Onex Blog

İzmir Selçuk Web Tasarım

Yazılım Firması

İzmir Selçuk Web Tasarım Yazılım Firması olarak özel yazılım ürünleri ve araçları yaratıyoruz. Sıfırdan yazılım oluşturmak ve mevcut yazılım varlıklarını güncellemek için işletme sahipleri, girişimciler ve BT yöneticileri ile birlikte çalışıyoruz. Çabuk yardıma ihtiyacınız olduğunda veya küçük veya devam etmekte olan bir proje için destek almak istediğinizde, bir dış firmayı işe almak en iyi alternatif olabilir. Çok çeşitli programlama hizmetleri sunuyoruz. Ancak, yüksek talep gören ürünleri piyasaya sürmenize ve günümüz piyasasında yetenekler geliştirmenize yardımcı olan bilgi ve becerilere odaklanıyoruz.

En son teknolojileri kullanarak dünya standartlarında yazılımlar üretiyoruz, böylece en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz. İleri pazarlama sitelerinden özel web uygulamalarına, herhangi bir web projesini hayata geçirebilecek beceri ve araçlara sahibiz. Selçuk - Onex Yazılım'da tasarlanan her web sitesi, ziyaretçilerinizi ödeme yapan müşterilere dönüştürmek, tüketicinin aklını etkileyecek ilgili ve çağdaş tasarım yapılarını kullanmak amacıyla yapılmıştır. Her kullanıcının web sitenizdeki deneyimlerini misafirperver ve kullanıcının aradığı bilgiye yönlendirmesine yardımcı olmak için çalışıyoruz. Sonuç olarak, her web sitesini, ziyaretçileriniz ve potansiyel yeni müşterileriniz hakkında sizin ve işiniz hakkında heyecan uyandırmak için tasarlıyoruz.

WEB HİZMETLERİ

01.

Selçuk Profesyonel

Web Tasarım Hizmetleri

Web siteniz çevrimiçi varlığınızın temelidir ve çekici, üretken web siteleri oluşturmak için Selçuk'ta nitelikli bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Web sitesi olarak tasarladığımız şey sadece çarpıcı görünmek yerine bundan daha fazlasını yapıyor. Pratik işlevlerle doludurlar. Bu, kullanıcı dostu bir tasarım, ilgi çekici içerik ve ziyaretçilerin geri gelmesini sağlamak için paketlenmiş bir dizi özellik içerir. Web sitenizin tasarımı ve performansı, çevrimiçi iletişiminiz için çok önemlidir. Bir tutku enjekte etmek, onu çalıştırmanın tek yoludur.

Yeni başlayanlar ve mevcut şirketler aynı zamanda bir sitenin dış ve iç kısımlarına odaklanmak zorundadırlar ya da çevrimiçi başarısızlığı oldukça hızlı bir şekilde riske atmaktadırlar. Web sitesinin yeniden tasarlanması ve yeniden markalanması ya da sıfırdan mükemmel tasarım ve yapı konusunda Onex Yazılım olarak size yardımcı olabiliriz. Stratejik ol. Yaratıcı ol. Onex Yazılım ile daha iyi bir web sitesi tasarımı edinin. Yaratıcılık, inşa ettiğimiz her tasarımın merkezinde yer almaktadır, ancak bunu destekleyen veriler de öyledir. Web sitenizin tasarımı aslında işinize güç vermiyorsa, bu çabaya değmez. Selçuk web tasarım firması olarak, size bu güzel yüzü verebiliriz. Profesyonel Web Tasarım Hizmetlerimiz İçin Bizi Arayın!

02.

Mobil Uygulama

Çözümlerine Kavuşun

Selçuk web tasarım ve yazılım firması olarak kurumsal çözümlerinizi, web sitenizi, web portalınızı tamamlayacak mobil uygulama (iPhone, iPad ve Android) tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Mobil teknoloji, müşterilerin neredeyse her zaman bağlantıda kalmasını sağladığı için işletmeler, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak ve mobil alanda önemli ilerlemeler sağlamak için masaüstü dünyasının ötesine geçiyorlar. Onex Yazılım, kuruluşların müşterileriyle özel mobil cihazlar aracılığıyla iletişim kurmasına yardımcı olan mobil uygulama çözümleri sunar.

