Onex Blog

İzmir Aliağa Web Tasarım

Yazılım Firması

İzmir Aliağa web tasarım ve yazılım firması olarak Onex Yazılım, özel sipariş üzerine web ve kurumsal sınıf uygulama ve yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış, tam hizmetli bir özel yazılım geliştirme şirketidir. Tecrübeli geliştirme ekibimiz çeşitli programlama dillerinde iyi eğitimlidir ve duyarlı web sitesi geliştirme, karmaşık e-ticaret web siteleri, özel uygulama geliştirme, 3. taraf uygulamalarını entegre etme ve daha pek çok konuda ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. Düşük Performanslı Bir Web Sitesi Şirketinizi Tozda Bırakabilir! Web siteniz kuruluşunuzun hız kazanmasına yardımcı olmalı; çabalarınızı kolaylaştırmak ve yeni fırsatlar yaratmak için buradayız.

Öncelikli odağımız, müşterilerimiz için her zaman ölçeklenebilir, yüksek kaliteli yazılım çözümleri oluşturmak olmuştur. Özel yazılım sistemlerinin geliştirilmesinde uzmanız. Merkezi İzmir'de bulunan Onex Yazılım; derneklere, devlet kurumlarına ve işletmelere yönelik profesyonel web geliştirme hizmetlerinin Aliağa'da lider sağlayıcısıdır. Müşterilerimiz, yazılım çözümlerimizi kullanarak, verimliliklerini artırmak için manuel süreçlerini kolaylaştırabilmişlerdir. Aliağa Web Tasarım ve Yazılım ekibimiz, kişiselleştirilmiş yazılımlardan en çok faydalanabileceğiniz çözümleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Yazılımınızı tam olarak teknik özelliklere göre kodluyor ve güncel tutmaya devam ediyoruz.

WEB HİZMETLERİ

01.

En İyi İzmir Aliağa

Web Tasarım Ajansı

Duygu uyandıran ve etkileşimi artıran profesyonel, kaliteli web siteleri sunuyoruz. Basitçe söylemek gerekirse, tasarımlarımız gerçek, ölçülebilir sonuçlar sunar. En son teknolojiye sahip özelliklerimizin arama motorları sıralamasını ve satışları artırdığı, her cihaz türü için daha iyi bir genel deneyim sağladığı kanıtlanmıştır. Web tasarımı, web geliştirme, özel yazılım, markalaşma, UI / UX tasarım ve dijital pazarlama hizmetleri sunan Aliağa merkezli bir tasarım ve pazarlama ajansıyız. Konseptten uygulamaya, bakım ve desteğe kadar anahtar teslim web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Projelerimiz küçük "broşür" sitelerinden orta büyüklükteki şirketler için büyük, karmaşık kurumsal ve e-ticaret web sitelerine ve özel çözümler ve açık kaynaklı özelleştirme içeren sofistike web çözümlerine kadar uzanmaktadır. Sonuçlara odaklanır ve başarılı sonuçları teşvik eden çözümler sunarız. Tasarım ve geliştirme konusundaki uzmanlığımız, web varlığınızı potansiyel müşterilere nasıl dönüştüreceğiniz bilgisi ile birleştirilmiştir. Geliştirme ekibimiz, web sitelerini harici veri kaynakları, veri sağlayıcıları, API'ler, eklentiler, veri görselleştirme, eski uygulamalar ve diğer araçlarla bütünleştiren karmaşık teknolojik çözümlerinin nasıl sunulacağını anlar. En yeni trendlerin zirvesindeyiz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize teknolojide doğru seçimler yapmada rehberlik etmek ve iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak güçlü ve etkili web siteleri sunmaktır. Markanızı en çok ihtiyacı olan insanlara bağlayan En İyi İzmir Aliağa Web Tasarım Ajansıyız.

02.

Mobil Uygulama (App)

İçin Teklif Alın

Sağlam bir web varlığı oluşturdunuz, ancak henüz bir mobil uygulama (app) oluşturmadınız. Biliyorsunuz; mobil teknoloji artık bugünün kurallarıdır. Yenilikçi girişimleri güçlendiriyor, işletmeleri hızla büyütüyoruz ve işletmeler için şaşırtıcı özel monil uygulamalar oluşturuyoruz. Bir iOS veya Android uygulamasına ihtiyaç duyduğunuzda veya çapraz platform hibrit uygulamasına ihtiyaç duyduğunuzda, Aliağa'nın web tasarım firması olan Onex Yazılım size yardımcı olabilir!

