Onex Blog

İzmir Bayındır Web Tasarım

Yazılım Firması

İşletmeler göz açıp kapayana kadar değişir ve büyür, bu yüzden Onex Yazılım olarak genişletilebilir web mimarisi geliştirmeye özen gösteriyoruz, böylece ek modüller kolayca eklenebilir. Ayrıca, İçerik Yönetim Sistemi (İYS) kullanımıyla sitenizdeki içeriği dünya çapındaki herhangi bir internet bağlantısından yönetmeyi de kolaylaştırıyoruz. İzmir Bayındır web ve yazılım geliştiricilerimiz, bakımı ve güncellemesi kolay, gerçekten kullanıcı dostu bir CMS sağlar. CMS'imiz sezgisel ve kendi kendini açıklayıcı olarak oluşturuldu, böylece ortalama bilgisayar becerileri olan herkesin web sitelerini kolayca güncelleyebilmesini sağladık.

Güzel ve yenilikçi uygulamalar tasarlama ve geliştirme konusunda Bayındır Web Tasarım Yazılım Firması olarak mükemmeliz. Geliştiricilerimiz kanıtlanmış ve modern teknolojilerle web uygulamaları oluşturabilir. Şirket içi uygulamalar, bulut tabanlı çözümler ve mobil uygulamalar yaratıyoruz. İyi yazılımın iyi bir teslimat süreci ile başladığına inanıyoruz. Size verdiğimiz değeri ispatlayabilmemizin tek yolu, tekrar tekrar mükemmel yazılımlar sunmaktır. Yapmamız gerektiğini bildiğimiz tüm uygulamaları yapmaya kararlıyız. Bayındır web tasarım programlama firması, birden fazla CMS platformunda uzmanlaşmıştır ve düzenli site güncellemelerini, güzel marka gösterimini, kolay içerik oluşturma ve güncellemeleri ve SEO optimizasyon yeteneklerini karşılayan özel deneyimler yaratmaktadır.

WEB HİZMETLERİ

01.

Bayındır Web

Tasarım Hizmetleri

Müşteri deneyimine, markanıza ve hedeflerinize göre özelleştirilmiş yeni ve mevcut WordPress web siteleri oluşturma, tasarlama, bakımını yapma ve servis sağlama konusunda uzmanız. Projenizi ve şirketinizi başarıya ulaştırırken her şey göz önünde bulundurulur. Marka imajınız bir algıyı etkilemeli ve iş yeteneklerinizin bir izlenimini yaratmalı ve sizin parlamanızı istiyoruz. Bayındır Web tasarımcıları, kim olduğunuzu benzersiz bir şekilde ileten web sitelerini ve e-ticaret platformlarını tasarlar ve geliştirir, neden önemli olduğunuzu gösterir, ticari büyümeyi ve karlılığı artırır ve akıllara durgunluk veren tasarımla görsel olarak fark edilir.

Marka imajı yaratıyoruz. Web siteniz marka kimliğini ve iş geliştirme stratejinizi etkilemek için çok önemlidir. Diğer pazarlama stratejilerinin başarılı olması için profesyonel ve amaçlı bir tasarım çok önemlidir. Sitenizin bir amacı olmalı ve kullanıcılarınızı harekete geçirmeli. Onex Yazılım, hem ön uç hem de arka uç geliştirme sürecimizde yaratıcı, kullanıcı deneyimi ve etkileşimi konusunda uzmanlaşmıştır. Kodlayıcılardan veya tasarımcılardan çok daha fazlasıyız; biz Bayındır'ın web geliştirme stratejistleriyiz.

02.

Mobil Uygulama

ve Programlama

Profesyonel iPhone, Android, iPad, iOS ve iPod uygulama geliştirme İzmir Onex Yazılım tarafından sunulmaktadır. Bayındır mobil uygulama geliştiricilerimiz, mobil geliştirme alanındaki son trendleri kullanan müşterilerimiz için profesyonel teknikler uygular. İş performansını artırmak, operasyonel verimliliği kolaylaştırmak ve personelin üretkenliğini ve hareketliliğini artırmak için özel uygulamalar geliştiriyor, modernize ediyor ve entegre ediyoruz. Uzmanlarımız fikirlerinizi, güçlü arama, yönetim ve veri işleme araçlarıyla çalışan en gelişmiş yazılıma dönüştürür.

