Onex Blog

İstanbul Web Tasarım

ve Yazılım Firması

İstanbul Web Tasarım ve Yazılım Firması öncelikle kusursuz bir tasarımı hedefler ve müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli hedefidir. Kurumsal ve uzman bir bakış açısı ile internette yer almak için doğru adrestesiniz. İstanbul Web Tasarım kurumsal firmalara web tasarım, SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Adwords, sosyal medya yönetimine kadar profesyonel olarak dijital birçok alanda grafik tasarım ve yazılımın hem birbiriyle entegre hem de birbirinden bağımsız olarak tasarım ve yazılım hizmeti vermeyi ilke edinmiş İstanbul'da konumlanan bir yazılım ve web firmasıdır.

İstanbul Web Tasarım ve Yazılım Firması olarak bugüne kadar başarılı web ve yazılım projelerine imza attık. Bunu da yenilikçi ve güçlü vizyonumuzdan aldık. Memnuniyete dayalı, başarıyı hedefleyen ve yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak da misyonumuzun bir parçası. İşimizi en iyi ve doğru şekilde yapmak için gücümüzü karşılıklı saygı ve iletişimden alıyoruz. Sözlerimizi tutarak İstanbul'da bulunan iş ortaklarımızın taleplerine yönelik web tasarım ve yazılım hizmetleri veriyor ve bunları daima güncel tutuyoruz.

WEB HİZMETLERİ

01.

İstanbul Web

Tasarım Hizmeti

İstanbul Web Tasarım tasarım ve yazılım hizmetleri sunan ve işinde mükemmeliği yakalamaya gayret eden bir web tasarım şirketidir. Web Siteniz kurumunuzun dışa bakan yüzüdür, kimliğidir. Bu kimliğinizi en şık şekilde insanlara sunmak da bizim işimizdir. İstanbul Web Tasarım'da web siteniz ilgili ekibimiz tarafından kurumunuza özgü şekilde, göze hitap eden tüm detaylar düşünülererek tasarlanır.

Sonra web tasarım uzmanlarımız tarafından son teknoloji programlama sistemi ile mobil uyumlu (Responsive) şekilde ve Seo kurallarına uygun olarak kodlanarak sunuma hazır hale getirilir. İstanbul Web Tasarım Firması isteklerinize göre projelerinize bünyesinde yer alan yazılımcı arkadaşları ile firmanıza özel yönetim paneli hazırlar. Web sitenizin İstanbul'da profesyonel ellerde olması için bizi tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Yaratıcılığımız ve çağı takip eden enerjimiz ile sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

02.

İstanbul Yazılım

Hizmeti

İstanbul Yazılım; e-ticaret yazılımı, site yönetim paneli, ürün sergileme, portal, blog gibi birçok konuda web tabanlı yazılım üretmektedir. Bunun yanında spesifik özelliklerde kuruma özel yazılım çözümleri de sunmaktadır. Güvenli ve hızlı çalışan bir web yazılımına ihtiyacınız var ise İstanbul'da doğru yerdesiniz. İstanbul Yazılım Firması olarak yazılımları üretirken sadece çalışabilirliğini değil, bunun yanında güvenlik önlemleri, hız ve kullanılabilirlik gibi faktörleri de dikkate almaktayız.

İstanbul Yazılım tarafından hazırlanan tüm web yazılımlarında 3 ay boyunca ücretsiz olarak bakım hizmeti vermekteyiz. Web sitenizin olası sorunlara karşı garanti altında olmasını her iki tarafı da birbirine bağlayan önemli bir kuvvet olarak görmekteyiz. Web sitenizin tesliminden sonra da isteğinize göre İstanbul Yazılım olarak sitenize yeni özellikler ve modüller katmak adına güncelleme hizmeti de vermekteyiz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

İstanbul Web Tasarım

Yazılım Firmaları

İstanbul Web Tasarım Yazılım Firmaları arasında güçlü bir pozisyona sahip olan Onex Yazılım sizlere web, yazılım ve dijital alanlarda ihtiyacınız olan her türlü çözümü yenilikçi teknolojilerle sunmaktadır. Siz de kaliteli bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız İstanbul Web Tasarım Yazılım Firmaları arasından uygun bir web tasarım firması ya da tasarımcılarla çalışmalısınız. Kendinizi ve firmanızı iyi tanıtacak bir tasarım, içerik, görsel ve teknik destek ile dilediğiniz alanda başarılı olmanız mümkün.

Ayrıca SEO destek kriterlerine uygun metinler sizleri İstanbul'da üst sıralara taşıyacağı için görünürlüğünüz, tıklanma oranınız ve reklam alma şansınız artacak. Hem daha çok para kazanacak hem de internet aleminde yerinizi alacak hem de diğer İstanbul firmaları ile olan rekabetinize yeni bir boyut kazandırmış olacaksınız. Yapmanız gereken sadece bir adım atmak!

04.

Neden İstanbul

Web Ajans?

İstanbul Web Ajansweb tasarım ve yazılım sektöründe uzmanlaşmış, işini tutkuyla yapan bir kadro ile hizmet veren, bünyesinde her uzmanlık alanında görev alan deneyimli çalışma arkadaşlarının bulunduğu, yenilikleri takip eden ve uygulayan bir web tasarım ajansıdır. Tasarımlarında mükemmelliği yakalamaya çalışan ve her geçen gün yenisi çıkan web teknolojilerini yeni projelerinde uygulayarak farkını hissettiren bir ajans firmasıdır. Kurumunuza özgü, estetik tasarımlar ile ön plana çıkmanızı sağlıyoruz.

Günümüzde birçok site birbirine benzemekle birlikte bizim yegane amaçlarımızdan biri bu benzerlikten sıyrılarak, kurumunuzun kimliğine özgü tasarımlarla, renk uyumlarıyla, özel yazılım çalışmalarıyla ve daha birçok yönüyle kurumunuzu gözle görülür bir şekilde ön plana çıkarmaktır. Güvenli, kullanımı kolay, hızlı çalışan yazılımlar üretmek İstanbul Web Ajans firmasının en önemsediği konudur.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

istanbul web tasarım ve yazılım

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.