Onex Blog

İzmir Tire Web Tasarım

Yazılım Firması

İzmir Tire Web Tasarım Yazılım Firması olarak işletmelerin olağanüstü yazılım uygulamaları ve web siteleri tasarlamalarına ve geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. En alakalı ve verimli yazılım geliştirme sonuçlarını sağlayan kanıtlanmış çevik metodoloji prensiplerini kullanıyoruz. Çok sık olarak, yanlış içerik yönetim sistemi kullanılarak oluşturulmuş web siteleri görüyoruz. Birçok kurumun aksine, işinizi yanlış CMS sistemine zorlamayacağız, çünkü daha ucuz veya bildiğimiz tek sistemi sunarak sizi yanlış yönlendirmek sizin için hem zaman hem de ücret kaybı demek olacaktır.

Bunun yerine, seçeneklerinizi değerlendirmek ve web sitenizin büyümesi ve gelişmesi için doğru sistemi seçmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacağız. Tire web tasarım yazılım firmamız, küçük işletme sahiplerinin işletme hedeflerini verimli ve düşük maliyetli bir şekilde elde etmelerine yardımcı olmak için geniş bir web sitesi tasarımıyla ilgili hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında; web sitesi tasarımı ve web geliştirme, yaratıcı Wordpress (CMS) web sitesi geliştirme, arama motoru optimizasyonu (SEO), alışveriş sepeti tasarımı, özel yazılım, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama yer almaktadır. Kullanıcılarınızın onsuz yaşayamayacağı çözümler üretiyoruz. Kuruluşunuzun zorluklarını ve iş hedeflerini tam olarak anlayarak olağanüstü dijital deneyimler sunuyoruz. Sorun ne olursa olsun, Onex Yazılım size yardım edebilir!

WEB HİZMETLERİ

01.

En İyi İzmir Tire

Web Tasarım Hizmetleri

Güzel web siteleri oluşturuyoruz, ancak bir sanat eseri veya çevrimiçi broşür olmalarını amaçlamıyoruz. Müşterilerimizin daha fazla müşteriye ulaşmasına ve daha fazla kazanç elde etmesine yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü ve özelleştirilmiş iş araçları yaratıyoruz. Herkesin güçlü bir web varlığı sağlamak için bir web sitesine ihtiyacı vardır. En İyi İzmir Tire Web Tasarım Firması olarak Onex Yazılım, çeşitli platformlarda üst düzey, etkili web siteleri oluşturabilir. İzmir Tire'de yaratıcı web tasarım becerilerini, uzun süredir devam eden web geliştirme uzmanlığıyla birleştirerek güçlü pazarlama çözümleri üretiyoruz.

Hazır site şablonları kullanmıyoruz. Bunun yerine, kendi iş kültürünüze, tarzınıza ve mesajınıza uygun özel tasarımlar geliştiriyoruz. Sonuç; daha fazla trafik, daha fazla müşteri adayı ve daha fazla web sitesi dönüşümü ve hem müşterinin hem de tasarım ekibinin gurur duyabileceği nihai bir web sitesi ürünüdür. Tasarım sürecimizin sonunda, hem son kullanıcıyı memnun eden hem de teklifiniz için heyecan yaratan bir web sitesi sunabiliyoruz. Önde gelen bir Tire web tasarımı ve çevrimiçi pazarlama ajansı olarak, yüzlerce işletmenin ve yenilikçinin pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk. En iyi hizmetleri sizlere sunarak en iyisine sahip olmanızı hedefliyoruz.

02.

Profesyonel Mobil

Uygulama Geliştirme

İlk fikirden nihai ürün tasarımına kadar, mobil uygulama geliştiricilerimiz sizlere, kriterlerinizi karşılayan ve işletmenizin bağlantıda kalmasına yardımcı olan özel mobil uygulamalar sunar. Hemen hemen her sektördeki müşteriler için mobil uygulamalar yaratıyoruz. Uygulamalarımızın her birine koyduğumuz yenilik ve kalite ile, hareket halindeki müşterinizle olan ilişkinizi güçlendirebilir ve mobil cihazlarda genel kullanıcı deneyimini geliştirebiliriz. Sistem gereksinimleriniz göz önünde bulundurularak, özel arka uç, ara katman yazılımı ve ön uç mobil çözümler geliştiriyoruz.

