Onex Blog

İzmir Narlıdere Web Tasarım

Yazılım Firması

En yeni teknolojileri kullanan ve en yeni tasarım standartlarını takip eden İzmir Narlıdere Web Tasarım ve Yazılım Firması özel yazılım geliştirme ve iş uygulamalarında uzmandır. Üretim desteğimiz eşsizdir. Uygulamalarımız uzun bir süredir ticari operasyonları daha verimli hale getirmektedir. 10 yılı aşkın tecrübesi ile İzmir Onex Yazılım, birçok müşterisi de dahil olmak üzere Narlıdere'deki müşterileri için 1000'den fazla uygulama ve web projesi geliştirmekten gurur duyan öncü bir özel yazılım geliştirme şirketi olarak kendini kanıtlamıştır.

Profesyonel web tasarım geliştirme hizmetleri ve son derece özel yazılım geliştirme hizmetlerini garanti edebiliriz sizlere. Özel web tasarım geliştirme, gelecekteki iş süreçlerinizde yapılacak herhangi bir değişikliğin, yazılımdaki ilgili değişikliklerle yerine getirilebilmesini sağlayacaktır. Kapsamlı bir portföy ve zengin deneyime sahip bir ekip Onex Yazılım'ı Narlıdere'deki en iyi web ve yazılım geliştirme firması yapıyor. Özel yazılım geliştirme uzun vadede uygun maliyetlidir. Narlıdere Web Tasarım tarafından geliştirilen her özel web uygulaması, ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmıştır.

WEB HİZMETLERİ

01.

Narlıdere Web

Tasarım Hizmetleri

Kusursuzca yürütülen bir yaratıcı süreçle fikirlerinizi hayata geçireceğiz. Web siteniz, hikayenizi çarpıcı bir performansla tüm cihazlarda anlatacak. İşletmenize yakışıklı bir kar artışı sağlamak için toplam trafik ve dönüşüm oranlarını artıran duyarlı web siteleri oluşturuyoruz. Rekabetçi bir çevrimiçi dünyada, göze çarpmak çok önemlidir. En son web teknolojilerini ve en iyi uygulamaları kullanarak yüksek düzeyde etkileşimli, SEO uyumlu Narlıdere web siteleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

W3C'nin (Dünya Çapında Web Konsorsiyumu) 1994 yılında kurulduğundan beri, web geliştiricilerine web sayfalarının oluşturulması gereken en iyi uygulamaların ve yönergelerin nasıl olması gerektiğini belirtti. Bu kurallar, çoklu platformlarda ve tarayıcılarda erişilebilir, uyumlu web siteleri geliştirmek için bir temel sağlar. Müşterilerimize yaratıcı beyin fırtınasından doğrudan kodlamaya ve uygulamaya kadar uzman, kaliteli işçilik sağlayarak bu standartlara kesinlikle uyuyoruz. Tecrübeli geliştiricilerden oluşan ekibimiz, yatırım getirinize odaklanırken, en yüksek işçilik düzeyine sahip web siteleri oluşturmaya inanmaktadırlar. Narlıdere Web Tasarım Hizmetleri olarak sizlere başlıca kurumsal ve profesyonel web siteleri, e-ticaret siteleri ve web tabanlı projeleri sunmaktayız.

02.

Dijital Pazarlama

ve Mobil Uygulama

Dijital pazarlama uzmanlarımız çevrimiçi trafiğinizi artırmaya, ek ziyaretçileri sadık müşterilere dönüştürmeye ve marka değerini ve görünürlüğünü artırmaya yardımcı olacaktır. Organik büyümeye önem vererek çok yaratıcı ve bilimsel bir şekilde birçok farklı teknik kullanıyoruz. Amacımız, uzun vadeli sonuçlar üretmeye odaklanarak işinizi büyütmenize ve verimli bir rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaktır. SEO ile amacımız, web sitenize trafik çekmektir. Anahtar kelimeleri seçmenize özenle yardımcı oluyoruz ve ardından bu anahtar kelimeleri Google’ın ve diğer arama motorlarının ilk sayfasında sıralamanıza yardımcı olacak bir dizi strateji kullanıyoruz. Sayfa içi ve sayfa dışı Arama Motoru Optimizasyonu üzerinde çalışıyoruz. İzmir Narlıdere'de firmanızın veya şirketinizin ilk sayfada olduğunu düşünsenize.

