım ihtiyaçları rahatlıkla karşılanabilir. Böylece firma bir yazılımla tek merkezden daha güçlü bir şekilde yönetilebilir. Sürekli yazılım değiştirmenize gerek kalmaz. İhtiyacınız olan yazılım çözümü için bizi kahve içmeye davet edebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Özel Yazılım Fiyatı

ve Özel Yazılım Süreci

Biz özel yazılımlarda öncelikle hedef ihtiyacı net olarak belirlemeye çalışırız. Sonra bunları bölümlere ayırıyoruz (sprint). Her bölüm için işin süresini belirleyerek yazılımın ilgili bölümünü tamamlayıp ve sizin ön test ve kabulünüze açıyoruz. Yaptığımız yazılımlar güncelleme ve geliştirmeye açık olur. Yazılımın kodları tamamen size aittir. Biz mimariyi oluşturup yazılımı kodluyoruz. Herhangi bir aşamada bizimle çalışmaktan vazgeçerseniz, o zamana kadar yapılan kodları size teslim ediyoruz. Aynı kodları başka bir yazılımcı ya da yazılım firması ile geliştirmeye devam edebiliyorsunuz.

04.

Biz başlangıçta hedeflenen yazılım için bir ücret talep ediyoruz. Bu başlangıç ücreti projenin veya yazılımın karmaşıklığına ve alacağı zamana göre değişir. Her sprinte başlarken o sprint için sizden ödeme alıyoruz ve bölümü teslim ediyoruz. Yazılımın tümünü bölümlere ayırarak geliştirme - test aşamasını kolaylaştırıyoruz ve hangi tarihte yazılımın hangi bölümünün hazır olacağını / olduğunu görüyoruz. Geliştirme aşamasında bir değişiklik olması ya da ihtiyaçların değişmesi durumunda değişiklik ile ilgili yeni bir plan yapıyoruz (süre ve ücret olarak). Bu yöntem, agile ve scrum yönetimi olarak adlandırılan proje yönetim sisteminin temelidir. Burada amaç sözleşmeye bağlı kalarak projenin ilk planla sınırlandırılmasından ziyade, değişen ihtiyaçlara cevap vererek yazılımcı - proje - müşteri arasında kontrolün sağlanmasıdır. Süreç; Planlama, Analiz, Tasarım, Gerçekleştirme, Test, Kurulum ve Bakım adımlarının sırasıyla işleyişini kapsamaktadır.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

izmir özel yazılım

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.