İzmir Tire geliştiricileri, sizin ve kurumunuz için anlamlı olan teknolojilerin ve hizmet çözümlerinin seçilmesine yardımcı olacaktır. Mobil uygulama için bir fikriniz mi var? Bunu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacağız. İş, iletişim, sosyal ağ ve eğlence için gelişmiş mobil çözümler tasarlıyoruz. Teknoloji uzmanlığımız iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry cihazlarını kapsar. HTML5 çözümlerine odaklanan Mobil Web konusunda da uzmanız. Sorunsuz kimlik doğrulamasından uygulama içi ödemelere, video konferansı ve sosyal medya paylaşımına kadar - ana ekranda devam eden özellik dolu mobil uygulama sunma uzmanlığımız var. Minimum kaynak tüketimi için optimize edilmiş yumuşak, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Tire Özel Yazılım

ve Programlama

10 yıldan fazla bir süredir devam eden teknoloji tecrübesi ve kaliteli hizmet sunma konusundaki taahhüdüyle Onex Yazılım, özelleştirilmiş yazılım uygulaması ve mobil uygulama geliştirmede hizmet sunarak müşterilerin iş ve e-ticaret sorunlarını çözen bir iş meraklısı teknoloji şirketi haline geldi. Başlangıç ??ya da kurumsal gelişim zorluklarınız veya gereksinimleriniz ne olursa olsun, doğru teknolojiyi ve mükemmel çözümü size sunabiliriz. İzmir Onex Yazılım, 10 yıldan fazla deneyime sahip, üst düzey bir Tire özel yazılım geliştirme şirketidir.

Yıllar boyunca, ekibimiz özel yazılım çözümleri oluşturma, sistemin yeniden tasarım hizmetlerini gerçekleştirme ve "kurtarma" projeleri konusunda uzmanlık kazanmaktadır. Özel Uygulama Geliştirme Hizmetlerimiz Nelerdir? B2B ve B2C şirketleri için her tür karmaşıklıkta kurumsal düzeyde uygulamaların talep üzerine teslimi, Kurumsaldan bağımsız mobil uygulamalara kadar çeşitli ölçeklerde ve karmaşıklıkta mobil projelerin geliştirilmesi, Portallardan SaaS çözümlerine yanıt veren, hızlı, ölçeklenebilir ve güvenli web uygulamaları yelpazesi oluşturma, Tahmini analitik, ETL ve platform geçiş projesi çözümleri, Eski sistemlerin elden geçirilmesi.

04.

Web Sitesi ve

Dijital Pazarlama

Günümüzün kalabalık çevrimiçi dijital pazarında, sadece bir web sitesi oluşturmak yeterli değildir. İnternette başarılı olmak için, hem tüketiciler hem de arama motorlarıyla konuşabilen bir web siteniz olmalıdır. Web sitelerimiz, çekirdeğe entegre edilmiş en yeni SEO teknolojileriyle tasarlanmıştır. İşletmenizi pazarlamanın binlerce harika yolu var. Bu pazarlama yöntemlerinin her biri, işletmenizin yeni müşterilere ulaşmasına ve daha fazla satış yapmasına yardımcı olur. Sorun şu ki, bu stratejiler işiniz için gerçekten işe yarayacak mı? Çok çeşitli, ücretli ve organik sosyal medya pazarlama seçenekleriyle, işletmenizin popülaritenizi ve katılımınızı artıracak bir strateji geliştirmesine yardımcı olabiliriz.

Uzman ekibimiz, özel hedeflerinize ve hedef kitlenize göre oluşturulmuş bir strateji geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Sizi eğrinin ve rekabetin önünde tutacağız. Müşterilerinizi daha iyi anlayın ve onlara hizmet verin. Teknoloji dünyasında büyük bir bilgi birikimine sahip olan Tire yazılım ve web tasarım firması olarak Onex Yazılım, müşterilerine teknik soru veya endişeleriyle ilgili yardımcı olabilir. Teknik sorunları çözebilir, teknoloji gereksinimlerini değerlendirebilir ve doğru teknolojiye hızlı ve verimli bir şekilde bağlanmanızı sağlayabilir. Profesyonel Web Sitesi ve Etkili Dijital Pazarlama Hizmetlerini Uygun Fiyatlarda Alın.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir tire

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.