hakkımızda

Hakkımızda

Onex Yazılım, sanal ve dijital dünyada müşterilerine tasarım ve yazılım alanında; web hizmetleri, yazılım hizmetleri ve dijital hizmetler sunarak bu bağlamda müşterilerinin yükselmelerini, markalaşmalarını sağlamayı ve verimliliklerini artırmayı hedeflemektedir.

Bilgi birikimimiz, mühendislik çözümlerimiz, dinamik yapımız, genç ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile birlikte bu sektörde sürekli pozitif yönde yükselmeye devam ediyoruz. Size en uygun çözümü sunabilmek için sizi dinliyor ve fikirlerinize önem veriyoruz.

Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında güçlü bir firma olarak konumlanan Onex Yazılım, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına, ve müşterileriyle birlikte büyüme vizyonuna sahiptir. Onex Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu hizmetler ile bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları vermek için faaliyet gösterdiği sektörleri günü gününe takip etmektedir.

Dijital Dönüşümü Ertelemeyin

Sunduğumuz geniş hizmet ve çözümlerimizle hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışı sayesinde, önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde kullanarak, müşterilerimizin zamanında ve doğru kararlar vererek başarı elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz için tasarladığımız, geliştirdiğimiz ve kurduğumuz sistemlerle kendilerinin asıl işlerine odaklanmalarını, değişen dinamiklere uyum sağlamalarını, bu sayede rekabette öne çıkmalarını sağlıyoruz. Bunun yanında deneyimli ekibimiz ile firmalara özgü ve özel yazılım projeleri geliştirerek belirli veya ayrıntılı ihtiyaçlarına da cevap vermekteyiz. Dijital ve modern dönüşüm yaparak sizde geleceğinizi sigortalayın.

arka plan
gif dosyası
 • IT Danışmanlığı
 • Dijital Transformasyon
 • DevOps
 • UI / UX Tasarım
 • Robotik Otomasyon
 • Nesnelerin İnterneti
 • Makine Öğrenmesi
 • Sanal / Artırılmış Gerçeklik
 • IT Danışmanlığı

  Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerimiz; firmanızın hedeflerine ulaşmak için kullanacağı bilgi teknolojileri altyapılarının; performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırma sürecinin tamamını yönetir.

 • Dijital Transformasyon

  Djitalizasyon, robotik süreç otomasyonu ve dijital iş gücü ve bulut teknolojileri, blockchain, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik, yapay zeka ve makine öğrenmesine yönelik çalışmalarımız ile dijital değişime en üst seviyede katkı sağlıyoruz.

 • DevOps

  Firmalara, yalnızca kavramsal değil, aynı zamanda uygulamalı DevOps danışmanlığı sağlayarak, kodlamadan üretime kadar tüm süreçleri kapsayan BT ile ilgili sorunları çözme desteği veriyoruz. Onex Yazılım, hatasız yazılım geliştirme yaşam döngüsü için hızlı, sağlam ve tekrarlanabilir Build ve Release Pipeline’ları geliştirmeyi amaçlar.

 • UI / UX Tasarım

  Onex Yazılım'da özel kullanıcı arayüzü tasarımcılarımız, etkileyici tasarım araçları ve yaratıcılık ile kullanıcı deneyimleri oluşturmanın çözümlerini sunarlar. İşiniz için gerekli olan her ne var ise tasarımcı ekibimiz, iş ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanan tasarımları almanıza yardımcı olur.

 • Robotik Otomasyon

  Teknoloji ve süreç danışmanlarından oluşan uzman kadromuz öncülüğünde robotik süreç otomasyonu dönüşüm desteğimiz konusunda sizlere kurumsal sorunların çözülmesiyle ilgili yardımcı olmaktayız. Hem Türkiye’de hem de küresel iş geliştirme ve robotik süreç otomasyonu uygulama örnekleri hakkındaki endüstri bilgimizden faydalanabilirsiniz.

 • Nesnelerin İnterneti

  Onex Yazılım, yüksek seviyedeki endüstri, teknoloji, politika ve analitik bilgilerinden yola çıkarak sizlere güvenli ve etkili iOT çözümleri sunmaktadır. Teknoloji ve süreç danışmanlarından oluşan uzman kadromuzla sizlere yeni pazarlar, strateji ve uygulama, güvenlik, veri analizi, yerel ve uluslararası politika, büyüme planları ve daha pek çok konuda yardımcı olabiliriz.

 • Makine Öğrenmesi

  Son 10 yılda hizmetten sağlığa, ulaşımdan eğlenceye kadar hayatın her alanında son kullanıcıya dokunmaya başlayan Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerini çevik bir şekilde yakalamanız için Onex Yazılım olarak yanınızdayız. Onex Yazılım'ın sunduğu Yapay Zeka alternatifleriyle kurumsal çapta çağı yakalayabilir, süreçlerinizi optimize edebilir, müşteri deneyimlerinizi iyileştirebilirsiniz.

 • Sanal / Artırılmış Gerçeklik

  Yarının teknolojisini bugünden yakalayın! Sadece yazılım yapmıyoruz. Onex Yazılım ayrıca sinyal ve görüntü işleme alanında araştırma ve geliştirme yapan bir yazılım firmasıdır. Özellikle artırılmış ve sanal gerçeklik teknolojileri ile ilgili yeniliklere ve uygulamalara da son zamanlarda odaklanmaktadır.

 • Teknolojiler

 • Çözümler