Onex Blog

İzmir Dikili Web Tasarım

Yazılım Firması

Dünyanın her yerindeki müşterilerimize birinci sınıf yazılım ve web hizmetleri sunmak için kendimizi ilan ettiğimiz değerlerimizden hareket ediyoruz. Yazılım kişisel bir şeydir ve iyi tasarlanmış, çalışan ve güvenilir yazılım ürünlerinde memnuniyet buluyoruz. Herhangi bir müşteri için en önemli şeyin Onex Yazılım'a güvenebileceğinizi hissetmek olduğuna inanıyoruz. Yüzlerce mutlu müşteriyle İzmir Dikili Web Tasarım Yazılım Firması olarak Onex Yazılım, birinci sınıf Yazılım Ürünleri sunmanın kanıtlanmış bir siciline sahiptir.

Deneyimli kadromuz projenize katıldığında projenizi, başarılı bir sonuç almayı garanti eden bir çalışma ve yaşam sürecine dönüştüreceğiz. Herkes bir uzman değil, bu yüzden özel işlerinizin başarılı olması için süreç boyunca size rehberlik edeceğiz! Mükemmellikten başka bir şey kabul etmiyoruz. AI, bankacılık, e-ticaret, oyun, lojistik, fintech, medya ve risk gibi bir dizi yüksek teknoloji endüstrisinde çalışıyoruz. Uzmanlarımız projelerinize uzmanlıklarını sunmak için buradalar. Görevlerin yürütülmesi veya kod yazılması için harcanan her zaman tamamen şeffaftır. Sadece projeniz üzerinde çalıştığımız saatlerde ücret alıyoruz.

WEB HİZMETLERİ

01.

En İyi Dikili Web

Tasarım Hizmetleri

En İyi Dikili Web Tasarım Hizmetlerini Sunan Onex Yazılım Size Dijital Dünyada Etkili Çözümler Sunar. WordPress, Sony, The New York Times, eBay ve CNN gibi milyonlarca şirketin kullandığı popüler, güçlü, açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi (CMS) ve yayın platformudur. Tasarımdan konuşlandırmaya, WordPress açık kaynak platformunu kullanarak orta ve büyük ölçekli işletme müşterilerine uzman çözümler sunuyoruz. Açık kaynak kodlu olan WordPress, yüksek kaliteli, tam özellikli ve yönetmesi kolay web siteleri tasarlamak ve geliştirmek için uygun maliyetli bir standart sunar.

WordPress, yüzlerce topluluk gönüllüsü tarafından sık sık güncellenmektedir, önceden oluşturulmuş binlerce eklenti ve temaya hazırdır ve dünya genelinde 70 milyondan fazla insan tarafından kullanılmaktadır. Bir WordPress sitesinin işletmeniz için ne kadar uygun maliyetli olduğunu bulmak için, bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Dikili web tasarım sürecimiz her zaman tüm projeyi harekete geçiren güçlü bir vizyonla başlar. Web tasarımının, bir web sitesinin iyi görünüp görünmemesinden çok daha fazlasını içeren geniş bir terim olduğuna inanıyoruz. Dikili web sitesi tasarımı, site haritasının yapısını içerir ve tüm sayfaların mantıklı bir yapı içerisinde kolayca bulunmasını sağlar.

02.

Mobil Uygulama (App)

ve WebVR

Dünya nüfusunun% 77'si çevrimiçi. Akıllı telefonların ve tabletlerin hızlı bir şekilde benimsenmesiyle işletmeler, her gün genişleyen fırsatlarla karşı karşıya kalmaktadır; bu, hizmetlerine veya ürünlerine erişilme ve sunulma biçimini kökten değiştirecektir. Son birkaç yılda, VR ve AR eğitim, sağlık, eğlence, emlak ve imalat alanlarında geniş çapta uygulandı. Çeşitli simülatörler, 3D modelleme, sanal gerçeklik kulaklıkları ve platformları, Google gözlükleri ve mobil cihazlar için özel VR ve AR uygulamaları tasarlıyoruz. Dikili web tasarım yazılım firması, hem Android hem de iOS için yerel Uygulamalar oluşturur.

