Onex Blog

İzmir Kınık Web Tasarım

Yazılım Firması

Merhaba ve sitemizi incelemeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz! Onex Yazılım, İzmir'de bulunan bir tam hizmet yazılım geliştirme şirketidir. Özel yazılım geliştiricilerimiz, QA mühendisleri ve UX / UI tasarımcılarından oluşan Kınık web ve yazılım geliştirme ekibimiz, her projeye tutku ve uzmanlık getiriyor. Yüksek kaliteli yazılım mühendisliğimiz ve kişisel hizmetimizle tanınırız. Müşterilerimiz küçük şirketlerden telekomünikasyon, tüketim malları, finansal hizmetler, eğitim, eğlence ve sağlık sektörlerinde büyük işletmelere kadar her sektöre yayılmaktadır. Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için müşterileri özel bir ekiple güçlendiriyoruz.

Çapraz fonksiyonlu ekibimiz ürünlerinizi tasarlamak, geliştirmek ve piyasaya sürmek için çevik bir süreçte çalışır. Özel yazılım geliştirme planınızdan demo için etkileşimli prototipinize, BETA testi ve son ürün sürümüne kadar - projenizi başarıya götürüyoruz. Tanınmış ve saygın kurumsal müşterilerle çalışma zevkini yaşadık, ancak yeni kurulan markaları da seviyoruz! Sizinle ortak olmaya hazırız. Onex Yazılım ekibi, uygulama geliştirme döngüsü boyunca sizinle birlikte çalışacak ve uygulamanızın temel özelliklerini ve kilometre taşlarını tanımlamanıza yardımcı olacaktır. İzmir Kınık Web Tasarım Yazılım Firması Olarak Onex Yazılım İle İletişime Geçin, Gücünüze Güç Katın!

WEB HİZMETLERİ

01.

Kınık Web Tasarım

ve Web Sitesi

Bir web sitesi genellikle bir markanın izleyicisiyle ilk ve en anlamlı etkileşim noktasıdır. Güçlü bir ilk izlenim sağlayan web siteleri ve e-ticaret çözümleri oluşturuyoruz. Web geliştirme şirketimiz İzmir'de bulunmaktadır ve Kınık'ta bulunan yerel şirketlerle çalışmayı seviyoruz. Onex Yazılım, performans sergileyen web siteleri kuran bir Kınık web sitesi tasarım şirketidir. Web siteleri kurarken ilk SEO'ları yaparız ve arama motorlarına sunarız. Tasarımlarımız sizin özel ihtiyaçlarınıza göre yaratılmıştır.

Size benzersiz, profesyonel ve göz alıcı bir web sitesi sunmak için her platformda çalışabiliriz. Herkes bir web sitesi oluşturabilir. Yarattığımız şey, müşterileriyle daha derinden bağlayan zengin, dijital marka deneyimleridir. Bir web sitesi genellikle bir markanın en anlamlı temas noktasıdır. Web, başka hiçbir ortamın sağlayamadığı bir katılım ve hikaye anlatma düzeyi sunar. Stratejik vizyon, veri odaklı bakış açısı, ileri teknoloji ve öncü tasarım gibi çığır açan web siteleri kurarak müşterilerimiz için bu potansiyeli değerlendiriyoruz. Sonuç, doğrudan marka sadakatine giden tek bir etkileşimli yolculuktur.

02.

Mobil Uygulama

Geliştirme Hizmetleri

İOS geliştiricileri ekibimiz, iPhone, iPad veya diğer Apple cihazlarınız için en iyi mobil uygulamaları sunmak için en yeni çerçeveleri kullanır. Ayrıca, Kınık'taki en iyi iOS uygulama geliştirme stüdyolarından biri olarak, istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için uygulama geliştirme ve uygulama sürecinde sizinle birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar sağlık hizmetleri, ağırlama ve otomotiv sektöründeki işletmeler için iOS uygulamaları oluşturduk. Arabanızın davranışını izleyen ve teşhis eden bir mobil uygulama için iPhone uygulama geliştirme desteğine ihtiyacınız varsa, yardım edebiliriz. Veya, otel misafirlerinin istek ve taleplerine cevap vermenize yardımcı olacak bir iPad uygulamasına ihtiyacınız varsa, beklentilerinizi aşan bir uygulama sunabiliriz.