Özel uygulamalar, mobil uygulamalar, web çözümleri, kurumsal düzeyde yazılımlar ve daha fazlasını geliştiriyoruz. Ekstra güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve veri güvenliği kazanmak, maliyetleri düşürmek ve mobiliteyi artırmak isteyen işletmeler buluta geçiş yapıyor. Belirli bulut servis sağlayıcıları (Azure, AWS, Google cloud, vb.) İçin optimize edilmiş sistemler geliştiriyoruz. Ayrıca bulut tabanlı platformlar geliştiriyoruz ve komple veya kısmi sistem yeniden yapılandırma, bakım ve destek hizmetleriyle bulut geçiş hizmetleri sunuyoruz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Bayındır Özel

Yazılım Geliştirme

Onex Yazılım, merkezi İzmir'de bulunan bir Bayındır yazılım geliştirme şirketidir. Şirketimizin 2011 yılında kuruluşundan bu yana, küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için 250'den fazla projeyi başarıyla tamamladık. Küresel BT topluluğunda tanınmaktan onur duyuyoruz. Microsoft Gold Uygulama Geliştirme statüsünü ve ISO 9001 sertifikasını aldık. Bayındır - Onex Yazılım firması olarak küçük firmalardan büyük işletmelere ve dinamik girişimlere kadar müşterilere her türlü iş zorluğunu üstlenmeye ve düşük maliyetli, sağlam ve ölçeklenebilir yazılım çözümleri sunmaya hazırız.

Kanıtlanmış geçmişimiz, son 11 yılda tamamlanmış yüzlerce projeyi içeriyor. Size özel yazılım geliştirme hizmetleri sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. En son teknoloji yığınını ve en iyi geliştirme uygulamalarını kullanarak, işinizi yeni bir seviyeye getirmenize yardımcı oluyoruz. Detaylara özellikle dikkat ediyor, güçlü, zengin özelliklere sahip ve kullanıcı odaklı çözümler geliştiriyoruz. Artan sayıda bağlı cihazla birlikte, IoT çözümlerine olan talep artmıştır. Sağlık, perakende, enerji, ulaşım gibi sektörlerin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağımızı ve akıllı evlere, akıllı işletmelere, hastanelere ve bankalara konfor ve teknoloji getirmeyi biliyoruz.

04.

Web Siteler İçin

Dijital Pazarlama

Bir müşterinin işletmesini ve markasını keşfederek, şirket ile izleyicileri arasında bir uzantı oluşturabiliriz. Pazarı tüketicinin gözüyle görmek, ilhamlarını anlamada ve daha sonra onlara ulaşmak için erişim ve fırsatlar yaratmada esastır. Anlayışlı bir yaklaşımla sizinle bağlantı kurarız ve ardından markanızı topluluğunuza bağlarız. Karşılaştığınız zorlukları ve çözümünüzü şekillendirmek için doğru araçları biliyoruz. İzmir ve Bayındır'daki ekibimiz, sorunları çözerken pozitif marka deneyimi sağlayan ürünler ve kampanyalar ile daha sonra basitleştirilen karmaşık pazarlama ve marka stratejileri oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Bunu, fantastik fikirler üretme, bunları bir araya getirme ve yarattığımız her deneyim ile verileri yaratıcılıkla birleştirerek işbirliği yaparak yapıyoruz. Multimedyayı başlatarak ve markanın arkasındaki insanlara odaklanarak inisiyatifler yaratır, yönetir ve dağıtırız. Teslimat aşaması çözümler hakkında ve ileriye yönelik heyecan verici yolu teşvik etmektir. Bu, 'neyi' getirme ve sonuçları yönlendiren 'neden'i bildirme ile ilgilidir. Biz sihirbaz değiliz, etkileşimi gözlemleyerek, sonuçları analiz ederek ve markanızın süreç içindeki odağını değiştirerek eylem ve değişim yaratıyoruz. Bayındır Yazılım Firması Olarak Web Siteler İçin Etkili Dijital Pazarlama Stratejileri Üretiyoruz.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir bayındır

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.