Onex Blog

İzmir Alsancak Web Tasarım

Yazılım Firması

İzmir Alsancak Web Tasarım Yazılım Firması ile dijital dünyada gücünüze güç katın. Onex Yazılım, özel web sitesi geliştirme , internet pazarlaması , WordPress tasarımı ve mobil web sitesi geliştirmeye odaklanan bir İzmir Alsancak web tasarım ve şirketidir. Ekibimiz, rekabet gücünüzü artırmak ve sektörünüzde lider olmanızı sağlamak için etkili bir iş modeli oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Hizmetlerimiz arasında; UI/UX, kurumsal ve profesyonel Alsancak web tasarımı, özel yazılım, akıllı sistemler, mobil uygulama, web yazılım geliştirme, High-Load projeleri, e-Ticaret, dijital pazarlama, startups yer almaktadır. Markaların dijital dönüşüm çağında büyümelerine yardımcı olmak için hayal gücünü ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Başarılı web uzmanlarından oluşan ekibimiz, rekabet sorunlarını ve pazarlama hedeflerini derinlemesine anlamak, ideal web stratejisini tanımlamak ve iyileştirmek ve etkili, esnek ve benzersiz bir şekilde akılda kalıcı bir çözüm bulmak için her müşteri ile yakın işbirliği içinde çalışır. Alsancak Web Tasarım Yazılım Firması daima müşterileri için en verimli ve uygun maliyetli çözümü bulmaya çalışır.

WEB HİZMETLERİ

01.

Alsancak Kurumsal

Web Tasarım

Başarılı ve kurumsal bir web sitesi ve tasarım oluşturma işlemi tesadüf değildir. Teknolojiden, sürece, doğru ekibi kurmaya, çabanın her yönü planlama, iletişim ve tecrübe gerektirir. Dinamik, kişiselleştirilmiş kullanıcı merkezli deneyimler ve net satın alma yollarına sahip e-Ticaret web siteleri oluşturma yeteneğimiz, markanızın hedef kitlenize ulaşmak için yenilikçi fırsatları keşfetmesini, bağlı kalmasını ve marka sadakati oluşturmasını sağlar. Çok uzun zamandır Alsancak'ta bulunan firmalar için kurumsal web siteleri kuruyoruz. Başlangıç düzeyinde olanlarından büyük işletmelere ve tüm sektörler ve pazarlar arasında, web sitesi geliştirme açısından birçok projeyi başarıyla tamamladık.

Şeffaf ve verimli ekip çalışması ve işbirliğinden gurur duyuyoruz. Doğru metodolojileri kullanmanın uzun vadede büyük kar payları ödeyebileceğini öğrendik. Müşterilerimize sonuç vermeye istekliyiz ve yaptığımız işte daha iyi olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Alsancak Kurumsal Web Tasarım Firması olarak sizin için en kalitelisini oluşturmak için gayret gösteririz. İyi ve kurumsal tasarım anlayış ve amaç ile yönlendirilir. Ekibimiz doğru soruları sorar ve uzmanlarının en zorlu problemlerini çözmelerine yardımcı olmak için akıllı, sezgisel, kullanıcı merkezli tasarımlar oluşturmak için sürekli çalışır. Alsancak Kurumsal Web Tasarım ile sizde profesyonel ve modern bir siteye sahip olun.

02.

Mobil Uygulama ve

Dijital Pazarlama

Onex Yazılım, Makine Öğrenimi ve Dijital Pazarlama uzmanlığımızı kullanarak sizi eğrinin önüne koymayı taahhüt eden veri odaklı bir Alsancak mobil uygulama ve web geliştirme şirketidir. Kurumsal ve tüketici sınıfı uygulamalarda sonuç odaklı, seçici ve tutkulu uzmanlarız. Kazanan bir fikir ile buradasınız. Bizlerde bunu gerçekleştirmek için buradayız. Eşsiz kullanıcı deneyimi ve üstün arayüz tasarımı ile fonksiyonel mobil uygulamalar geliştirmede uzmanız.