Endüstri zekamızdan ve teknolojik altyapımızdan yararlanarak, müşteri dostu ve kolay ve hızlı veri işlemeyi kolaylaştıran mobil uygulamalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz. İPhone Uygulama Geliştirme, Windows Mobil Uygulama, Mobil web sitesi geliştirme becerileri de dahil olmak üzere Mobil Uygulama Geliştirme platformunda kapsamlı bir uzmanlık geliştirdik. Selçuk özel yazılım ve mobil / tablet uygulamalarının geliştirilmesinde uzmanız. Özellikle firmamız özel programlama, veri tabanı tasarımı, müşteri-sunucu ve internet / intranet yazılımı uygulama geliştirme, web portalı geliştirme, mobil / tablet uygulama geliştirme işlerini yürütmektedir. Yetkinliğimiz ve deneyimimiz, müşterilerimize mükemmel hizmetler sunmamızı sağlar.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Selçuk Özel

Yazılım - Programlama

Onex Yazılım; yazılım geliştirme, web geliştirme, özel programlama ve özel uygulama geliştirme gibi yazılım mühendisliği ve BT danışmanlık hizmetleri sunar. Web uygulamaları, web portalları, özel yazılım ve yazılım testlerinin yanı sıra mobil ve tablet uygulama geliştirme hizmetleri de geliştiriyoruz. Biz teknoloji yığını üzerinde güçlü bir uzmanlığa ve komuta sahibiz; C#, ASP, VB, ASP.NET, .NET 4.0, PHP, Word-press, Bootstrap, MySQL, SQL, MS SQL, HTML, HTML5, JavaScript, CSS, MVC 3/4/5, JQuery, iOS, Xcode, Objective C, Android, Crystal Reports, Telerik Web Controls, Dev-express, ASP.NET MVC, LINQ, Lambda, SQLite, WCF, WPF, JS, Knockout, Angular, AJAX, NoSQL, MongoDB, MySQL, Signal R, nUnit, TFS, SVN, TDD, JIRA gibi.

Onex Yazılım, farklı işletim sistemleri ve platformlara odaklanan çok çeşitli Web ve Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri sunar. İşletme, İnternet, eğlence, sağlık, eğitim ve diğer birçok kategorideki uygulamalarda uzmanlaşıyoruz. İş çözümlerinin nasıl yapıldığını biliyoruz. Selçuk, İzmir ve dünya çapındaki işletmelere özel yazılım / web / mobil ürünler ve çözümler geliştiriyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. İhtiyaçlarınızı bir yazılım mühendisliği ve teknoloji bakış açısıyla analiz ediyoruz. Zaman dilimlerini ve stratejik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, sizin için şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarınızla ilgilenen eksiksiz bir mühendislik planı geliştiriyoruz.

04.

Dijital Pazarlama

(SEO, SEM ve PPC)

Daha geniş bir kitleye ulaşmak ve bunları sadık müşterilere dönüştürmek için bu araçları (SEO - SEM - PPC) kullanıyoruz. MaxAudience'in dijital pazarlama uzmanları sizi uzmanlıklarından yararlanmaya davet ediyor. İster tek kişilik bir şov, ister büyük bir şirket olun, işinizi ateşleyen bir buji olabiliriz. Özel dijital pazarlama hizmetlerimiz çevrimiçi varlığınızı uygun bir fiyata artıracaktır. Alaka düzeyi, bağlantı gücü ve perde arkasındaki pek çok şey aslında siteniz için önemli olan faktörlerdir. Neyse ki, arama motoru sıralamalarının gizli sosunu oluşturan tarifi biliyoruz ve sizinle paylaşmaya hazırız.

İşinizin büyümesini tetiklemek bizim büyümemizin anahtarıdır ve sektördeki en iyi teknikleri yalnızca sitenizi tanıtmak için değil, aynı zamanda fırsatları (hem hit hem de özlemler) izlemek için de kullanırız. Stratejilerimiz ve yöntemlerimiz, artan sıralama, tıklama ve dönüşüm anlamına gelir. Arama motorlarını yani SEO olayını iyi biliyoruz. PPC (Tıklama Başına Ödeme - Adwords) pazarlama kampanyalarımız ürünlerinize, hedeflerinize ve anahtar pazarlarınıza uyacak şekilde uyarlanmıştır. PPC kampanya uzmanlarımız büyük resme göz atarken ayrıntılara odaklanır. SEM; sosyal medya pazarlamacılığıdır.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir selçuk

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.