Onex Blog

İzmir Kiraz Web Tasarım

Yazılım Firması

Teknoloji odaklı toplumumuzda "web geliştirme" terimi bir miktar yaygınlaştı ve Kiraz'da Web tasarım ve yazılım geliştirme şirketi ararken tam olarak hangi hizmetlerin verildiğini bulmak önemlidir. Tüm geliştirme süreci boyunca beş yıldızlı geliştirme desteği sunma taahhüdü olan Onex Yazılım, tam yığın geliştirme sunma yeteneği ile kendisiyle gurur duyar. İzmir Kiraz Firması, olası görev yelpazesinin tamamını kapsayan Web Geliştirme ve yazılım hizmetleri sunar - arka uç CMS ve veritabanı geliştirmeden ön kullanıcı arabirimi ve Kullanıcı Deneyimi geliştirmeye kadar her şey.

Karmaşık veritabanı etkileşimlerinden yönetimsel oturum açma araçlarına ve kullanıcı-eylem odaklı animasyonlara kadar her şey kendimizle gurur duyduğumuz ve size ve projenize getirmeyi dört gözle beklediğimiz özelliklerdir. Web zorluklarınızı çözmek için bize güvenin. Geçtiğimiz 11 yıl boyunca, pek çok sektördeki çok çeşitli müşterilere web siteleri, uygulamalar ve yazılımlar oluşturmada yardımcı olduk. Uzmanlığımız, ön uç ve arka uç web geliştirme, sistem entegrasyonları, dijital dönüşümler, yönetilen barındırma, pazarlama hizmetleri, yaratıcı tasarım ve daha fazlasını içerir.

WEB HİZMETLERİ

01.

Kiraz Web

Tasarım Hizmetleri

Kiraz'da bulunan müşterilerimizin işletmelerini yönetmelerine yardımcı olan web siteleri, uygulamalar ve yazılımlar oluşturuyoruz. Kullanımı kolay, gerçek zamanlı güncelleme, içerik yönetimi ve müşteri ilişkileri sistemlerimiz, web sitenizin içeriği ve bilgileri üzerinde tam kontrol sağlar. Onex Yazılım, 11 yıldan fazla bir süredir İzmir'de oldukça profesyonel Özel Web Tasarım ve Web Geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Özel ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanmış profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi oluşturarak varlığınızı çevrimiçi olarak oluşturmanıza ve büyütmenize yardımcı olabiliriz.

İyi tasarım, sadece bir şeyin nasıl göründüğü ile değil aynı zamanda nasıl çalıştığıyla da sınıflandırılır. Etkili web siteleri, web tasarım ilkelerinin bir birleşimini kullanır: amaç, iletişim, minimum yazı karakterleri ve ağırlıklar, kontrast renkler, net görüntüler, ızgara tabanlı, mobil uyumlu düzenler. Resimlerinizin boyutunu azaltmak için yeni resim formatları uygulamak, tarayıcı önbelleğini kullanmak, eski eklentileri ortadan kaldırmak ve gereksiz JavaScript ve CSS'leri kaldırmak sayfa yükleme süresini hızlandırabilir.

02.

Mobil Aplikasyon

ve Uygulama

Kiraz ekibimiz kavramsallaştırma, prototipleme, olağanüstü kullanılabilirlik için doğru işlevselliği bulma ve uygulamanızı piyasaya sürerek uygulama fikrinize yardımcı olur. Kiraz web tasarım ve yazılım firması, karmaşık mobil aplikasyonlar oluşturmak için mobil uygulama geliştiricileri ve tasarımcılarından oluşan yetenekli bir ekibe sahiptir. Etkileyici, kullanıcı dostu bir tasarımla teslim edilen karmaşık uygulamaları oluşturma konusunda 11 yılı aşkın bir deneyime sahip olan şirketle çalışma avantajına sahip olacaksınız.

