Onex Blog

Bursa Web Tasarım

Yazılım Firması

Bursa Web Tasarım Yazılım Firması olarak mobil uyumlu (responsive), profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütçenize yük olmadan Bursa'da web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bursa Web Ajans sektörünüze ve hedeflerinize uygun çalışmalar sunmaktadır. Web tasarım, özel yazılım, e-ticaret, mobil uygulama, akıllı sistemler, SEO, SEM gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Bursa Web Tasarım Yazılım Firması, işinizin kalitesini en iyi şekilde yansıtan web sitelerini, arama hacimlerine uygun içerikler ve yüksek kalitede görseller kullanarak hazırlamaktadır.

Web sitesi oluşturma sürecinde, yayınlanmasında ve sonrasındaki teknik destek konusunda Bursa Web Tasarım Yazılım Firması Bursa'da güvenebileceğiniz bir ekibe sahiptir. İstenen tarz ve temalarda pek çok kuvvetli referansa sahip olan Bursa Web Tasarım Yazılım Firması, internetteki kimliğinizi oluşturma sürecinizde yanınızda! Bursa Web Tasarım Firması, işinizin kalitesini en iyi şekilde yansıtan web sitelerini, arama hacimlerine uygun içerikler ve yüksek kalitede görseller kullanarak hazırlamaktadır.

WEB HİZMETLERİ

01.

Bursa Yazılım

Çözümleri

Bursa Yazılım Çözümlerimiz arasında; ERP, CRM, Arduino, mobil uygulama ve akıllı sistem yazılımları yer almaktadır. Web yazılım, web sitesinin dinamik bir yapıya sahip olması yani kullanıcılar ile bire bir etkileşimli olarak sayfaları kullanabilme imkanı sunar. Web sitesinin tasarımı bittikten sonra web sitesinin daha dinamik bir yapıda olması için Bursa Yazılım web yazılımdan yararlanır. Web yazılım geliştirirken web yazılım dilleri kullanılmaktadır.

En fazla kullanılan diller ise C#, VB.NET, PHP ve JAVA kullanılmaktadır. Web programlama hizmetleri projelerin gereklerine göre belirlenir ve şekillenir. Bursa Yazılım olarak web programlama hizmeti verirken çağın gereklerini ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel hizmet sağlıyoruz. Bursa Yazılım, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır.

02.

Bursa Web Tasarım

ve Yazılım Firmaları

Bursa Web Tasarım ve Yazılım Firmaları arasında güçlü bir konuma sahip olan firmamız sizlere web yazılım, web tasarım, reklam yönetimi, özel yazılım, mobil uygulama, sosyal medya, e-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet sunmaktadır. Değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi Bursa web olarak yakından takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

Diğer Bursa web tasarım firmalarına kıyasla her zaman yapmış olduğumuz çalışmaların arkasında durduk. Bursa'da bulunan yazılım firmaları arasında öncü bir konuma sahip olan Onex Yazılım ile sizlerde sorunsuz hizmetin verimliliklerinden faydalanın. İşiniz aksamadan, zaman kaybetmeden profesyonel ve yenilikçi bir firmadan hizmet almaya özen gösterin.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Bursa SEO

Uyumlu Web Sitesi

Bursa'da Seo (Search Engine Optimization) ile ürettiğimiz her projede sitelerin iç ve dış Seo çalışmalarını yapıyoruz. Arama motorlarında hedef kelimelerde müşterilerimizin Bursa'da veya Türkiye genelinde yükselmesini sağlayarak yeni müşteriler kazanmasını ve satış grafiğinin artmasını sağlıyoruz. Uyguladığımız Seo işlemleri tamamen doğal olmakla birlikte kalıcı Seo uyguluyoruz. Bursa'da konumlanan firmanızı sosyal medya sitelerinde profesyonel seviyede temsil ederek hedef kitleniz ile buluşmanızı sağlıyoruz.

Bursa Web ve Yazılım olarak Seo ile satış grafiğinizi ve sitenizin ziyaretçi grafiğini yükseltmeyi hedefliyoruz. E-ticaret sitelerine özel Seo çalışmalarımız ile hedef kitlenize kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimize özel ürettiğimiz Seo çözümleri birçok projeyi başarıyla tamamladık. Yüzlerce Seo referansımız ile büyüyen Seo sektöründeyiz. Sizlerde profesyonel ve SEO uyumlu web çözümlerimiz hakkında bilgi almak için Bursa SEO ile irtibata geçiniz.

04.

Bursa Mobil

Uyumlu Web Sitesi

Responsive olarak isimlendirilen mobil uyumlu site son zamanlarda aktif olarak yapılan web site işlemleridir. Bunun nedeni web sitelerin neredeyse %80 kısmının ziyareti akıllı telefonlar ve tabletler tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde 3G kullanım oranı yani cep telefonları ve tabletler üzerinden internete giriş sayısı %51 civarındadır.

Mobil telefon ve tabletlerin e-ticaret üzerindeki hakimiyetine bakılacak olursa kullanıcıların %92 kadarı alışveriş yapmadan önce tabletler ve cep telefonlarıyla ürün araştırmasını yaparak istemiş olduğu ürünün alımını gerçekleştiriyor. Bu rakamlar ülkemizde mobil internet kullanımının ne kadar çok yaygın olduğunu ve bu ölçülendirmeye bakarak mobil uyumlu web sitesi kullanmanın neredeyse mecburi olduğunu gösteriyor. Bursa Mobil Uyumlu Web Sitesi için bizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

bursa web tasarım ve yazılım

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.