Onex Blog

İzmir Ödemiş Web Tasarım

Yazılım Firması

Müşterilerimizin sorunlarını, anında ticari etkisi olan teknik ürünler ve yazılım çözümleri oluşturarak çözüyoruz. Profesyonel Ödemiş web, özel yazılım ve yerel ya da uygulama geliştirmeye yönelik tepkiler konusunda büyük bir sorumluluk üstlenen büyük bir web geliştirme ekibimiz var. Sürekli olarak yeni teknoloji ve müşteri beklentilerini öğrenerek ve uyarlayarak, sınıfının en iyisi, ticari olarak başarılı ürünler, hizmetler ve büyüme stratejileri yaratabiliyoruz. İzmir Ödemiş Web sitesi tasarımcılarımız ve geliştirme uzmanlarımız, bir sonraki projenizi hayal etmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Sürecimiz daima dinlememizle başlar - fikirlerinizi keşfetmenize ve izleyicilerinizi anlamanıza yardımcı oluruz. Rakiplerinizi ve pozisyonunuzu araştırıyoruz. Birlikte içerik, kullanıcı deneyimi ve harekete geçirme ifadeleri için stratejiyi belirleriz. Bunları, iş hedeflerini hedef alan tel kafesler ve görsel tasarımla geliştirir ve tanımlarız. UX Design, Frontend ve Backend uygulamalarında özel yazılım geliştirme uzmanlığıyla geliştiricilerimiz ve tasarımcılarımız projenizi hızlı bir şekilde yürütmenize ve ürünleri daha hızlı bir şekilde göndermenize yardımcı olabilir. Özel yazılım geliştirme ile ilgili mimari kararlar alma konusundaki teknik becerilerimizin, yüksek kaliteli kodlama uygulamalarımızın ve uzmanlığımızın güncelliğine güvenin.

WEB HİZMETLERİ

01.

Ödemiş Web

Sitesi Tasarımı

Ödemiş Web Sitesi Tasarımı Firması olarak güzel web deneyimleri oluşturmak için sanat, strateji, tasarım ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Web sitelerimiz çekici ve sezgiseldir. Güzel tasarımlarıyla izleyicileri birleştiriyorlar ve en önemlisi kullanıcıları müşteriye dönüştürüyorlar. Web sitelerimizi, güvenilirliği pekiştiren, önemli marka mesajlarını ileten ve yaratıcılığa geri dönüş getiren bir siteyle sona erecek bir dizi atölye çalışması, tel kafesleme ve kullanıcı deneyimi (UX) oturumları aracılığıyla stratejik olarak tasarlıyoruz. İyi tasarımı gerçekten takdir eden insanlarla çalışmayı seviyoruz. Tasarımlarımız sizi rakiplerinden ayıracak ve kullanıcılarınıza ilgi çekici ve canlandırıcı bir deneyim sağlayacaktır.

Yaratıcı Ödemiş ekibimizi ön uç tasarımda (UI) geri tutmamakla birlikte kodumuzun mümkün olduğunca hafif olmasını sağlıyoruz. Web uygulamaları ve karmaşık müşteri portalları dahil; işletme hizmetleri oluşturmak için çevrimiçi ve bulut teknolojisinden yararlanıyoruz. İzmir web tasarım ve yazılım firması olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermenin yeni yollarını belirlemek ve ifade etmek için kurulan işletmelerle işbirliği yapıyoruz. Saf müşteri odaklılığı, yalnızca uygun bir deneyim değil, olumlu bir güvene dayanır. Müşteri odaklı web site tasarımı için kanıtlanmış metodolojimiz, müşterilerimizin başarısını yeniden düşünmelerine ve bir numaralı varlıklarına bakmalarına yardımcı olur. Konseptten koda, geliştirmeden konuşlandırmaya kadar Onex Yazılım, iş akışlarını hızlandıran, işlemleri optimize eden ve gelirleri artıran özel BT çözümleri sağlama konusunda uzman deneyime sahiptir. İşletmeniz için yeni bir uygulama geliştirmek veya mevcut yazılım ortamınızı iyileştirmek istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım ve web sitesi geliştirme hizmetlerini sunuyoruz.

02.

Mobil Uygulama

& Programlama

Ödemiş programlama ekibi, mobil uygulama geliştirmede yerel iOS ve Android uygulamaları ve çapraz platform çözümleri sunma konusunda uzmanlaşmış özel ekipleri ile zengin bir deneyim ve uzmanlığa sahiptirler. Bu sektördeki geniş bilgi birikimimizden yararlanarak izleyicilerinize en etkili şekilde ulaşın. Mobil uygulamalar, bir mobil web sitesi tarafından sunulan deneyimin çok ötesine geçer. Markanıza, özel gereksinimlerinize göre mobil uygulama ile akıllı telefonlarda zengin özellikli bir varlık sunun. Daha ilgi çekici ve sürükleyici bir deneyim oluşturmak için mobil uygulama teknolojileri, ürünlerin GPS, Bluetooth ve çoklu dokunma desteği içeren özellikler içermesini sağlar.