Android uygulamaları hem işletmeler hem de tüketiciler için giderek daha önemli hale geliyor. Bu uygulamalar, son kullanıcıların iş görevlerini düzene koymalarını, birbirleriyle bağlantıda kalmalarını, oyun oynamayı, video izlemelerini ve daha fazlasını sağlar. Android uygulaması geliştirme, hem büyük işletmeler hem de küçük işletmeler için çok önemlidir. Doğru Android uygulamalarıyla şirketler, müşterilerine Android akıllı telefon ve tabletlerinde unutulmaz deneyimler sunabilir.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Kınık Özel Yazılım

ve Programlama

Mobil Uygulamalar, Web Uygulamaları, Sistem Entegrasyonu, Kurumsal Back-end Sistemleri, Bulut Tabanlı Çözümler Geliştiriyoruz. Yazılımınızı Hizmet Olarak Mimarlayabilir, uygulayabilir ve bakımını yapabiliriz (SaaS). Eşsiz iş ihtiyaçlarınız için özel tasarım özellikleri ve işlevselliği konusunda uzmanlığa sahibiz. Kınık yazılım mühendislerimiz, projeniz için en uygun teknolojiyi ve 3. parti çözümleri seçmektedir. Ölçeklenebilir, güvenli ve uygun maliyetli mimarisi ile özelleştirilmiş, barındırılan bulut tabanlı teknoloji çözümleri sunuyoruz. Teknoloji projelerinizin sorumlusu olarak, iş hedeflerinize ulaşmak için doğru teknoloji stratejisini tanımlamak ve uygulamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Harika bir fikrin varsa, senin için hazırız! Bize ulaşın ve bir sonraki büyük projenizi oluşturalım. Onex Yazılım, İzmir merkezli bir Kınık yazılım tasarım hizmetleri ve entegrasyon şirketidir. Onex Yazılım, olağanüstü, kritik yazılımların tasarım, geliştirme, test, teslimat ve desteğini hızlandırarak teknoloji ortaklarının ve müşterilerin gelirlerini artırmalarını, maliyetleri azaltmalarını ve müşteri memnuniyetini artırmalarını sağlar. Seçilen dikey pazarlarda dijital medya, bağlı sağlık, akıllı şebeke, mobilite ve bulut bilgi sistemleri için değerli “etki alanı uzmanlığı” sağlar.

04.

Dijital ve Çevrimiçi

Pazarlama

Şirketinizin dijital dünyada gelişmesine yardımcı olmak amacıyla web siteleri kuruyoruz. Kınık web tasarım yazılım firması, iyi düzenlenmiş çekici web siteleri tasarlama deneyimine sahiptir. Yaptığımız her web sitesi arama motoru sıralaması için optimize edilmiştir. Sosyal Medya Pazarlama hizmetlerimiz, kullanılmayan ve hedeflenen bir demografiden yararlanmak ve yeni gelir kanallarını keşfetmek için tasarlanmıştır. Herkes sosyal medyada, bu yüzden işiniz de iyi olmalı. Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google My Business dahil tüm sosyal medyalarınızı koruyacağız ve geliştireceğiz. SEO Nedir? SEO Arama Motoru Optimizasyonudur.

İnsanların sizi arama motorlarında bulmalarını sağlamak için web sitelerinin bunu yapması gerekir. Düzgün araştırılmış ve yerleştirilmiş anahtar kelimeler, bir web sitesinin arama motorları tarafından sıralanmasına izin verir. Çoğu Kınık Web Sitesi Tasarımı Şirketi sadece bir site yapar ve bir sonraki müşteriye gider. Onex Yazılım şirketimiz bundan daha önemli olduğunuzu düşünüyor. Tüm tasarımlarımızı optimize ediyoruz. Başarıyı ölçmek için araçlarımız var. Ayrıca, hızınızı ölçmek ve hataları görmek için de kullanmanızı önereceğimiz için GTmetrix kullanıyoruz.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir kınık

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.