Onex Blog

Türkiye'nin Yazılım ve

Web Geliştirme Firması

2011 yılında kurulan Onex Yazılım, çeşitli endüstrilere uygun maliyetli yazılım ve uygulama geliştirme hizmetleri sunan lider bir Türkiye teknoloji, yazılım ve web geliştirme şirketidir. Sağlam ve uygun maliyetli yazılım ve web çözümleri sunmak için çeşitli şirket ve sektörlerle çalıştık. Proje ve beceriye dayalı bir Türkiye yazılım firması olarak, güçlü yönlerimizden biri ekip bazlı yaklaşımımızdır. Takım çalışması ve uzun süreli devamlılığın çok önemli bir rol oynadığı bir insan işletmesiyiz. Deneyimli yazılım geliştirme personelimiz sadece deneyimleri ve nitelikleri için değil, aynı zamanda müşteri hizmetleri, kalite ve ekip çalışmasına yönelik tutumları için de seçilmiştir.

2011'den beri yenilikçi yazılım ürünleri, web ve mobil uygulamalar ve dijital dönüşüm projelerinde müşterilerimizle birlikte çalışan geliştiricilerin, tasarımcıların, mühendislerin ve stratejistlerin oluşturduğu bir Türkiye Yazılım ve Web Geliştirme Firması'yız. Sorunları çözer, iyi görünmesini sağlar ve bir fark yaratırız. Her aşamada, dijital ürünlerin müşteri davranışlarına ve gelişen teknolojiye cevap vermesi ve adapte olması gerekir - bunu çok iyi biliyoruz. Türkiye Yazılım Firmalarından Olan Onex Yazılım Şirketi Sizlere İnovatif Web Tasarım & Yazılım Çözümleri Sunar.

WEB HİZMETLERİ

01.

Türkiye'nin Web

Tasarım Şirketi

Türkiye'nin Web Tasarım Şirketi olarak ilk günden beri web ve bulut uygulamaları geliştirdik ve ölçeklenebilir, zarif ve sezgisel çözümler üretmek için yorulmadan çalışıyoruz. Tasarım tüm çalışmalarımızın merkezindedir. İzleyicileriniz her şeydir ve uygulama / web siteniz onlar için uygun, ilgi çekici ve sezgisel bir deneyim olmalıdır. Web sitelerimiz PC'nizde, Mac'inizde veya cep telefonunuzda çalışması için duyarlı ve optimize edilmiştir, bu web siteleri basit WordPress'ten derin iş entegrasyonu ve optimize edilmiş arka uç yönetimi olan sistemlere kadar çeşitlilik gösterir. Web sitesi bakımı, analitik raporlar (sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz), SEO (arama motoru optimizasyonu, sitenizin daha üst sıralarda yer alması) ve çeşitli dijital hizmetler sunuyoruz.

Onex Yazılım, Türkiye'de bağlı teknolojilerin muazzam potansiyelini kullanmak isteyen şirketlerle stratejik ortaklıklar aracılığıyla yazılım platformları geliştirmeye odaklanmıştır. Onex Yazılım, e-ticaret ve bespoke sistemler için çözüm yolunda web sitesi barındırma paketleri sunar. Yaptığımız her web sitesi benzersiz ve amaç için tasarlanmıştır. Kaygan kullanıcı arayüzü (UI) tasarımı ve gelişmiş kullanıcı deneyimi (UX), ziyaretçi katılımında artışa neden olur.

02.

Uygulama Geliştirme

ve Aplikasyon

Uzman ekibimiz, kullanıcılarınızın sevdiği Apple ve Android uygulamalarını oluşturur ve ihtiyaç duyduğunuz sonuçları sunar. Ekibimiz, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak ve markanızı yaratıcı çözümler ile yeni pazarlarda oluşturmak için gereken becerilere sahiptir. Makine Öğrenimi, Dinamik Sohbetler, mHealth Teknolojileri dahil, yönetim ve içgörü için tamamlayıcı arka uç sistemleri içeren herhangi bir kategori; Eğitim Yazılımı, finansal çözümler, AR (artırılmış gerçeklik), VR (sanal gerçeklik), yeni başlayanlar için kurumsal yazılım sistemleri ve teknolojisi.. Türkiye yazılım firmalarından olan Onex Yazılım sizlere olağanüstü mobil uygulamalar, web siteleri ve yazılım platformları üretir: bilgi veren, ilgi çeken ve güçlü, kullanıcı odaklı dijital yenilikler. ve daha fazlası.. Organizasyonlara, özel ihtiyaçlarına uygun entegre çözümler sunuyoruz. Ekibimiz bunu, müşterilerimizin hangi sektörde olabileceğine veya kullanım durumlarının ne olduğuna bakılmaksızın sunar.

