Onex Blog

İzmir Gaziemir Web Tasarım

Yazılım Firması

Web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz teknoloji ve yaratıcılığı bir araya getiriyor. Özel web uzmanlarından oluşan İzmir Gaziemir Web Tasarım Yazılım Firması ekibimiz, en iyi uygulama yöntemlerini kullanarak web siteleri oluşturur. Tasarladığımız her web sitesi, hizmet verdiğimiz her sektörde gerçekleştirilecek şekilde düzenlenmiştir. Python, Rails on Ruby, PHP, AngularJS, vb. bunları tanımıyor olsanız bile merak etmeyin biz baştan sona biliyoruz. Sizinle konuşacağız, ihtiyaç ve isteklerinizi tanıyacağız ve ardından web / bulut uygulamanızı geliştirmek için en iyi seçenekleri önereceğiz. Müşterilerimizin kültürünü ele alıyoruz ve kullanıcıları için empatik çözümler üretiyoruz. Çünkü, nihayetinde önemli olan şey bu.

AR-GE ekibimiz, tüm web ve yazılım geliştirme yaşam döngüsü boyunca hem teknik hem de piyasa riskini azaltmanıza yardımcı olmak için işinizin içini ve dışını öğrenir. Yeni bir fikir için özel yazılım geliştirmenize yardımcı olması için bir İzmir Gaziemir özel yazılım geliştiricisine mi ihtiyacınız var? Mevcut yazılımınızın performansı konusunda sinirli misiniz, ancak bu konuda ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Kötü tasarlanmış yazılımın neden olduğu gecikmeler, hatalar, yanlış veya eksik bilgiler nedeniyle müşteriler veya tedarikçilerle sorun mu yaşıyorsunuz? İzmir Onex Yazılım olarak özel yazılım çözümleri tasarlıyor ve geliştiriyor ve işinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

WEB HİZMETLERİ

01.

Gaziemir Web

Tasarım Hizmeti

İzmir Gaziemir'de web tasarım & yazılım firması mı arıyorsunuz? En doğru adrestesiniz. Gaziemir Web Tasarım, hem kanıtlanmış hem de pratik olan web geliştirme teknolojilerini kullanır. Bugün piyasada mevcut olan seçeneklerle, ihtiyaçlarınıza en uygun olan hizmeti belirlemenize yardımcı olabiliriz. Gaziemir Web Tasarım Hizmeti'ndeki misyonumuz web geliştirme sürecini sizin için kolaylaştırmaktır: müşterilerimizin barındırma, e-ticaret, içerik yönetimi, web tasarım, özel yazılım, programlama ve dijital pazarlama için doğru araçları seçmelerine yardımcı oluyoruz. Bir Web Sitesini kodlamak için kullanılan teknoloji seçimi büyük ölçüde Web sitesi için gereken işlevselliğe ve sitenin gelecekteki muhtemel gelişim ihtiyaçlarına bağlıdır.

Günümüzün dinamik pazarında, şirketinizin en güncel internet teknolojilerine erişmesi çok önemlidir. Gaziemir Web geliştirme çözümlerimiz iş süreçleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilir ve işinize daha sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmanız için bir yol sunar. Şirketinizin çevrimiçi altyapısının güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için önlemler alıyoruz. Gaziemir Web Tasarım Hizmetimiz İle İzmir'de Rakiplerinizin Önüne Geçin.

02.

Mobil Uygulama

ve Web Sitesi

Tamamen yeni bir kitleye ulaşın ve ince hazırlanmış bir mobil APP aracılığıyla kullanıcılarınıza katma değer sağlayın. IOS veya Android olsun, sizin için özel bir çözüm yapabiliriz. İdeal bir mobil uygulama oluşturmak için Gaziemir firması olarak ne gerektiğini biliyoruz. Minimum kaynak tüketimi için optimize edilmiş yumuşak, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Görünüm ve histen ödün vermeden platformlarda müşterilerinize tam tutarlı mobil deneyimler sunun. Hiper-kişiselleştirilmiş içerik önerileri ve daha iyi ticari fırsatlar sağlayan akıllı anında UI özelleştirmeleri için çoklu platform uzmanlığımıza katılın.