İzmir - Onex Yazılım'ın uygulama geliştiricileri ekibi, karmaşık, güvenli ve ilgi çekici mobil uygulamalar oluşturma konusunda yetenekli deneyimli ve yenilikçi programcılardan ve tasarımcılardan oluşur. Kaliteli, sürdürülebilir, güvenli kod ile başarılı bir uygulama yapmanın en önemli yönlerinden biri, programcıların benzer uygulamalar oluşturma konusundaki deneyimleridir. Çeşitli alanlarda çok çeşitli özel web uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturma konusunda deneyim sahibiz. Farklı depolama gereksinimleri gerektiren mobil uygulamalar oluşturma konusunda deneyime ve farklı Mobil Uygulama Platformlarında çalışma tecrübesine sahibiz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Kiraz Özel

Yazılım Firması

Kiraz Firmamız, özel iş yazılımı geliştirmede liderdir. Verilerinizi, kullanıcı dostu uygulamalara yerleştirilmiş çevrimiçi bir veritabanıyla kullanın. Daha da iyisi, müşterilerinizin veritabanınızı oluşturmasına izin verin. Çok zor projelerle karşı karşıya kaldık ve her zaman tüm gelişim engellerini çözüp müşterilerimiz için yeni büyüme kanalları oluşturduk. Müşteriler işinizin kalbidir ve bu değerli varlıkları elde etmek, büyütmek ve korumak için etkili bir CRM çözümü çok önemlidir. Biz bir teknoloji ve yazılım şirketiyiz, son 11 yıl içerisinde Nesnelerin İnterneti (IoT), Perakende ve E-Ticaret, Telekomünikasyon, Sağlık, Medya Reklamcılığı ve Taşımacılık ve Lojistik gibi alanlarda uygulamalı mühendislik uzmanlığı kazandık.

Web teknolojisi ortağınız olarak İzmir Kiraz'da Onex Yazılım'ı seçmek, kendi şirket içi web sitesi tasarımınıza ve özel yazılım geliştirme ekibinize sahip olmak gibidir, ancak onu yönetme ve desteklemenin zorlukları yoktur. Onex Yazılım'ın işi sizin için yapmasına izin verin, böylece en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz: İşinize. Web uygulamaları, mobil uygulamalar, sunucular ve barındırma, geliştirici platformlar, pazarlama, seo vb. hakkında bilmeniz gereken her şey... Kiraz Özel Yazılım Firması ile iletişime geçerek sizde siz özel çözüme kavuşun!

04.

Dijital Pazarlama

Çözümlerimiz

Onex Yazılım Firması İle Dijital Dünyada Gücünüze Güç Katın. İzmir Kiraz merkezli, tam hizmet veren web geliştirme ve dijital danışmanlık ajansıyız. Başarı farklı şirketlere göre farklı görünüyor. Müşterilerimize, çeşitli sektörlerde ve proje türlerinde hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmayı misyon edindik. Ve boş zamanımızda mevcut çözümler yeterince işe yaramadığında ürünler geliştiriyoruz. Sağlam bir marka stratejisi, logosu ve kuralları, mesajınızı ve ürün / hizmetlerinizi tanımanızı sağlar.

Marka iletişimi, bir şirketi / hizmeti / ürünü tanıtmak için oluşturulan içeriğin "persona" veya pazarlama veya markanın mesajı ile uyumlu olduğu zamandır. Onex Yazılım'ın, sitenizde pazarlama ve reklamcılık için yüzlerce lira harcamak zorunda kalmadan organik trafik üretebileceği daha yüksek bir seviyeye ulaşmanıza yardımcı olmasına izin verin. Özensiz arama motoru optimizasyonu sadece sonuç vermez, olumsuz bir etkiye ve olumsuz sonuçlara neden olabilir. Google’ın motoru, özensiz site içeriğini ve optimizasyonunu tanıyacak ve görmezden gelecek kadar akıllıdır.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir kiraz

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.