Onex Blog

İzmir Balçova Web Tasarım ve

Yazılım Firması

Öne çıkın, görünün ve müşterilerinizle bağlantı kurun. İzmir Balçova'da en iyi görünen ve işleyen bir web sitesine sahip olmak önemlidir. Daha da önemlisi, Google, Bing ve diğer arama motorlarının hızlı ve bilgilendirici olarak tanıdığı, işleyen bir web sitesine sahip olmak. Müşterileriniz ve sizin için en iyi web sitesini oluşturmak için hazır yetenekli bir uzman ekiple çalışın. Web Sitesi Tasarımı, Yazılım Geliştirme ve İnternet Pazarlaması konusunda uzmanlaşmış İzmir merkezli, tam hizmet veren Balçova Web Tasarım, Yazılım ve Dijital Pazarlama Firmasıyız.

Çok yetenekli ve odaklanmış çevrimiçi pazarlama ekiplerimiz dönüşümlerinizi artırmak, trafiği tekrarlamak ve çevrimiçi görünürlüğünüzü genişletmek için çalışır. Web ve Mobil Duyarlı Gelişim konusunda çok iyiyiz. Uzman yazılım ve web geliştirme ekibimiz teknolojinin ve en iyi uygulamaların en üst seviyelerinde çalışmaktadırlar. Bir web sitesi, çevrimiçi markalaşmanın merkezinde yer almaktadır. İşletmenizin her yönünü Web üzerinde bir araya getirir. İçeriğinizi daha verimli bir şekilde yönetmenize, dağıtmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olur. Web Sitesi Tasarımı hiç kuşkusuz kuruluşunuzun imajını iyileştirmenize ve ilişki kurmanıza yardımcı olur. İzmir Balçova Web Tasarım ve Yazılım Firması bu konuda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size sunmaktadır.

WEB HİZMETLERİ

01.

İzmir Balçova

Web Tasarım

Şirketinizin müşterileriyle etkileşimde bulunması için yeni bir web sitesine, işlemlerinizi otomatikleştirmek için kurumsal sınıf bir web uygulamasına veya çalışanlarınızın iş akışlarını hizalamaya yardımcı olacak bir web portalına mı ihtiyacınız var? İzmir Balçova'nın özel web geliştiricileri, programlama alanında gerekli uzmanlığa ve sektöre özgü deneyime sahiptirler. İzmir Balçova Web Tasarım Firması olarak hızlı, verimli ve vizyonunuzla mükemmel uyum içinde size özel çözümler üretiyoruz.

Süper yetenekli Onex Yazılım ekibimiz web tasarımcıları, programcıları, pazarlama ve proje yönetimi uzmanlarından oluşmaktadır. Onex Yazılım olarak, çeşitli büyüklükteki işletmeler ve endüstriler için kapsamlı web sitesi tasarımı, geliştirme ve web pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Yüksek tanınırlığa sahip ürün markaları için duyarlı web sitesi tasarımlarından veri odaklı Web tabanlı sistemlere kadar her şeyi inşa ediyoruz. Bilgiyi paylaşmayı seviyoruz, bu nedenle projenizin ilgisini tartışmak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

02.

Mobil Uygulama, SEO

ve Adwords

Sektörünüzdeki en iyi ürüne, hizmete veya çözüme sahipsiniz ama bunu sadece siz biliyorsunuz. Onex Yazılım'ın uzman pazarlama ekibiyle sahip olduğunuz teklifi dünyaya telaffuz edin. Arama motoru optimizasyonu (SEO), dijital reklamlar, geleneksel reklamlar, Google Adwords ve daha fazlası sayesinde. Sizin için Balçova'da potansiyel müşteriler, satışlar ve daha iyi bir iş yaratmak için buradayız. İşinizin başarılı olması için gerekenlerden emin değil misiniz? İzmir'in Mobil Uygulama, SEO ve Adwords Firması sizinle birlikte oturup hikayenizi ve hayallerinizi duymaktan mutluluk duyacaktır.