Müşteriler her gün İzmir Alsancak'ta binlerce markaya maruz kalıyor - sizin öne çıkmanız gerekiyor. Marka ekibimiz, bugün ve yarın için pazarlama girişimlerinize zemin hazırlayan güçlü ve bütünsel marka stratejileri oluşturur. Basitçe söylemek gerekirse, kanıtlanmış stratejilerimiz, müşterilerin yeni izleyicilerle etkin bir şekilde iletişim kurmalarını, mevcut müşteri ilişkilerini beslemelerini ve çevrimiçi pazarlama hedeflerine ulaşmalarını sağlar. Mobil Uygulama ve Dijital Pazarlama alanlarına yönelik müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaktayız.

Web sitenize analitik ve arama motoru optimizasyonu (SEO) eklentilerini entegre ediyoruz. Sitenizi optimize ediyoruz, dahili ve harici bağlantılar geliştiriyoruz ve entegre sosyal medya pazarlaması ile çevrimiçi varlığınızı bir üst seviyeye taşıyoruz. Yeni web tasarımınızı global izleyici kitlesiyle paylaşın ve aradığınız müşterilere dijital evrenin herhangi bir yerinde, verimli ve etkili bir şekilde ulaşın. Alsancak Özel Yazılım Çözümlerimiz için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Alsancak Özel

Yazılım Çözümleri

Müşterilerimize Alsancak özel yazılım geliştirme, iPhone ve Android uygulama geliştirme, Nesnelerin İnterneti için gömülü uygulama geliştirme ve web geliştirme konularında eksiksiz, uyarlanabilir çözümler sunuyoruz. Görevleri otomatikleştirin, işlemleri kolaylaştırın, zengin veri raporları alın. Kulağa inanılmaz mı geliyor? Alsancak Özel Yazılım, şirketinize özel yazılımlar oluşturma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Siz hayal edin, biz yapalım! Size mükemmel ve uygun fiyatlı bir yazılım çözümü oluşturmaya yardım edelim.

Profesyonel bir gelişim şirketi olan Alsancak Özel Yazılım, mümkün olan en yüksek ürün ve hizmeti üretmeye kendini adamıştır. En yüksek kaliteyi sağlarken, işin her alanında yaratıcılığı kucaklıyor ve teşvik ediyoruz. Yazılım tasarlama ve oluşturma, hem eğlenceli hem de heyecan verici bir deneyim olmanın yanı sıra zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan karmaşık bir işlemdir. Ekibimiz, deneyiminizi olabildiğince eğlenceli ve heyecanlı kılarken, şirketiniz için üst düzey bir uygulama da sunacaktır. Siz fikri sağlarsınız biz de deneyimleri.

04.

Web Sitesi Tasarımı

- Yazılım Firması

Web sitenizin stratejisini, kullanıcı deneyimini veya tasarımını çok iyi yapmak için çaba sarfetmek önemli değildir, eğer siteniz düzgün çalışmazsa müşteriler uzak durur, bu kadar basit. Uzun vadede düşük kaliteli bir web sitesi kendi ekibinizden daha fazla çaba gerektirir ve güncellenmesi, değiştirilmesi veya kullanılması daha zor olabilir. Onex Yazılım ekibi olarak yaşımız ufak olabilir, fakat yaşımız için çokça akıllıyız. E-ticaret siteleri ve kurumsal portallar, Facebook uygulamaları ve web servisleri, finansal sistemlerle entegrasyonlar ve yerel işletmeler için Alsancak'ta birçok site kurduk.

Mühendislik yaptığımız her şeyin bel kemiğidir. Arkamızda 50'nin üzerinde lansmanla birlikte, her bir projeyle ortaklıklar ve benzersiz zorluklar hakkında derinlemesine bir anlayış kazandık. Ekibimiz karmaşık sorunlara düşünceli çözümler sunar. Günümüzün ticari peyzaj yazılımı, günlük işlemlere derinlemesine entegre edilmiştir. Alsancak Yazılım Firması ekibimiz her türlü verimsizliği tespit ediyor ve müşterilerimizin özel bir yazılımla en verimli şekilde çalışabilmelerini sağlayan özel yazılımlarla süreçleri iyileştirebileceğini gösteriyor. Onex Yazılım Firması Size Web Sitesi Tasarımı Alanında Her Zaman Kaliteyi Sunacaktır!

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir alsancak

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.