Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme Firması

İzmir Foça Web Tasarım
ve Yazılım Firması

Onex Yazılım, profesyonel, kaliteli web tasarımı, özel yazılım geliştirme ve çevrimiçi pazarlama hizmetlerinin tam hizmet veren bir çevrimiçi sağlayıcısıdır. Ek olarak, müşterilerimize web pazarlaması, uygulama geliştirme, barındırma hizmetleri ve arama motoru optimizasyon paketleri dahil olmak üzere yenilikçi web tasarımı ve teknolojileri sunuyoruz. Burada İzmir'de hizmet veren Onex Yazılım, web teknolojisinde uzmanlaşmış önde gelen bir Foça web sitesi tasarım ve yazılım firmasıdır.

Onex Yazılım, diğer şirketlerle karşılaştırıldığında, kendi iyiliği için tasarım ve geliştirmeye değil, müşterilerinin özel ihtiyaç ve hedeflerine odaklanmaktadır. Her ölçekteki çok çeşitli müşterilere çözümler üretmek için gereken değişkenleri anlamak için büyük çaba harcadık. Deneyimli ve yaratıcı web tasarımcılarımız, yazılım geliştiricilerimiz ve içerik yazarlarımız müşterilerimizin beklentilerini sık sık aşmak için bir araya geliyor; yatırımlarında güçlü bir geri dönüş görmelerini sağlıyor. İş hedeflerinizi anlamak için sizinle iletişim kuracak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir plan tasarlayacak kaliteli bir İzmir Foça Web Tasarım ve yazılım firması arıyorsanız, sizden haber almak isteriz.

Foça Web Tasarım Hizmetleri

Foça'da, size web sitesi tasarımında en son ve en iyisini sunmak için gereken becerilere ve yaratıcılığa sahibiz. Tüm web sitelerimiz, İnternet'in %25'ini destekleyen WordPress platformunda inşa edilmiştir. Bu platformla ilgili yılların tecrübesi, her zaman modern, sofistike ve ilgi çekici bir web sitesi elde etmenizi sağlar. Sürecimiz gerçek tasarrufları garanti eder. Web siteniz tamamlandığında, ekibimiz sizi sitenizde basit değişiklikler yapmanız için eğitir, böylece paradan tasarruf edebilirsiniz.

Basit değişikliklerden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil! Bize ihtiyacın olduğunda hep buradayız. Tüm web sitelerimiz masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için tamamen duyarlıdır. İşletmeniz, ürününüz veya fikriniz için hangi pazarlama faaliyetine katıldığınızın önemi yoktur; web siteniz pazarlama çalışmalarınızın en kritik parçasıdır. Sitenizin marka bilinirliği üzerindeki etkinliğini geliştirme yeteneğimizin çok çeşitli endüstrilerde başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Bir web sitesi oluşturmak için bir web sitesi oluşturmak yerine, işinizi ve hedeflerinizin ne olduğunu anlamak için zaman ayırırız.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamalar hızla markanızı tanıtmanın, bilgi sunmanın ve çalışanların etkinliğini artıran özellik bakımından zengin araçlar sağlamanın en etkili yollarından biri haline geldi. Ödüllü Foça tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, iOS cihazları için her zaman iş gereksinimlerini karşılayan, kullanıcıları şaşırtan ve müşteri beklentilerini aşan çarpıcı uygulamalar geliştirir. Ekibimizle bir kez çalıştıktan sonra neden bu kadar çok müşterimizin gelişim sürecimizi başarıları ile ödüllendirdiğini anlayacaksınız.