Web sitesi tasarımına gelince, Gaziemir'de bulunan müşterilerimizin ciddi bir fiyat etiketi olmadan çarpıcı, yenilikçi sonuçlara ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Bu nedenle her müşteriye, hayal edebileceğinizden çok daha azına özel ihtiyaçlarına göre özel bir hizmet sunuyoruz. Amacımız aldığınız hizmetin kalitesinden ödün vermeden Gaziemir web tasarım ve mobil uygulama ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı bir çözüm sunmaktır. Kritik iş akışlarına güç veren kurumsal düzeyde web çözümleri sunuyoruz. Mobil Uygulama ve Web Sitesi İhtiyaçlarınız İçin Gaziemir Yazılım Web Firmasını Tercih Edin!

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Gaziemir Yazılım

ve Programlama

Özel bir içerik yönetim sistemine (CMS) mi ihtiyacınız var? .NET geliştiricileri mi arıyorsunuz? İşletmeniz Amazon Web Servislerinden (AWS) faydalanabilir mi? PHP, Python, Ruby on Rails kullanmaktan emin misiniz veya projeniz için en iyisinin ne olduğu hakkında sorularınız mı var? Django mobil uygulamanız için doğru çerçeve mi? "İmkansız" ı mı kodlamak istiyorsunuz(!)

Bu soruların cevaplarını bilmek zorunda değilsiniz. Bu bizim işimiz. Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, gereksinimlerinizi karşılayacak en iyi yazılım teknolojisini seçmek için sizinle birlikte çalışacağız ve projenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için yalın bir geliştirme süreci kullanacağız. Ne tür bir yazılıma ihtiyacınız var? İzmir Gaziemir Yazılım ve Programlama firması olarak mobil / giyilebilir uygulamalar, masaüstü yazılımı, web / bulut çözümleri ve daha fazlasını geliştiriyoruz. Ne tür bir yazılım geliştirme hizmetine ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Ücretsiz danışmanlık almak için bizimle iletişime geçin. Dönüm noktası odaklı yazılım geliştirme sürecimiz, yapılması gereken işleri planlamanızı, tanımlamanızı ve tahmin etmenizi kolaylaştırırken ihtiyaç duyduğunuzda değişiklik yapmanıza olanak tanır.

04.

SEO, Adwords ve

Kurumsal Destek

Projenizin yalın ve çevik bir süreçten faydalanmasına izin verin. Gaziemir Yazılım ve Programlama konusunda İzmir firmalarının tercihiyiz. Bugünün tüketicisi, ihtiyaç duyduklarını bulmak için arama motorlarına çok güveniyor. Google saniyede 34.000 arama alıyor. Bu aramalar ürünleri bulmak, markaları incelemek ve iş yerlerine bakmakla ilgilidir. Bir marka, arama sonuçlarının ilk sayfasında göründüğünde, tüketicilerden güven kazanıyor. Gaziemir web tasarım yazılım firması olarak, kitlenizle güven oluşturmak için SEO kullanıyoruz. SEO artık sadece sıralamalardan ibaret değil. Hedef kitlenize güven vermek, sorularını cevaplamak, kaygılarını ele almak ve onlara harika içerik vermekle ilgilidir. Belirli alanlara ve bölgelere yönelik yerel pazarlama kampanyaları düzenliyoruz. Yerel dizinleri ve arama motorlarını kullanarak, hedef kitlenize göre pazarlama kampanyaları (Adwords) uyarlıyoruz. Yerel SEM ve Adwords hizmetlerimiz, tüketicilerin işletmenizi bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bir sorunuz mu var? Bir e-posta kurmanız mı gerekiyor? Web sitenize biraz içerik eklemeniz mi gerekiyor? Bir işletmeyi yönetmenin yeterince zor olduğunu ve web sitenizi yönetmek için gerekli araçlara sahip olsanız da, günün her saati vaktiniz olmadığını iyi biliyoruz. Herhangi bir aylık ihtiyaca uygun kurumsal destek paketleri sunuyoruz. Gün içinde yeterli zaman kalmadığında bu güncellemeleri yapmanıza yardımcı olalım. Yeniden tasarım veya yeni bir proje için fiyat teklifine mi ihtiyacınız var? Projeniz hakkında bize biraz detay verin ve yardım etmemize izin verin! SEO, Adwords ve Kurumsal Destek için buradayız.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir gaziemir

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.