Onex Blog

Torbalı Web Tasarım

Yazılım Firması

Torbalı Web Tasarım Yazılım Firması olmak yıllar süren özverili bir mücadelenin eseridir. Biz geliştirdiğimiz her projeyle ekibimizi de geliştirip tazeleniyoruz. Tabii ki genç bir ekip olmanın da katkısı yok değil. Torbalı Web Tasarım Yazılım Firması; günümüzde İzmir'de müşteri memnuniyeti, profesyonel çalışmaları ve çalışmalarına kattığı farklı bakış açılarıyla faaliyet gösterdiği sektörde öncü firmaların arasına girmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve gelişime açık vizyonu ve çalışanlarıyla sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir. İnternetin günümüz iş dünyasındaki önemi herkes tarafından bilinmektedir. Bir kişi ya da kuruluşun kendini iyi ifade edebilmesi için bir web sayfasının olması; hatta facebook ve twitter gibi kullanım sayıları milyonlarla ifade edilen platformlarda da yer alması gerekmektedir. Torbalı Web Tasarım Yazılım Firması web sitesi tasarımı, içerik yönetimi, internet reklamları ve dijital tasarım konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

WEB HİZMETLERİ

01.

Torbalı Kurumsal

Web Sitesi

Torbalı Web Tasarım Firması, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Kurumsal web tasarım projelerinde bir çok ulusal marka Torbalı Web Tasarım Firması'na güvendi. Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir. Tasarım bir sanattır, heyecandır, albenisi olan bir mecra, bir coşkudur.

Kaliteli, hedefi tam 12’den vuran bir web sitesi, firmanıza geri dönüşün artmasını, kullanıcı memnuniyetini ve maliyetin azalmasını sağlayacaktır. Torbalı Web Tasarım Firması olarak kurumsal web sitelerinde profesyonel hizmetler sunuyoruz. Size özel tasarımlar, yazılımlar, mobil aplikasyonlar, akıllı sistemler, kontrol paneli… Profesyonel ve Kurumsal Web Tasarım Çizgisinde Kaliteli Bir Web Sitesine Sahip Olmak İstemez Misiniz?

02.

Torbalı Yazılım

ve Programlama

Torbalı Yazılım Firması alanında uzman yazılımcılar, tasarımcılar ve kıdemli proje yöneticileri ile ihtiyaçlarınızı dinliyor, süreçlerinizi iyi analiz ediyor, sizin ve firmanız için en doğru özel yazılım geliştirme, mobil yazılım çözüm önerilerini getiriyoruz. Torbalı Yazılım Firması olarak fark yaratmak için en doğru adımın işletmenize ve işleyişinize değer katmak olduğunu biliyor ve buna özgü planlamalar yapıyoruz. Hazır yapılar ve sistemler size her zaman uymayabilir.

Gelin hep birlikte hayallerinizi Torbalı Yazılım ve Programlama ile tasarıma döküp; taleplerinizi bağımsız, web yazılımlar, mobil yazılım, özel yazılım geliştirme veya windows uygulama olarak hayata geçirelim. Eğer siz de, iş verimliğinizi ve karlılığınızı arttırmak, maliyetlerinizi azaltmak, şirketinizin bilgi ve yetkinlik seviyesini arttırmak istiyorsanız, bize ulaşın. İhtiyaç duyduğunuz her an, sizlere hizmet sunmaya hazırız.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Torbalı

Mobil Uygulama

Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. “Mobil Uygulama” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Torbalı Mobil Uygulama olarak, mobil projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

Torbalı Mobil Uygulama olarak, tamamen kişisel projelere de önemle yaklaşıyoruz. Oyun, portal ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir uygulama fikrini, sonuç odaklı nitelikli bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz. Doğru ellerde hazırlanan mobil uygulama size ve işletmenize değer katarken, hedeflerinizi ve stratejinizi daha doğru belirlemenize olanak sağlar.

04.

Torbalı UX ve

Arayüz Tasarımı

Torbalı Web Tasarım ve Yazılım Firması olarak web ve mobil uygulama tasarımları yaparken bir gözümüz kullanıcıda diğer gözümüz yazılımdadır. Amacımız sadece performanslı bir "güzellik" değil, aynı zamanda teknik açıdan %100 uyumlu arayüzler tasarlamaktır. En iyi arayüze nasıl mı ulaşıyoruz? Ülkemiz insanlarını sürekli yapmış olduğumuz projelerde kullandığımız araçlar ile deneyimlemek ve tanımaktan geçiyor.

Yüksek Kaliteli Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX) artık isteğe bağlı olmaktan çıktı. Artan kullanıcı sayısı, işlevsel, etkili ve ilgi çekici deneyim gereksinimini karşılayan bir pazar istiyor. Torbalı Web, kullanıcı deneyiminin iş hedefini karşıladığı kanıtlanana kadar müşteriyi alarak bu amaca ulaşıyor. Müşterilerimiz tamamlanmış tek bir görev olsun ya da kilometre taşları olsun tüm süreçleri çevrimiçi izleyebiliyorlar. Materyellerin tümünün online bir depoda saklanması, bilgi ve belgeleri merkezileştirmeye ve böylelikle paylaşmaya yardımcı olmaktadır.

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir torbalı

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.