Android işletim sistemi akıllı telefon pazarında hâkim bir pay sahibi olmaya devam ediyor. İPhone için yapılan binadan farklı olarak, Android için bir uygulama tasarlamak ve geliştirmek, birden fazla telefon arayüzünü dikkate almayı gerektirir. İşlemimiz, tüm kullanıcılarınızın şirketinizin sunduğu deneyimden zevk almasını sağlamak için tasarım, geliştirme ve kapsamlı testlerden sorumludur. Başarılı bir uygulama başlatmayı planlamak, mobil uygulamanızı etkileyen tüm faktörleri hesaba katmak anlamına gelir.

arka plan

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın! İnternet dünyasında hedeflerinize ulaşabilmenin en kısa yolunu bizimle bulabilirsiniz. Basit bir doküman yönetimi çözümünden robotik süreç otomasyonlarına sunduğumuz teknolojiler ile kurumsal müşterilerimizin tüm süreçlerinde geleceğin iş ortamlarını yaratmada çözümler üretiyoruz.

dünya haritası

Foça Yazılım Programlama Firması

Endüstrilerin iş yapma şeklini değiştiren platformlar geliştiriyoruz. Foça Yazılım Programlama Firması olarak Onex Yazılım, masaüstü, web veya mobil cihaz ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler bulmanıza yardımcı olabilir. Hizmetlerimiz arasında veritabanı çözümleri, iş zekası, yazılım entegrasyonu, e-ticaret, web hizmetleri, kültürel markalaşma, küreselleşme ve dil hizmetleri ile mobil eğlence de bulunmaktadır. Birçok farklı programlama dilinde deneyimli ve en iyi sonuçları elde etmek için her türlü farklı teknolojiyi birleştirmeye inanıyoruz.

En son programlama tekniklerini kullanarak, hem Apple iPhone (iOS) hem de Android platformları için geliştirme konusunda geniş deneyime sahibiz. Programlama ve kodlama konusunda geniş deneyime sahibiz: C #, VB.NET, JAVA, PHP, XHTML, CSS ve JavaScript (jQuery). Ayrıca MySQL, SQLite, T-SQL ve hatta PostgreSQL gibi veritabanı teknolojilerini kullanarak veritabanı ağır web uygulamaları geliştiriyoruz. Bugünün web ve mobil merkezli dünyasında bile, masaüstü uygulamalarına hala ihtiyaç var ve bu boşluğu doldurabiliriz. COM tümleşik Windows uygulamaları ve Mac OSX (Cocoa) uygulamaları ile ilgili deneyim sahibiyiz.

Dijital Pazarlama Çözümleri

Arama motorlarında daha yüksek rütbeli daha fazla trafik ve potansiyel müşterilerin sayısını artırmak mı istiyorsunuz? Sitenizi en iyi SEO sonucuna ulaştırmak için kullanılacak en iyi web sitesi yapısını Foça web yazılım firması olarak iyi biliyoruz. Ekibimiz; tasarım, kopyalama ve programlama platformları boyunca entegre edilmiş maksimum optimizasyonu sağlamak için birlikte çalışır. Popülerliğe ve kullanıma göre oluşturulan Organik Arama Motoru Sonuçları, ilgili sayfa içeriğinin, uygun başlık etiketlerinin, anahtar kelimelerin ve meta etiketlerin bir kombinasyonunu alır.

Sonuç ne olursa olsun sizi suçlayacak şirketlerin aksine, sonuçların ilk yaklaşımı olduğuna inanıyoruz. Böylece PPC (Adwords) kampanyalarından farklı olarak, web sitenize oluşturulan her bir tıklama için ödeme yapmazsınız. SEO'nun yatırım getirisi, PPC'nin doruk noktasına ulaşmasından çok sonra artmaya devam eder. Web araştırmacılarının %86'sı, organik SEO listelerine sponsorlu / ücretli PPC listelerinden daha fazla güveniyor. İzmir - Foça Web Tasarım Yazılım Firması ile kaliteli çözümlere kavuşun!

izmir web yazılım
Covid Duyuru

COVID-19 Güncellemesi

Önce Sağlık - Bir süreliğine esnek ve uzaktan çalışma sistemine geçmiş bulunmaktayız. Bu süreçte çevrimiçi görüşmelerimizdeki ciddi yoğunluktan ötürü iletişim kanallarımızda gecikmeler yaşanabilmektedir. E-mail ile iletişime geçerekte soru ve talepleriniz konusunda destek birimimizden detaylı bilgileri alabilirsiniz. Anlayışınız ve sabrınız için şimdiden teşekkürler, sağlıcakla kalın..

