Onex Blog

SEO Nedir ve

Neden Önemlidir?

SEO

Search Engine Optimization

SEO (Search Engine Optimization), Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonudur. Web sayfanızın reklamsız organik arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmalar bütünüdür. Bu konuda arama motorlarının artık web sitelerinde özgün yazılara, sayfanın responsive (mobil duyarlı) olmasına ve doğru kodlanmasına önem verdiğini söyleyebiliriz. Herşey nasıl yenileniyor ve güncelleniyorsa arama motorları da sürekli kendilerini güncellemekte ve yenilemektedirler. İyi yapılan analiz çalışmaları ve planlamalar, sizi bu yolda her zaman başarıya ulaştıracaktır.

WEB HİZMETLERİ

01.

Temel SEO

Etkenleri

Arama motorları bu konuda web sayfalarına belli puanlar verirler. Bu puanlama sistemini belirleyen temel faktörleri şöyle sıralayabiliriz; site doğru kodlanmış mı, kullanıcı dostu arayüze sahip mi, kendine has metin ve görsel içerikler içeriyor mu, responsive tasarıma sahip mi?

Seo çalışmaları ciddi bir çalışma ve sabır isteyen bir süreçtir. İnternet dünyasındaki kalıcılığınızı sürdürmek için seo çalışmalarınızı sürekli ve düzenli devam ettirmelisiniz. Unutmayın bu çalışmalar tek seferliğe mahsus çalışmalar olmamalıdır.

02.

Peki SEO

Neden Gereklidir?

Anahtar kelimelerinize göre sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamak, web sayfanıza olan ziyaretçi sayısında artış sağlamak, web siteniz üzerinden sağlanan geri dönüşlerinin yükselmesini sağlamak, marka bilinirliğinizi yükseltmek, reklam performansınızı olumlu yönde artırmak ve arama motorlarının web sitenizi daha rahat okumasını sağlamak istiyorsanız bunu yapmalısınız. Unutmayın, seo çalışmaları yapılmayan siteler, arama motorlarında kaybolmaya mahkumdurlar. Kanıtlanmış seo çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Seo Açılımı

Seo Uzmanı?

Seo'nun açılımı Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Kısacası sitenizin arama motorları tarafından kaliteli okunup indekslenmesi konusunda yapılan çalışmalar bütünüdür. Arama motorları web sayfalarınızı sizin gibi görmezler. Onlara kendinizi ne kadar iyi tanıtırsanız onlarda size o kadar değer verirler. Seo kalıcı, internet reklamcılığı ise geçici bir çözümdür.

04.

Profesyonel SEO

Hizmeti

Doğal bir seo, iyi bir uzman analizi ve tecrübe ile ortaya çıkar. Başarılı çalışma, işinde profesyonel kişilerle olur. Nasıl olacak diye düşünmeyin. Rakiplerden önde olmak, binlerce kişiye ulaşmak için vakit kaybetmeden gelin, uzmanlarımız ile çalışmalarımıza başlayalım. Profesyonel SEO hizmeti almak için Onex Yazılım firmanıza en iyi SEO teklifini sunacaktır.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

seo hizmeti izmir

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.