İlgili uygulama mağazası yönetmeliklerine uyurken, tasarlar, inşa eder ve dağıtırız. Bir web sitesini veya bir e-Ticaret çözümünü özel bir mobil mağazaya aktarmak zor ve zorlu bir görev olabilir. Mobil Uzmanlarımız, uzmanlıklarını uygulayarak ve iş amaçlarını yerine getiren sağlam, sürdürülebilir ve çekici uygulamalar geliştirerek yardım eder. Dünya nüfusunun% 77'sinden fazlasının "çevrimiçi" olduğunu ve alışveriş yapmak veya bilinçli kararlar almak için mobil cihazları kullandığını göz önüne alarak, Native Applications, herhangi bir işletmenin ilerlemekte ve sürekli büyüyen kullanıcı tabanı ve pazarına girmesinin bir yoludur.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Dikili Özel Yazılım

ve Programlama

Özel yazılım, belirli bir amaç için oluşturulan yazılımdır. Bir programın yazılabileceği birçok farklı dil ve yazılımın yazılabileceği birçok farklı cihaz vardır. Dikili yazılım firması, web uygulamaları için özel yazılım yazma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu, programınıza herhangi bir tarayıcıyla veya internete bağlı bir cihazla erişilebileceği anlamına gelir. İşinizi yürütmenize yardımcı olmak için siz ve personeliniz tarafından her gün kullanılan, müşterileriniz veya tedarikçilerinizle etkileşime giren, veri toplayan ve saklayan bir program arıyorsanız, Dikili Yazılım Firması olarak Onex Yazılım ile iletişime geçin.

Genellikle, birinci sınıf BT dış kaynak kullanımı, Ar-Ge ve Özel Yazılım geliştirme sağlamak için yeni başlayanlar, küçük ve orta ölçekli şirketler ve Fortune 500 şirketleri ile çalışıyoruz. Birkaç aydan uzun süren uzun vadeli yazılım geliştirme projelerine kadar her boyutta projede yer alıyoruz. Uzun yıllar boyunca, müşterilerimize her ihtiyaca mükemmel bir şekilde uyan en iyi araçları ve özel çözümleri sağladık. Dikili Özel Yazılım ve Programlama Firması olarak müşterilerimizin karşılaştığı belirli sorunlara cevap veren teknolojiler geliştirmeye odaklanıyoruz ve ileri düzey BT çözümleri, tarafımızca sunulan uzmanlık bilgilerimizin ana alanı haline geldi.

04.

SEO, PPC SEM ve

Dijital Çözümler

SEO hizmetlerimizle ticari büyümeyi yönlendirin. Başarılı Arama Motoru Optimizasyonu ve internet pazarlaması uzun vadeli yatırım getirisi yaratan ciddi işler, yetenek ve alakalı içerik gerektirir. Çekiş kazanmak ve sonuçları görmek için derin bir Dijital Pazarlama stratejisi ve çalışmasının gerekli olduğunu biliyoruz. Dikili web ve yazılım firması olarak sürekli değişen dijital alanda ölçülebilir sonuçlar üretmeyi anlıyoruz. Tahminlere yol açan, sonuçları yönlendiren sosyal medyayı (SEM) kullanarak başarı yaratma çabalarını kullanıyoruz.

PPC (Tıklama Başına Ödeme - Adwords) reklamcılığı, potansiyel müşteri adayları oluşturmak için hızlı bir yol olabilir, ancak bu doğru bütçe ve strateji olmadan kolayca gözden kaçırılabilir. İzmir - Onex Yazılım, web sitenizi ziyaret eden potansiyel alıcılarla ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızı en üst seviyede tutmak için gelişmiş yeniden hedefleme araçlarından yararlanmanıza yardımcı olur. Müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında bağlantı kurarak markalarınızın çekiş ve itibar kazanmasını artırıyoruz.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir dikili

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.