Onex Blog

İzmir Bergama Web Tasarım

Yazılım Firması

Biz bir İzmir Bergama Web Tasarım Yazılım Firmasıyız. Tüm yazılım, dijital pazarlama, web tasarımı ve destek ihtiyaçlarınız için etkili çözümler sunuyoruz. Özel bir web tasarımı nedir? Özel web tasarımı, web sitenizdeki renk düzeninden, resimlerden ve yazı tiplerinden çok daha fazlasıdır. Özel bir web tasarımı, işinizi öğrenme ve anlama süreci ve başarılı bir çevrimiçi iş varlığı oluşturmak için sağlam bir strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım yürütme, programlama ve pazarlama süreci uygulamaktır. Başarı uzun vadede geliştirilir; analitik, araştırma ve testlere dayalı dijital stratejiler sunarız. Onex Yazılım, İzmir Bergama merkezli işletmelere kalite ve sonuç odaklı BT çözümleri sunar.

Kritik süreçlerinizi belirler ve çözümlerimizi buralarda tasarlarız. Bu yaklaşım, işletmenizin işlevselliğini, toplam gelirinizi ve şirket verimliliğini artıracak ve maliyetlerinizi düşürecek kullanıcı dostu bir yazılım yaratmaktadır! Şirketinizin bilgi sistemini güncellemek mi istiyorsunuz? Yoksa mevcut uygulamalarınızın kullanımını en üst düzeye çıkarmak mı istiyorsunuz? Onex yazılım, Bergama merkezli işletmelere özel yazılım geliştirme hizmetlerinin yanı sıra İzmir bölgesinin teknoloji meraklısı işgücünü ve müşterilerini destekleyen mobil uygulamalar ve özel uygulama geliştirme yoluyla verimliliği artırma ve daha fazlasını sağlama konusunda uzmanlaşmıştır! İnsan merkezli, çevre dostu teknolojilere ve hizmetlere dayanan ortak bir felsefeye sahip yeni başlayanlar ve kurumsal işletmeler için bir inovasyon gücüyüz. Yazılım teknolojisinin yeni sınırlarını keşfetmek için kolektif bir ekip olarak çalışıyoruz ve firmaların dijital dönüşümleri için çağdaş çözümler üretiyoruz.

WEB HİZMETLERİ

01.

Bergama Web

Tasarım Hizmetleri

Bergama Web Tasarım, iş gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmış profesyonel, yaratıcı, özel uygulama geliştirme olanağı sunar. Web sitenizi her boyuttaki ekranda gösterime hazır hale getiren en yeni tasarım teknolojilerinden yararlanıyoruz. Sitelerimiz aynı zamanda en yeni arama motorlarının en iyi uygulamalarına göre oluşturulmuştur, böylece işletmeniz Google, Bing, Yahoo ve diğerleri üzerinde yükselebilir. Onex Yazılım, basit ihtiyaçları olan küçük işletmelerden, veritabanı entegrasyonu ve gelişmiş işlevsellik içeren karmaşık ve dinamik web uygulamalarına kadar geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.

Ayrıca e-ticaret, alışveriş sepeti, web siteleri, özelleştirilmiş bloglar, e-posta pazarlaması ve daha pek çok konuda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Müşterilerimiz mükemmellik ve profesyonellik standartlarımıza değer vermektedir. Web tasarımlarımız iş gereksinimlerinize ve hedeflediğiniz müşterilere göre uyarlanmıştır. Bütçenize uyurken iş gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayan yaratıcı web siteleri tasarlamak için profesyonel web sitesi tasarım ekibimizle çalışıyoruz. Onex Yazılım, Bergama bölgesinden İzmir çapındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca her türlü işletme ve organizasyon için web çözümleri oluşturur. Özel yapım web siteleri, çevrimiçi alışveriş sepetleri, Wordpress blogları, yazılım - programlama ve daha fazlası için bizi arayın. Basit web sitelerinden veritabanı odaklı iş çözümlerine kadar tüm ihtiyaçlar için web çözümleri yaratıyoruz.

02.

Mobil Uygulama ve

Web Sitesi Tasarımı

Mobil ekibimiz iPad, iPhone, Windows Phone ve Android uygulamaları ve mobil uyumlu web siteleri oluşturmanıza yardımcı olabilir. Yeni bir uygulama oluşturmak veya mevcut uygulamanızı diğer platformlara uyumlu hale getirmek istiyorsanız: Bergama Mobil Uygulama ve Web Sitesi Tasarımı Firması, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak iPhone, iPad ve Android için güvenilir, yenilikçi çözümler oluşturma deneyimine sahiptir. Sürekli değişen mobil ortamı anlıyoruz ve sizi işletmeniz için doğru çözüme yönlendiriyoruz. Ticari verimlilik, işlevsellik ve yetkinliklerini artırmak için müşterinin tam gereksinimlerini karşılamamızı sağlayan özel mobil uygulama çözümleri geliştirme konusunda geniş deneyime ve uzmanlığa sahibiz.