Mobil uygulama geliştirmeye yönelik pek çok yaklaşım vardır ve algısal Ödemiş mühendislerimiz en iyi mobil deneyimi nasıl oluşturmanız konusunda size rehberlik edecektir. İOS ve Android için yerel mobil uygulamaları ve ayrıca bir HTML5 uygulaması oluşturma gibi alternatifleri göz önünde bulunduracağız. Eşsiz durumunuza ve gereksinimlerinize bağlı olarak, esnekliği, bakımı ve sürekli desteği dikkate alarak en etkili çözümü tasarlayıp oluşturacağız. Avantajımızın hem yerli hem de platformlar arası teknolojide tecrübeli uzman İzmir Ödemiş ekibimiz olduğuna inanıyoruz. Onex Yazılım, çok iyi bir sonuç sağlamak için uygulamanın kalitesi ve genel hedefleri arasındaki doğru dengeyi bulmak için sizinle birlikte işbirliği içinde çalışacaktır. Uygulama uzmanlarımız, yapılandırma, test etme, proje yönetimi, sorun giderme ve daha fazlasını kapsayan ayrıntılı yazılım dağıtım hedefleri ve zaman çizelgeleri oluşturmak için BT ekibinizle birlikte çalışacaktır.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Ödemiş Özel

Yazılım Firması

Ödemiş Özel Yazılım Firması, 10 yılı aşkın bir süredir, birden fazla sektördeki her boyuttaki müşteriyle birlikte çalışarak, özel yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Köklü deneyim ve sürecimiz, uzun yıllar süren geliştirme ve yüzlerce proje üzerinde rafine edilmiş ve zamanında ve bütçe dahilinde çözümler sunmamızı sağlamıştır. Müşterilerimizin vizyonlarını yerine getirmelerine, hedeflerini gerçekleştirmelerine ve mevcut sistem ve süreçlerini geliştirmelerine yardımcı olan eksiksiz bir şirket içi yazılım geliştirme hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Kuruluşunuzu büyütecek bilgi ve uzmanlığa sahip uzun vadeli bir ortak arıyorsanız Ödemiş yazılım firması ekibimiz iletişime geçin.

Özel yazılım geliştirme konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle bulut, SaaS uzmanlığı ve mobil uygulama oluşturma ile birlikte işletmelere, büyük ve küçük yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Yıllar boyunca Blockchain, ML, AI ve Enterprise yazılım geliştirme ve entegrasyon konusundaki yetkinliğimizi genişlettik. Yıllar boyunca, İzmir Ödemiş'teki bir takım müşteriler için bir dizi harika yazılım ürünü oluşturduk ve uyguladık. Her yazılım özenle, zamanında ve teknik özelliklerle zamanında teslim edildi. İşletmelerin yazılım ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olmayı taahhüt eden bir yazılım Ödemiş geliştirme şirketiyiz.

04.

Dijital Pazarlama

Hizmetleri

Markanızın çevrimiçi ortamda başarılı olmasını sağlayan kampanyalar yaratıyoruz. Kampanyalarımız ve dijital stratejimiz, harika sonuçlar elde etmek, yeni müşteri adayları ve ziyaretçileri web sitenize yönlendirmek ve dönüştürmelerine yardımcı olmak için kanıtlanmış bir sicile sahiptir. Dijital pazarlama, zorlayıcı içerik, hedeflenmiş mesajlaşma ve ilgi çekici kampanyalara dayanıyor. Ödemiş web tasarım ve yazılım firması, görünürlüğünüzü artıracak ve doğru kişilerin işinizi bulmasını sağlayan etkili dijital pazarlama kampanyaları tasarlayacak ve yürütecek. Pazarlama servisimiz, konsept ve stratejiden yaratıcı uygulamaya, ücretli reklamlara, organik sosyal medyaya ve SEO'ya kadar eksiksiz bir paket sunar.

Pazarlama stratejisi ve dijital satın almadan web tasarımına kadar her şeyi kapsayan deneyimli stratejist ekibimiz, her şeyin merkezinde teknoloji ile işinizi büyütmeye odaklanır. Müşterilerimizin ve müşterilerinizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan yenilikçi dijital deneyimler oluşturmak için stratejik düşünceyi ve en son teknolojileri birleştiriyoruz. % 100 şeffaflığa inanıyoruz, çünkü paranızın tam olarak nereye gittiğini bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Her zaman hesaplarınıza doğrudan erişebileceksiniz, böylece uyuyamazsanız ve dönüşüm başına maliyetinizin nasıl arttığını görmek istiyorsanız bunu görebileceksiniz. İş gereksinimlerinize göre her tür web, mobil, masaüstü ve hibrid uygulama geliştirmek için teknolojik uzmanlığımıza ve uzmanlık sektörümüze güveniyoruz.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir ödemiş

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.