Onex Blog

İzmir Foça Web Tasarım

Yazılım Firması

Onex Yazılım, profesyonel, kaliteli web tasarımı, özel yazılım geliştirme ve çevrimiçi pazarlama hizmetlerinin tam hizmet veren bir çevrimiçi sağlayıcısıdır. Ek olarak, müşterilerimize web pazarlaması, uygulama geliştirme, barındırma hizmetleri ve arama motoru optimizasyon paketleri dahil olmak üzere yenilikçi web tasarımı ve teknolojileri sunuyoruz. Burada İzmir'de hizmet veren Onex Yazılım, web teknolojisinde uzmanlaşmış önde gelen bir Foça web sitesi tasarım ve yazılım firmasıdır.

Onex Yazılım, diğer şirketlerle karşılaştırıldığında, kendi iyiliği için tasarım ve geliştirmeye değil, müşterilerinin özel ihtiyaç ve hedeflerine odaklanmaktadır. Her ölçekteki çok çeşitli müşterilere çözümler üretmek için gereken değişkenleri anlamak için büyük çaba harcadık. Deneyimli ve yaratıcı web tasarımcılarımız, yazılım geliştiricilerimiz ve içerik yazarlarımız müşterilerimizin beklentilerini sık sık aşmak için bir araya geliyor; yatırımlarında güçlü bir geri dönüş görmelerini sağlıyor. İş hedeflerinizi anlamak için sizinle iletişim kuracak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir plan tasarlayacak kaliteli bir İzmir Foça Web Tasarım ve yazılım firması arıyorsanız, sizden haber almak isteriz.

WEB HİZMETLERİ

01.

Foça Web Tasarım

Hizmetleri

Foça'da, size web sitesi tasarımında en son ve en iyisini sunmak için gereken becerilere ve yaratıcılığa sahibiz. Tüm web sitelerimiz, İnternet'in% 25'ini ( kaynak ) destekleyen WordPress platformunda inşa edilmiştir . Bu platformla ilgili yılların tecrübesi, her zaman modern, sofistike ve ilgi çekici bir web sitesi elde etmenizi sağlar. Sürecimiz gerçek tasarrufları garanti eder. Web siteniz tamamlandığında, ekibimiz sizi sitenizde basit değişiklikler yapmanız için eğitir, böylece paradan tasarruf edebilirsiniz.

Basit değişikliklerden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil! Bize ihtiyacın olduğunda hep buradayız. Tüm web sitelerimiz masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için tamamen duyarlıdır. İşletmeniz, ürününüz veya fikriniz için hangi pazarlama faaliyetine katıldığınızın önemi yoktur; web siteniz pazarlama çalışmalarınızın en kritik parçasıdır. Sitenizin marka bilinirliği üzerindeki etkinliğini geliştirme yeteneğimizin çok çeşitli endüstrilerde başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Bir web sitesi oluşturmak için bir web sitesi oluşturmak yerine, işinizi ve hedeflerinizin ne olduğunu anlamak için zaman ayırırız.

02.

Mobil Uygulama

Geliştirme

Mobil uygulamalar hızla markanızı tanıtmanın, bilgi sunmanın ve çalışanların etkinliğini artıran özellik bakımından zengin araçlar sağlamanın en etkili yollarından biri haline geldi. Ödüllü Foça tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, iOS cihazları için her zaman iş gereksinimlerini karşılayan, kullanıcıları şaşırtan ve müşteri beklentilerini aşan çarpıcı uygulamalar geliştirir. Ekibimizle bir kez çalıştıktan sonra neden bu kadar çok müşterimizin gelişim sürecimizi başarıları ile ödüllendirdiğini anlayacaksınız.

Android işletim sistemi akıllı telefon pazarında hâkim bir pay sahibi olmaya devam ediyor. İPhone için yapılan binadan farklı olarak, Android için bir uygulama tasarlamak ve geliştirmek, birden fazla telefon arayüzünü dikkate almayı gerektirir. İşlemimiz, tüm kullanıcılarınızın şirketinizin sunduğu deneyimden zevk almasını sağlamak için tasarım, geliştirme ve kapsamlı testlerden sorumludur. Başarılı bir uygulama başlatmayı planlamak, mobil uygulamanızı etkileyen tüm faktörleri hesaba katmak anlamına gelir.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Foça Yazılım

Programlama Firması

Endüstrilerin iş yapma şeklini değiştiren platformlar geliştiriyoruz. Foça Yazılım Programlama Firması olarak Onex Yazılım, masaüstü, web veya mobil cihaz ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler bulmanıza yardımcı olabilir. Hizmetlerimiz arasında veritabanı çözümleri, iş zekası, yazılım entegrasyonu, e-ticaret, web hizmetleri, kültürel markalaşma, küreselleşme ve dil hizmetleri ile mobil eğlence de bulunmaktadır. Birçok farklı programlama dilinde deneyimli ve en iyi sonuçları elde etmek için her türlü farklı teknolojiyi birleştirmeye inanıyoruz.

En son programlama tekniklerini kullanarak, hem Apple iPhone (iOS) hem de Android platformları için geliştirme konusunda geniş deneyime sahibiz. Programlama ve kodlama konusunda geniş deneyime sahibiz: C #, VB.NET, JAVA, PHP, XHTML, CSS ve JavaScript (jQuery). Ayrıca MySQL, SQLite, T-SQL ve hatta PostgreSQL gibi veritabanı teknolojilerini kullanarak veritabanı ağır web uygulamaları geliştiriyoruz. Bugünün web ve mobil merkezli dünyasında bile, masaüstü uygulamalarına hala ihtiyaç var ve bu boşluğu doldurabiliriz. COM tümleşik Windows uygulamaları ve Mac OSX (Cocoa) uygulamaları ile ilgili deneyim sahibiyiz.

04.

Dijital Pazarlama

Çözümleri

Arama motorlarında daha yüksek rütbeli daha fazla trafik ve potansiyel müşterilerin sayısını artırmak mı istiyorsunuz? Sitenizi en iyi SEO sonucuna ulaştırmak için kullanılacak en iyi web sitesi yapısını Foça web yazılım firması olarak iyi biliyoruz. Ekibimiz; tasarım, kopyalama ve programlama platformları boyunca entegre edilmiş maksimum optimizasyonu sağlamak için birlikte çalışır. Popülerliğe ve kullanıma göre oluşturulan Organik Arama Motoru Sonuçları, ilgili sayfa içeriğinin, uygun başlık etiketlerinin, anahtar kelimelerin ve meta etiketlerin bir kombinasyonunu alır.

Sonuç ne olursa olsun sizi suçlayacak şirketlerin aksine, sonuçların ilk yaklaşımı olduğuna inanıyoruz. Böylece PPC (Adwords) kampanyalarından farklı olarak, web sitenize oluşturulan her bir tıklama için ödeme yapmazsınız. SEO'nun yatırım getirisi, PPC'nin doruk noktasına ulaşmasından çok sonra artmaya devam eder. Web araştırmacılarının %86'sı, organik SEO listelerine sponsorlu / ücretli PPC listelerinden daha fazla güveniyor. İzmir - Foça Web Tasarım Yazılım Firması ile kaliteli çözümlere kavuşun!

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir foça

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.