onex kariyer

Onex Kariyer

Onex Yazılım çatısı altında biz bir aileyiz.

İş & Staj Duyuruları

Güzel işler yapmak için seni de aramızda görmek istiyoruz. İleriye, geleceğe dair atacağımız her adımımızı ekip arkadaşlarımızla birlikte daha sağlam yere basarak her zaman ileriye doğru pozitif yönde yol almak istiyoruz.

Bizim en büyük gücümüz takım çalışmasıdır. Onex Yazılım çatısı altında hep birlikte bir aileyiz. Yenilikçiliği ve farklılığı ilke edinen şirketimiz, sektörün dinamik yapısına ayak uydurarak hedeflerine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Sürdürülebilir teknoloji ve yazılım çözümleri üretiyoruz. Gelin, sizde bu ailenin bir parçası olun...

Sizde aramıza katılmak istiyorsanız, aşağıdaki açık pozisyonları inceleyerek özgeçmişinizi (CV) cv@onexyazilim.com adresine gönderebilirsiniz. Size uyan güncel bir pozisyon yoksa ama ekibimize uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, yine de başvurunuzu göndermenizi isteriz. Bir sonraki duyuru öncesi sizinle bağlantıya geçebiliriz. Kanuni zorunluluk olmadığı sürece Onex Yazılım bilgilerinizi asla üçüncü kişilerle paylaşmaz.Ne yazık ki şu an açık pozisyon yoktur 😞.

Sevgili öğrenciler, her gün birçok talep alıyoruz. Aldığımız çok sayıda talep nedeniyle iletilere yanıt vermemiz normalden daha uzun sürebilir, bunun için gerçekten üzgünüz.

Salgın sürecinde ekip olarak geçtiğimiz esnek ve mekân bağımsız çalışma düzenimiz 2021 yıl sonuna kadar devam edecektir. Bu yüzden şu aşamada bir süreliğine staj taleplerine olumlu cevap veremeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. 2022 lisans staj başvurularımız için lütfen takipte kalınız.


Anlayışınız için şimdiden çok teşekkürler, öğrencilik ve kariyer hayatınızda başarılar dileriz, sağlıcakla kalın...

Özel Yazılım Geliştirme Şirketi HD