IOS, Android, Windows, Blackberry ve çalışan diğer platformlar için sınıfının en iyisi mobil uygulamalar geliştiriyoruz. En son teknolojiye sahip çözümlerimiz, her müşterinin ihtiyacına göre etkileşimli gelişimi kişiselleştirir. Tekrarlanan kullanımı zevk alan, meşgul eden ve yönlendiren yenilikçi mobil deneyimler geliştiririz. Fikriniz için pazarı değerlendirmenize ve mobil uygulamanızın başarı olasılığını belirlemenize yardımcı olacağız. Narlıdere'de işletmenizle ilgili her şeyi ve işinizi mobil uygulama dünyasına nasıl entegre edebileceğinizi ayrıntılı olarak öğreneceğiz. Ek özellikler eklemek ve işlevselliği optimize etmek isteyebilirsiniz. Mobil uygulamanızı sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Yazılım ve

Programlama Firması

Günümüzün rekabetçi pazarlarında, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru araçları seçmek çok önemlidir. Çoğu zaman, önceden paketlenmiş, kullanıma hazır yazılım, bir işin yapılması için hızlı ve kararlı bir platform sağlayabilir. Ancak zamanla, bazı alanlardaki eksiklikler ve diğerlerinde "şişkinlik" verimsiz iş akışlarına ve verimliliğin azalmasına (ERP'nin laneti) yol açabilir. Günümüzün talebi üzerine gerçek zamanlı bilgiye olan ihtiyaç ile, işletme sisteminizin hem ölçeklenebilirlik hem de genişletilebilirlik sağlayacak kadar sağlam olması şarttır.

Web, masaüstü ve mobil platformların her biri, daha sıkı ve sorunsuz bir işletme yürütmenize yardımcı olmak için kendi benzersiz özelliklerini ve işlevlerini sağlayabilir. Özel yazılım geliştirme kuruluşunuza rekabet avantajı sağlayacaktır. Narlıdere Yazılım Programlama Firması olarak müşterilerin gerçek, ölçülebilir işletme değeri sağlayan uygulamalar tasarlamalarına, uygulamalarına ve çalıştırmalarına yardımcı oluyoruz. Stratejik bir avantaj kazanmanıza, işinizi farklılaştırmanıza, pazara sunma süresini artırmanıza ve maksimum iş esnekliği elde etmenize yardımcı olacağız. Yeni CRM yazılımınız satış maliyetlerinizi düşürecek ve müşterilerinizi memnun edecektir.

04.

İzmir Narlıdere

Web Sitesi

Profesyonel imajınızı yansıtacak ve hizmetlerinizi ve uzmanlığınızı yeni ve köklü müşterilere etkili bir şekilde pazarlayacak şekilde uyarlanmış kaliteli Narlıdere web siteleri kuruyoruz. Avukatlar, hukuk firmaları, muhasebe firmaları, tıp uzmanları, sanayi firmaları, kurumlar, fabrikalar ve girişimciler dahil olmak üzere geniş bir yelpazede memnun müşteri listesine sahibiz. Web siteniz potansiyel müşterilere yaptığınız ilk izlenimdir. Firmanızı, görüntüleyen kişilerin saniyeler içinde temsil edeceği bir web sitesi istiyorsunuz. Bu aşamada size işinizi geliştirecek bir web sitesi sunabilecek bir Narlıdere web tasarım şirketi seçmek gerekir.

Yetenekli tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, web sitenizi hayata geçirecek ve işletmenizin büyümesini ve kullanıcı deneyimi sağlayacak çözümler üretecektir. 10 yılı aşkın Özel yazılım geliştirme deneyimiyle Onex Yazılım, sorunlu noktalarınızı belirlemek ve işinizin çevrimiçi olarak gelişmesi için ihtiyaç duyduğunuz özel bileşenleri oluşturmak ve entegre etmek için her adımınızda sizinle birlikte çalışır. Özel web sitesi geliştirme korkutucu olmak zorunda değildir. İzmir Narlıdere Web Tasarım olarak, web sitenizi sizin için tam anlamıyla çalıştıran ve aynı zamanda uzun zaman çizelgelerini ve maliyetlerini azaltan özel yazılım çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca güvenilir ve zamanında BT desteği, yardım masası, uzaktan destek ve BT stratejisi planlaması sağlıyoruz.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir narlıdere

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.