teknoloji danışmanlığı

Teknoloji Danışmanlığı

örnek uygulama
telefon

Teknoloji asla durmaz, bu teknolojinin doğasında var. Geçtiğimiz 20 yıl, dünyanın bugüne kadar en hızlı yaşanmış 20 yıllık dönemiydi. İnternet ve yazılım alanındaki gelişmelerle, bu süreç hiç kuşkusuz daha da hızlanarak devam edecek. Günümüzde pek çok şey ancak teknolojiyle mümkün. Gelin, dijital dönüşüm yolculuğunuzu, uzman kadromuzla birlikte, iş stratejisi ve çalışma modelinizi göz önüne alarak gerçekleştirelim. Gelişen teknolojiler ve değişen iş modelleri ile birlikte BT'nin rolü de farklı bir boyuta taşındı. Bugün, BT ve iş stratejisinin uyumunu sağlamak için güçlü BT süreç ve uygulamalarınızın olması kritik önem taşır. Onex Yazılım, kurumların iş stratejilerini geliştirmek, iş akış süreçlerini iyileştirmek, stratejik kararlarda profesyonel teknoloji yönetim desteği vermek, teknolojinin sürdürülebiliği konusunda danışmanlık sunar.

Proje yönetiminden teknoloji geliştirmeye, bütünsel mühendislik hizmetlerine kadar ilk fikirden hazır ürüne kadar size eşlik ediyoruz. Tesis sistemleriniz için hep birlikte duruma özel çözümler üretiyoruz. Onex Yazılım, yenilikçi teknolojilerle onlarca yıllık deneyimi birleştirir ve markaların dönüşümlerine yardımcı olacak şekilde en ideal çözümü sunar. Uzman danışmanlar, tasarımcılar, geliştiriciler, yöneticiler ve analistlerden oluşan Onex Yazılım ekibi; kullanıcı odaklı tasarımlar, optimize edilmiş operasyonlar ve artan yatırım getirisi ile birlikte işletmeniz için uzun vadeli büyüme sağlar. Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarıyla, kurumuzun iş yapısına uygun çözümleri işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Perakende, lojistik, sağlık, eğitim, seyahat, imalat ve daha birçok sektörde beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı hedefler. Amacımız sizleri dinlemek, anlamak, yaptığınız işi iyi analiz ederek beklenti ve taleplerinizi doğru değerlendirmek ve minimum risk ile maksimum faydayı sağlamaktır.

Onex Yazılım olarak size profesyonel, uzman ve müşteri odaklı bir şekilde hizmet veriyoruz. İş hayatındaki başarı; iyi planlanmış, doğru yönetilen, değişen taleplere cevap veren, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi yapısı ile mümkün oluyor. Bu zor rekabet ortamında siz de katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilgi teknolojilerinin doğru kullanılması ve sağladığı fayda ile gücünüzü arttırmalısınız. Bu farkındalık ile sizlere geniş bir yelpazede Bilgi Teknolojileri danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Proje yönetimi, yazılım geliştirme, sistem analizi ve yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Kaynakların kısıtlı, beklentilerin yüksek olduğu günümüz koşullarında doğru teknolojilerin seçilmesi, bir araya getirilmesi ve hayata geçirilmesi artık çok önemli bir unsur. Artan rekabet ve tempo hepimizi daha akılcı, daha planlı davranmaya zorluyor. Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile teknoloji danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi konularında müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet üretiyoruz.

arka plan
geleceğin teknolojisi

Teknolojik danışmanlık kapsamında sunduğumuz hizmetler, kurum işleyişinizi sürdürülebilir kılacaktır. Onex Yazılım olarak, işletmenizin işleyen yapısını analiz ederek gereksinimlerinize en uygun teknoloji sunmak istiyoruz.

teknoloji çözüm ortağı
 • Eski teknolojilerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlarken, yeni teknolojilere adapte olmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Dönüşüm yolculuğunuz süresince size rehberlik ediyoruz.
 • İş süreçlerinizle bütünleşen değişim için bir yol haritası geliştiriyoruz.
 • Strateji geliştirmeden uygulamaya kadar, teknolojiyi iş süreçlerinize ve iş gücünüze entegre hale getiriyoruz.

Teknoloji geliştikçe BT talepleri değişebilir, ancak nihai hedef aynıdır. Etkili BT danışmanlığına yatırım yapmak, bu zorluklarla başa çıkabilmenizi sağlar.

