Onex Blog

İzmir Menderes Web Tasarım

Yazılım Firması

Onex Yazılım ekibi, her türlü web geliştirme ve dijital pazarlama projesini ele almaya hazırdır. Trendleri, stratejileri ve taktikleri takip ederken tutkuyla size daha fazla kâr getirmeye odaklanıyoruz. En iyi müşteriler için en iyi hizmeti veren bir İzmir Menderes web tasarım şirketiyiz. Uzun vadeli ilişkiler ve iyi itibar bizim 1 numaralı önceliğimizdir.

Kurumsal seyahat acenteleri, lojistik şirketleri, toptancılar ve yeni başlayanlarla çalışma konusunda 11 yıllık deneyime sahip olan Onex Yazılım, işinizi nasıl büyüteceğinizi ve otomatikleştireceğinizi iyi bilir. Menderes ekibimiz web geliştirme, özel yazılım, arama motoru optimizasyonu (SEO), Google Adwords (PPC) yönetimi ve daha birçok konuda güçlü bir geçmişe sahiptir. Menderes web tasarım şirketimiz programcılar, wordpress geliştiricileri, tasarımcılar, video üreticileri, metin yazarları ve web danışmanlarından oluşmaktadır. Yenilik yapabiliyorken neden taklit edeceksin ki? Web tasarımınız; kalabalıkta kaybolan yumuşak ve türev bir fikir değil, benzersiz ve akılda kalıcı olacak.

WEB HİZMETLERİ

01.

Menderes Web

Tasarım Hizmetleri

Sonuç getirebilecek ve çevrimiçi varlığınızı artırabilecek profesyonel web siteleri oluşturuyoruz. Bizimle çalışmak, yerel SEO ipuçlarımız gibi çeşitli ek değerler alacağınız anlamına gelir. Temel hizmetlerimiz WordPress web sitesi tasarımı, web geliştirme, web sitesi bakımı, arama motoru optimizasyonu ve Google Adwords yönetimini içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Sizden haber almak ve projenizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Benzersiz tasarımlar, yaratıcı web siteleri, basit cms, veritabanı programlama ve web uygulamaları konusunda tutkuluyuz.

Basitçe söylemek gerekirse, kanıtlanmış stratejilerimiz, müşterilerin yeni izleyicilerle etkin bir şekilde iletişim kurmalarını, mevcut müşteri ilişkilerini beslemelerini ve çevrimiçi pazarlama hedeflerine ulaşmalarını sağlar. Mevcut web sitesi içeriğinin detaylı bir değerlendirmesini yapar, teknik gereksinimleri analiz eder, rolleri ve sorumlulukları netleştiririz. Pazarlama hedeflerini, hedef kitleleri ve istenen sonuçları belirleriz. Menderes Web Tasarım Hizmetleri Alanında Uzman Yazılım Firmamızı Tercih Edin!

02.

Mobil Uygulama ve

Özel Yazılım

Onex Yazılım, Mobil Uygulama ve Özel Yazılım konusunda uzmanlaşmıştır. Uygulamaları oluşturmak ve dağıtmak için çeşitli teknikler ve teknolojilerden başarıyla faydalandık, bu nedenle gereksinimleriniz için doğru işletme kararını vermenize yardımcı olmak için farklılıkları ve takasları açıklayabiliriz. İPhone veya Android, tablet veya iPad olsun, sizin için tasarlayabilir ve inşa edebiliriz. Onex Yazılım, mobil ve kurumsal çözümler için özel yazılım konusunda uzmanlaşmış İzmir merkezli özel bir Menderes yazılım geliştirme şirketidir.

İşletmenizde veya pazarda tanınan bir mobil gereksiniminiz varsa, ancak nasıl devam edeceğinizi bilmiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Rekabet analizi, ürün tanımı ve daha fazlası dahil olmak üzere ön geliştirme sürecinin her yönünü ele almanıza yardımcı olacak eksiksiz mobil strateji danışma hizmetleri sunuyoruz. Çoğu mobil kullanıcı, uygulamalarının çeşitli internet servisleriyle bağlantı kurmasını bekler. Bu nedenle, bir mobil uygulama oluşturmak genellikle bir sunucu veya internet servisleriyle arayüz oluşturmayı gerektirir. Her şeyi uygulama deposundan, push bildirimlerinden, kullanıcı bilgilerinden, analizlerden ve daha birçok şeyden halledebiliriz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Menderes Yazılım

Programlama Firması

Onex Yazılım, çeşitli endüstriler için ölçeklenebilir ve güvenli yazılımlar oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Bulut tabanlı web çözümleri, Bluetooth bağlantıları, SmartBand geliştirme ve GPS, uzmanlık alanlarımızdan sadece birkaçı, ancak orada durmuyoruz. Uygulamanızın bir API, XML, dosya aktarımı, tarayıcı eklentileri veya başka bir şey gerektirip gerektirmediğini, yazılım projeniz için oluşturabiliriz. Sürecimiz hakkında bilgi edinin. Prosesimiz, projeniz için mükemmel kullanıcı deneyimini, programlama dilini, çerçeveyi, mimariyi ve tasarımı keşfederek başlar. Özel bir veritabanına veya sisteminize entegrasyonuna mı ihtiyacınız var?

O zaman doğru yerdesiniz. Ekibimiz, toplu olarak yüzlerce uygulamayı tasarlayan ve geliştiren deneyimli yazılım stratejistlerinden, tasarımcılardan ve geliştiricilerden oluşur. Yalnızca teknik olarak yetenekli değil, aynı zamanda işinizi anlama yeteneğine sahip yazılım geliştiricileri de işe aldık. Tasarım düşüncemiz grafiklerle sınırlı değil, öncelikle kullanıcı deneyiminize odaklanmıştır. Menderes Yazılım Programlama Firması, projenizi zamanında ve bütçeye uygun yapmak için gerekli deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Projenizin neye ihtiyaç duyduğunu belirlemek için sizinle iletişim kuracağız ve tamamlamanız için tahmini bir maliyet sağlayacağız - bunların tümü ücretsizdir.

04.

Dijital Pazarlama

ve Web Sitesi

Genel Marka Pazarlamanızı ve Çevrimiçi Görünürlüğünüzü Geliştirmenize Yardımcı Oluyoruz. Tabii ki, harika görünümlü bir web siteniz olabilir, ancak yüksek hacimli iş fırsatları yaratmazsa amaç ne? Bu yüzden web siteleri oluştururken, pazarlamaya ve çevrimiçi görünürlüğünüzü geliştirmeye odaklanarak oluşturuyoruz. WordPress web tasarım teknolojisini kullanıyoruz, çünkü size hem estetik hem de pazarlamada esneklik ve kişiselleştirme, kesintisiz arama motoru dizini oluşturma, ölçeklenebilirlik, optimizasyon ve güncelleme kolaylığı gibi birçok avantaj sunuyor.

Web siteniz yalnızca markanızın olumlu izlenimini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmek için dönüşümler ve kolay gezinme için optimize edilmelidir . İzmir Menderes'te müşterilerinizin seveceği güzel bir web sitesi tasarlamayı biliyoruz. İş hedeflerinize ulaşmak, endüstrinizi rahatsız eden sorunları anlayan ve bunları düzeltmek için doğru teknolojiyi uygulayabilen bir ortak gerektirir. Stratejiden uygulamaya kadar, Onex Yazılım'ın tam kapsamlı dijital hizmetleri, bir sonraki ürün yeniliğinize rehberlik edecektir.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir menderes

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.