Vizyonunuzu, temel kilit hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi tanımlamak için sizinle birlikte çalışacağız ve ardından bu fikri, sizi izleyicilerinize bağlamak için tasarlanmış tam teşekküllü bir mobil uygulamaya dönüştüreceğiz. Uçtan uca özel mobil uygulama geliştirme çözümleri sunuyoruz. Anahtar teslim ürünler ve çözümler tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve sunuyoruz. Konseptten teslimata kadar tüm süreci ele alalım, hedefleri tanımlamanıza, gereksinimleri belirlemenize, projeleri planlamanıza ve yürütmenize yardımcı olmaya çalışalım. Mobil Uygulama geliştirme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizi bugün bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Firmanıza Özel, Etkili ve Profesyonel Bir Mobil Uygulama (App) İçin Bizden Teklif Alın!

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Aliağa Özel Yazılım

Geliştirme Firması

Aliağa Özel Yazılım Geliştirme Firması, kaliteden ödün vermeyen bir taahhütle özel yazılım ürünleri tasarlar, oluşturur ve geliştirir. Teknolojiye saplantılıyız ve basit ama güzel kullanıcı deneyimlerinin fanatikleriyiz. Projeleri zamanında ve bütçe dahilinde başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Rafta hazır bir giysi bulunmadığında aranan terzilere benzer şekilde, kişisel gereksinimlerinize uyan özel bir yazılım ürünü geliştiririz. Birçok işletme, asla kullanmayacakları işlevlerle çok yavaş ve şişirilmiş kullanıma hazır yazılım çözümleri yüzünden verimlilik konusunda sıkıntı yaşar. Onex Yazılım'ın özel yazılım geliştirme uzmanlığı burada devreye giriyor.

Tüm jargonları keseriz ve çalışanlarınızın işyerinde kullandıkları günlük terminolojide anlayabilecekleri bir çözüm sunarız. Bizim işimiz karmaşık entegrasyonları almak ve bunları kullanımı basit hale getirmek. Teknoloji yoluyla en karmaşık iş zorluklarını bile kolaylaştıran yetenekli Aliağa yazılım mimarları, geliştiricileri, tasarımcıları ve stratejistlerinden oluşan bir ekibiz. Her boyuttaki ve sektördeki işletmeler için ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özel bir uygulama tasarlayabiliriz. Kuruluşunuzun otomatik sistemler ve çevik süreçler aracılığıyla sorunsuz ve hızlı bir şekilde yenilik yapmasını sağlayın. Karmaşık kurumsal yazılımların, iş zekası analizlerinin, gelişmiş mobil uygulamaların ve web uygulamalarının geliştirilmesi, kişiselleştirilmesi ve entegrasyonu konularında tam etkili bir İzmir yazılım geliştirme şirketiyiz.

04.

Kurumsal Web Sitesi

ve Programlama

Onex Yazılım, MARKA'ya odaklanan, tamamen özel ve mobil uyumlu web geliştirme ve web portalı çözümleri oluşturmanıza yardımcı olabilir! Şirketinize satış otomasyonu, tedarik zinciri yönetimi veya müşteri iletişimi ve hizmetleri için ihtiyaç duyduğu işlevselliği sağlayarak iç ve dış kullanım için ölçeklenebilir web çözümleri tasarlayacak, geliştirecek ve dağıtacağız. Net, PHP, Java gibi programlama dilleri ve Node.js, Angular ve Laravel gibi yeni platformlarla ilgili geniş bilgi birikimi ile, uzman web geliştiricilerimiz, işletmeniz için sizlere hizmet veren bazı seçenekler sunacaktır.

Gerçek dünyadaki zorlukları çözen fonksiyonel ve işletmeye özel teknolojik çözümler tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Yeteneklerimiz arasında açık kaynaklı ve özel içerik yönetim sistemleri (CMS'ler), e-ticaret çözümleri, veritabanı tabanlı uygulamalar, abonelik tabanlı üyelik ve müşteri yönetimi sistemleri, doküman yönetim sistemleri, işletme otomasyonu ve diğer özel web tabanlı yazılımlar bulunur. Markanız vasat bir web sitesi nedeniyle uzun vadeli sonuçlara maruz kalmamalı. İzmir Aliağa Kurumsal Web Sitesi ve Programlama Hizmetlerimizden Sizlerde Faydalanın!

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir aliağa

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.