Onex Yazılım, kurumların üst yönetimi ile teknolojik evrimin çok boyutlu alanı arasındaki boşluğu doldurur; BT yönetimi, güvenliği, veri yönetimi, uygulamalar ve uyumluluk konusunda gelişmiş çözümler tasarlama ve uygulamalarında kurumlara destek olur. Bu nedenle Onex Yazılım'ın her zaman teknoloji geleceğinizi yönlendireceğine, sizi gitmek istediğiniz yere götüreceğine emin olabilirsiniz.

gif dosyası
 • IT Danışmanlığı
 • Dijital Transformasyon
 • DevOps
 • UI / UX Tasarım
 • Robotik Otomasyon
 • Nesnelerin İnterneti
 • Makine Öğrenmesi
 • Sanal / Artırılmış Gerçeklik
 • IT Danışmanlığı

  Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerimiz; firmanızın hedeflerine ulaşmak için kullanacağı bilgi teknolojileri altyapılarının; performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırma sürecinin tamamını yönetir.

 • Dijital Transformasyon

  Djitalizasyon, robotik süreç otomasyonu ve dijital iş gücü ve bulut teknolojileri, blockchain, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik, yapay zeka ve makine öğrenmesine yönelik çalışmalarımız ile dijital değişime en üst seviyede katkı sağlıyoruz.

 • DevOps

  Firmalara, yalnızca kavramsal değil, aynı zamanda uygulamalı DevOps danışmanlığı sağlayarak, kodlamadan üretime kadar tüm süreçleri kapsayan BT ile ilgili sorunları çözme desteği veriyoruz. Onex Yazılım, hatasız yazılım geliştirme yaşam döngüsü için hızlı, sağlam ve tekrarlanabilir Build ve Release Pipeline’ları geliştirmeyi amaçlar.

 • UI / UX Tasarım

  Onex Yazılım'da özel kullanıcı arayüzü tasarımcılarımız, etkileyici tasarım araçları ve yaratıcılık ile kullanıcı deneyimleri oluşturmanın çözümlerini sunarlar. İşiniz için gerekli olan her ne var ise tasarımcı ekibimiz, iş ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanan tasarımları almanıza yardımcı olur.

 • Robotik Otomasyon

  Teknoloji ve süreç danışmanlarından oluşan uzman kadromuz öncülüğünde robotik süreç otomasyonu dönüşüm desteğimiz konusunda sizlere kurumsal sorunların çözülmesiyle ilgili yardımcı olmaktayız. Hem Türkiye’de hem de küresel iş geliştirme ve robotik süreç otomasyonu uygulama örnekleri hakkındaki endüstri bilgimizden faydalanabilirsiniz.

 • Nesnelerin İnterneti

  Onex Yazılım, yüksek seviyedeki endüstri, teknoloji, politika ve analitik bilgilerinden yola çıkarak sizlere güvenli ve etkili iOT çözümleri sunmaktadır. Teknoloji ve süreç danışmanlarından oluşan uzman kadromuzla sizlere yeni pazarlar, strateji ve uygulama, güvenlik, veri analizi, yerel ve uluslararası politika, büyüme planları ve daha pek çok konuda yardımcı olabiliriz.

 • Makine Öğrenmesi

  Son 10 yılda hizmetten sağlığa, ulaşımdan eğlenceye kadar hayatın her alanında son kullanıcıya dokunmaya başlayan Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerini çevik bir şekilde yakalamanız için Onex Yazılım olarak yanınızdayız. Onex Yazılım'ın sunduğu Yapay Zeka alternatifleriyle kurumsal çapta çağı yakalayabilir, süreçlerinizi optimize edebilir, müşteri deneyimlerinizi iyileştirebilirsiniz.

 • Sanal / Artırılmış Gerçeklik

  Yarının teknolojisini bugünden yakalayın! Sadece yazılım yapmıyoruz. Onex Yazılım ayrıca sinyal ve görüntü işleme alanında araştırma ve geliştirme yapan bir yazılım firmasıdır. Özellikle artırılmış ve sanal gerçeklik teknolojileri ile ilgili yeniliklere ve uygulamalara da son zamanlarda odaklanmaktadır.

 • Teknolojiler

 • Çözümler

arka plan