Otomatik dağıtımlar ve ölçeklendirilebilir bulut API'leri inşa ediyoruz. Mühendislerimiz, mobil uygulamanızın, web uygulamanızın veya sistemlerinizin kötü planlama nedeniyle hiçbir zaman başarısız olmadığından emin olacaktır. Akla gelebilecek en yüksek iş yükü yoğunluğuyla başa çıkmak için ölçeklendirilebilir arka uçlar inşa ediyoruz. API tasarım deneyimimiz, tüm kullanıcı arabirimi veya üçüncü taraf uygulamaların uygulamanızla kolayca etkileşimde bulunmasını sağlar.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Türkiye'nin Yazılım

Geliştirme Firmasıyız

MOBİL UYGULAMALAR, WEB TASARIMI VE KURUMSAL YAZILIM SİSTEMİ GELİŞTİRME.. Müşterilerimizin gereksinimlerini ayrıntılı olarak anlamalarına yardımcı oluyor ve ardından bu gereksinimleri yerine getirmek için zengin yazılım çözümleri geliştirmek konusunda uzmanlaşıyoruz. Hem işletmeye hem de son kullanıcıya değer sunan bir çözüm sunmak için müşterilerimizle işbirliği içinde çalışırız. Sınıfının en iyisi olan teknolojileri kullanan mühendis ekibimiz, danışmanlarımız ve geliştiricilerimiz tutarlı bir şekilde beklentileri aşan sonuçlar sunmak için birlikte çalışır - bu yüzden Türkiye'nin Yazılım Geliştirme Firmasıyız.

Harika bir API (uygulama programlama arayüzü) oluşturmak çoğu zaman zor bir iştir. Bununla birlikte, faydalı bir hizmet sunmak için genellikle bir API'ye ihtiyaç duyulur. Bunu yaparak, uygulamanız birçok kullanıcı arayüzü ve diğer uygulamalar tarafından kullanılabilecek bir arayüz ile geliştirilebilir.

04.

BT Danışmanlık

& Proje Yönetimi

Doğası gereği geniş, teslime özgü, BT danışmanlığımız işinize stratejik rehberlik veya taktiksel uygulama sağlar. Başarıyı önemli ölçüde artırmak için sık sık bir yazılım geliştirme projesinin başlangıcında müşterilerle yakın çalışırız. Bu, kurum içi projeler için iç prosedürlerin hazırlanması veya yeni başlayan işletmeler için teslimat yöntemlerinin analizi anlamına gelebilir.

Bütçe, zaman ve kaynağın azami şekilde kullanılmasını sağlamak için BT projelerinin tesliminin dikkatli bir şekilde yönetilmesi gerekir. Kendi geliştiricilerimizi çalıştırıyor olmanız veya sizin adınıza teknik bir savunucu olarak hareket etmemizi isteyip istemediğiniz konusunda uygun uzmanlığı sağlayabileceğiz. Çevik veya şelale proje teslim yöntemleri ile, size uygun bir çözüm sunabileceğiz.

Yazılım geliştirme, klavyeler ve ekran kodlarından çok daha fazlası olan bir zanaattır. Ismarlama yazılım geliştirme ve BT danışmanlığı, iş ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi sağlam, kapsamlı bir anlayışla en iyi şekilde sunar. Yaptığımız her proje doğal olarak özel olsa da, yolculuğunuzda size yardımcı olmak ve tavsiyelerde bulunmak için zengin deneyimimizi kullanıyoruz. Projeler, maliyet, teslimat ve zaman çizelgesine odaklanarak teslim edilir ve atanmış proje yöneticinizle düzenli iletişim kurarak her biri ile ilgili gelişmelerden böylelikle haberdar olacaksınız. Ek olarak, hesap yöneticiniz gözetim sağlayacak ve işlerin yolunda olduğundan emin olmak için düzenli olarak iletişim halinde olacaktır.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Türkiye'nin Yazılım Firması

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

türkiye yazılım firması

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnovatif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi Çözümler

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.