Foça Web Tasarım Firması
Onex Yazılım © Geleceğin Gücünü Hisset!
arka plan
İzmir Yazılım Hizmetleri
gif dosyası
 • IT Danışmanlığı
 • Dijital Transformasyon
 • DevOps
 • UI / UX Tasarım
 • Robotik Otomasyon
 • Nesnelerin İnterneti
 • Makine Öğrenmesi
 • Sanal / Artırılmış Gerçeklik
 • IT Danışmanlığı

  Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerimiz; firmanızın hedeflerine ulaşmak için kullanacağı bilgi teknolojileri altyapılarının; performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırma sürecinin tamamını yönetir.

 • Dijital Transformasyon

  Djitalizasyon, robotik süreç otomasyonu ve dijital iş gücü ve bulut teknolojileri, blockchain, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik, yapay zeka ve makine öğrenmesine yönelik çalışmalarımız ile dijital değişime en üst seviyede katkı sağlıyoruz.

 • DevOps

  Firmalara, yalnızca kavramsal değil, aynı zamanda uygulamalı DevOps danışmanlığı sağlayarak, kodlamadan üretime kadar tüm süreçleri kapsayan BT ile ilgili sorunları çözme desteği veriyoruz. Onex Yazılım, hatasız yazılım geliştirme yaşam döngüsü için hızlı, sağlam ve tekrarlanabilir Build ve Release Pipeline’ları geliştirmeyi amaçlar.

 • UI / UX Tasarım

  Onex Yazılım'da özel kullanıcı arayüzü tasarımcılarımız, etkileyici tasarım araçları ve yaratıcılık ile kullanıcı deneyimleri oluşturmanın çözümlerini sunarlar. İşiniz için gerekli olan her ne var ise tasarımcı ekibimiz, iş ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanan tasarımları almanıza yardımcı olur.

 • Robotik Otomasyon

  Teknoloji ve süreç danışmanlarından oluşan uzman kadromuz öncülüğünde robotik süreç otomasyonu dönüşüm desteğimiz konusunda sizlere kurumsal sorunların çözülmesiyle ilgili yardımcı olmaktayız. Hem Türkiye’de hem de küresel iş geliştirme ve robotik süreç otomasyonu uygulama örnekleri hakkındaki endüstri bilgimizden faydalanabilirsiniz.

 • Nesnelerin İnterneti

  Onex Yazılım, yüksek seviyedeki endüstri, teknoloji, politika ve analitik bilgilerinden yola çıkarak sizlere güvenli ve etkili iOT çözümleri sunmaktadır. Teknoloji ve süreç danışmanlarından oluşan uzman kadromuzla sizlere yeni pazarlar, strateji ve uygulama, güvenlik, veri analizi, yerel ve uluslararası politika, büyüme planları ve daha pek çok konuda yardımcı olabiliriz.

 • Makine Öğrenmesi

  Son 10 yılda hizmetten sağlığa, ulaşımdan eğlenceye kadar hayatın her alanında son kullanıcıya dokunmaya başlayan Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerini çevik bir şekilde yakalamanız için Onex Yazılım olarak yanınızdayız. Onex Yazılım'ın sunduğu Yapay Zeka alternatifleriyle kurumsal çapta çağı yakalayabilir, süreçlerinizi optimize edebilir, müşteri deneyimlerinizi iyileştirebilirsiniz.

 • Sanal / Artırılmış Gerçeklik

  Yarının teknolojisini bugünden yakalayın! Sadece yazılım yapmıyoruz. Onex Yazılım ayrıca sinyal ve görüntü işleme alanında araştırma ve geliştirme yapan bir yazılım firmasıdır. Özellikle artırılmış ve sanal gerçeklik teknolojileri ile ilgili yeniliklere ve uygulamalara da son zamanlarda odaklanmaktadır.

 • Teknolojiler

 • Çözümler

Proje Başlatın