Mobil cihazlar, bir işletmeyi yürütmek için en sık kullanılan araçlardan biridir. Balçova'nın Web tasarım ve Yazılım Firması, sizin için mükemmel mobil çözümü oluşturma yeteneğine sahiptir. Web içeriğinizi mobil ve web gibi daha modern bir formata dönüştürme yeteneği daha fazla trafiği artırabilir. Bir uygulamaya sahip olmak, işletmeniz ve tüketici arasında daha fazla sadakat yaratabilir. Bir iOS veya Android mobil uygulamasının duyarlı, yerel hissini bir web uygulamasının ölçeklenebilirliği ve birlikte çalışabilirliği ile birleştiren duyarlı ve uyarlanabilir Progressive Web Uygulamaları (PWA) veya hibrit uygulamalar tasarlıyoruz . PWA'lar push bildirimleri, kolay sosyal paylaşım ve üstün Endekslenebilirlik gibi özellikleri içerir.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

En İyi Balçova

Özel Yazılım Firması

Onex Yazılım en iyi Balçova özel yazılım geliştirme firmalarından biridir. İş gereksinimlerinize göre her tür web, mobil, masaüstü ve hibrid uygulama geliştirmek için teknolojik uzmanlığımıza ve uzmanlık sektörümüze güveniyoruz. İşletmeniz için yeni bir uygulama geliştirmek veya mevcut yazılım ortamınızı iyileştirmek istiyorsanız biz buradayız. Özel yazılım geliştirme, kullanıcıları şaşırtabilecek ve para israfına neden olabilecek gereksiz ekstra özellikler olmadan doğrudan şirketinizin gereksinimlerini karşılama becerisi sunar.

Özel uygulamalar mevcut sisteminiz ve verilerinizle daha sorunsuz bir şekilde bütünleşebilir ve yeni yazılım uygulamasının işlevselliğini eklerken sahip olduğunuz işlemlerin ve sistemlerin çoğunu saklamanıza izin verir. Gelişen ve karmaşık teknolojideki çığır açan özel yazılım geliştirme projelerinde En İyi Balçova Özel Yazılım Firması olarak uzmanız. Size, en yüksek kalite standartlarını karşılarken pazara girme sürenizi hızlandırmak için mükemmel bir şekilde konumlandırılmış, uzman bir ekip oluşturuyoruz. Uzman ekiplerimiz, en karmaşık projelerde bile güvenlik, kalite ve ölçeklenebilirlik için en yüksek standartları sağlar. Benzersiz modelimiz, projeniz ve işiniz geliştikçe ölçeklemenizi veya azaltmanızı sağlar. Daha az yönetici ve daha az ücretle, ana işinize odaklanmakta özgürsünüz. Kalan kısmı biz hallederiz.

04.

Kurumsal Web

Sitesi İzmir

Kurumsal web tasarım hizmetlerimiz, işletmenizin İnternet pazarındaki imajını yeniden keşfetmenize yardımcı olabilir. Sunduğumuz tarz ve teknolojinin uzmanlığımızla birlikte harmanlanması, işletmenizin Web'de başarılı olmasını sağlar. Yetenekli personelimiz, beklentilerinizi aşan ürünler sunmak için sürekli çalışmaktadır. Amacımız, sizi stil ile öne çıkarmak ve sürekli hatırlatmaktır. Kurumsal Web Sitesi sağlayan İzmir Firmamız web sitesi tasarımının Şunlara odaklanması gerektiğine inanır; kurumsal web sitesi hedef kitlesinin ihtiyaç ve duyarlılıklarını göz önünde bulundurmalı, hedef kitlenin demografisine uygun grafiksel öğeler kullanılmalı, tasarım boyunca siteyi güçlendirmek için birleştirici unsurlar kullanılmalı.

İzmir Balçova Kurumsal Web Tasarım Firması olarak sizlere web tasarım yanında profesyonel e-ticaret sistemleri de sunmaktayız. İhtiyaçlarınıza uyan e-ticaret çözümleriyle ürünlerinizi çevrimiçi olarak satın. Ürün ekleyin, fiyatlandırmayı güncelleyin ve içeriğinizi kolay ve etkili bir şekilde yönetin. Şirketinizin çevrimiçi olarak kolayca ödeme almasını sağlamak için e-ticaret çözümlerimiz Iyzico veya ödeme işlemcili ortaklarımızdan biri ile entegre edilebilir.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir balçova

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.