Web sitenizin tasarımı müşterileriniz için birçok şey demektir; mağazanızın önü, showroom'unuz, ilk izleniminiz ve marka elçinizdir. Potansiyel bir müşterinin firmanızla ve markanızla ilk etkileşimi web sitenizden olabilir. Bu nedenle, web sitenizin hikayenizi anlatması ve markanızı değerlerinizi yansıtacak şekilde sunması gerekir. Yaratıcı geliştiricilerimiz, markanızı web sitenizin her sayfasında sunmaya ve güçlendirmeye odaklanır.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

En İyi İzmir

Yazılım Firması

Teknoloji çözümleri ile dünya çapındaki girişimlere ve küçük işletmelere hizmet veren en iyi İzmir yazılım geliştirme şirketiyiz diyebiliriz. İşimiz, ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş mühendislikle işinizi modernleştirmenize yardımcı olmaktır. Küresel toplumumuzu sarsan yenilikçi teknolojilerin ortaya çıkmasıyla, çoğu küçük işletme, kendi endüstrilerinde modernleşmek ve öne geçmek için daha ucuz, daha iyi ve daha hızlı yollar arıyor. Bazı işletmeler, ömür boyu süren geliştiricilerin işe alınmasının ve mavi çip şirketlerinin özel otomasyon hizmetleri ve yazılım ürünleri kiralama konusunda işe alım yapılmasının maliyet açısından engelleyici olduğunu bulmuşlardır. Piyasalar çok hızlı değiştikçe ve şirketler değişen ekonomik koşullara göre işgücünü ayarlamanın faydalı olduğunu gördükçe, hizmet sağlayıcılar serbest piyasa yürütme rollerini üstlenerek iş piyasasına girmişlerdir. En İyi İzmir Yazılım Firması olarak Onex Yazılım, müşterilerine en gelişmiş teknoloji çerçevelerini şekillendiren özel yazılım odaklı çözümler sunar.

Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçekliğin (AR / VR) oyun oynamaktan çok daha fazlası için kullanılabileceğini kabul eder. Ayrıca, teknolojinin ses tanıma ve yanıtlama, tahmine dayalı analiz ve öneri motorları, eğitim, pazarlama, ürün tasarımı ve daha fazlası için nasıl kullanılabileceğini araştırıyoruz. Deneyimli dinamik ekip üyelerimiz, uygulamalarınızı / kurumsal sistemlerinizi hızla oluşturmanıza veya korumanıza yardımcı olabilir .

04.

Dijital Pazarlama İle

Yükselişe Geçin!

İşletmeniz için hangi tür çevrimiçi dijital pazarlama hizmetine ihtiyacınız var? Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitesi trafiğini arttırır. Tıklama Başı Ödeme (PPC) pazarlaması, nitelikli ziyaretçileri ve dönüşümleri artırır. Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) markanızı genişletiyor ve kuruluşunuzun kişisel bir yanını gösteriyor. Mükemmel Google sıralaması, Tıklama Başına Ödeme reklamcılığı ve yenilikçi Sosyal Medya Pazarlama stratejileri o kadar derin ve etkilidir ki, neden daha fazla kurumun bu fırsatlardan yararlanmadığına şaşırtmaktayız. Bu sayfaya SEO ile ulaştınız! Dijital Pazarlama İle Yükselişe Geçin.

Bergama Web Tasarımcıları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başı Ödeme (PPC), Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) ve e-posta pazarlaması gibi dijital pazarlama stratejileri hakkında sizlere etkili çözümler sunmaktadır. İzmir Bergama Yazılım ve Web Tasarımcıları, markanızı genişletmenize, potansiyel müşterilere ulaşmanıza ve kuruluşunuza kişisel bir taraf göstermenize yardımcı olan etkili Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) hizmetleri sunar. Tıklama Başı Ödeme (PPC) reklamcılığı: Genellikle şirketler bir reklam oluşturur, hangi anahtar kelimelere teklif vermek istediğine karar verir (nihayet kullanıcılar bu anahtar kelimeleri aradıklarında reklamlarını gösterir) ve bir kullanıcı reklamlarını tıkladığında ödeme yapar. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ise web sitenizin arama motorları içindeki görünürlüğünü (yani Google, Yahoo ve Bing) iyileştirme ve yükseltme işlemidir.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir bergama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.