Onex Blog

İzmir Urla Web Tasarım

Yazılım Firması

Web sitenizde çalışırken, bu sitenin bizim değil, sizin web siteniz olduğunu her zaman aklımızda tutarız. Gurur duyarak tüm meslektaşlarınıza göstereceğiniz bir şey olmasını istiyoruz. Profesyonel görüşümüzü ve uzmanlığımızı alacaksınız, ancak hiçbir zaman yalnızca yapmak istediklerimizi yapacak bir egomuz yoktur. Oluşturduğumuz her site bir içerik yönetim sistemi kullanır, böylece kendi sitenizi kontrol edebilirsiniz.

İzmir Urla Web Tasarım Yazılım Firması olarak ihtiyacınız olan şekilde çalışan bir site oluşturmak için HTML ve CSS'den 3. taraf REST API'leri ile entegre edilmiş nesne yönelimli PHP'ye kadar her türlü teknolojiyi bir araya getirebiliriz. Bunların ne olduğunu bilmiyorsanız endişelenmeyin, bu bizim işimiz ve her şeyin tam istediğiniz gibi çalışmasını sağlıyoruz. İzmir'de pek çok müşteri bize geliyor çünkü web sitelerinin kendilerine özgü bir özelliği var. Küçük WordPress eklentilerinden tüm e-ticaret platformlarına kadar her şeyi inşa etme konusunda deneyimimiz var. Müşterilerimizle birlikte çalışarak kendilerine özgü ihtiyaçlarını ve amaçlarını anlamak için çalışırız.

WEB HİZMETLERİ

01.

Urla Web

Tasarım Firması

Urla'da yer alan işletmenizi özel, etkileşimli web tasarımıyla farklılaştırın. İlgi çekici bir kullanıcı deneyimi (UX) ile ziyaretçileri müşterilere dönüştürün. En uygun fiyatlı ve özelleştirilebilir e-ticaret çözümüyle yüzlerce satış yapın. Yüksek kaliteli bir sitenin her işletme için kritik bir araç olduğunu bilerek işimizle gurur duyuyoruz. Onex Yazılım olarak işletmelerin etkili bir şekilde hazırlanmış Urla web tasarım ve pazarlama stratejileriyle gelişmesine yardımcı oluyoruz. Güzel görünen web sitelerinin değil, etkili web sitelerinin oluşturulmasına inanıyoruz.

Bir kullanıcı herhangi bir yerde basit bir iletişim bilgisi bulamazsa, aşırı tasarlanmış bir web sitesinin hiçbir anlamı yoktur. Yeni web sitenizi tasarlarken ve geliştirirken, kullanıcı merkezli hedeflerle karışık profesyonel bir tasarım ana odağımızdır. Bir web sitesini ölçmenin asıl yolu tasarım ödülleri (güzel olan) değil, bir işletmenin büyümesine yardımcı olmadaki etkinliğidir. Web sitenizin kimler için tasarlandığı, nasıl tasarlandığının kilit bir faktörüdür. Daha eski bir kitleyi hedefliyorsanız, daha büyük yazı tipleri, basit grafikler ve kullanım kolaylığı, dahil edeceğimiz tasarım öğelerinden bazılarıdır.

02.

Mobil Uygulama

(App) Hizmetleri

2011'den beri mobil uygulama geliştirmede öncü olan, düşünceli mobil strateji, şık özellikler ve sağlam mühendislik karışımını kullanan lider şirketler için özel mobil uygulamalar tasarlıyor ve sunuyoruz. Deneyimli bir Urla mobil uygulama geliştirme şirketi olarak, iPhone ve iPad, Android telefon ve tabletler, Windows Phone ve Blackberry de dahil olmak üzere iOS için kurumsal ve sosyal uygulamalardan mobil sağlık izleme ve e-ticarete kadar birçok şeyi geliştirdik.

Bizimle uzun vadeli bir ortaklığa girme kabiliyetiniz, üst düzey yetenekleri işe almak ve elde tutmaktan, teknik cesaret, hesap verebilirlik ve saygı kültürünü beslemeye, kalite süreçlerini ve sektörün en iyi uygulamalarını uygulamaya kadar, yaptığımız her şeyle desteklenir. Urla'da, işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için uçtan uca özel mobil uygulama geliştirme dış kaynak hizmetleri sunuyoruz. Sizi rakipler arasında farklı kılan benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmanıza yardımcı olmak için uygulama vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

ÖZEL YAZILIM

03.

Urla Yazılım

Programlama

En son teknolojilerden faydalanarak, hem çevrimdışı hem de web üzerinden çalışan, hem çalışanları hem de müşterileri birbirine bağlayan, kullanıcı dostu zengin masaüstü uygulamaları geliştiriyoruz. Urla'da birçok şirket eski veya düşük performans gösteren kurumsal yazılımlarla çalışma zorluğu ile karşı karşıya kalır veya kendi sistemlerine ve gereksinimlerine uygun yazılım çözümleri edinmede zorluk çekebilir. Deneyimli bir İzmir Urla yazılım ve programlama geliştiricisi olarak, bilgiye erişimin güç olduğunu biliyoruz ve çalışanlarınıza uygun araçları sağlamanın verimlilik ve dolayısıyla toplam gelirde ciddi ödüller anlamına gelebileceğini biliyoruz.

Urla Yazılım olarak işletmelerin iş akışlarını kolaylaştıran, darboğazları azaltan ve daha fazla, daha hızlı bilgi erişimine olanak sağlayan, yeni fırsatlar için daha fazla zaman kazandıran ve müşterilere daha fazla bağlılık kazandıran öncü kurumsal yazılım çözümleri oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Deneyimli bir web uygulaması geliştiricisi olarak, kurumsal, kar amacı gütmeyen, oyun, sağlık ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde karşılaşılan sayısız ölçeklenebilir tüketici ve kurumsal web uygulamasını başarıyla uyguladık.

04.

Web Sitesi ve

Dijital Pazarlama

Dijital ve arama pazarlaması herhangi bir web varlığının kritik bir parçasıdır. Bugünlerde öne çıkmak için güzel bir web sitesinden daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Bizim yaklaşımımız nedir? Çevrimiçi iş çözümleri: Gelir getiren bir pazarlama stratejisiyle birleştirilmiş bir dönüşüm tabanlı web sitesi. Onex Yazılım gibi bir İzmir - Urla web tasarım şirketi ile ortak olun ve çevrimiçi başarınız kaçınılmaz olsun. Hangi sektörde olursanız olun, müşterileriniz sosyal medyada . İnsanlar her gün hizmetinizi veya ürününüzü arıyorlar. Ürünlerinizi çevrimiçi satmaya hazır mısınız?

Yardımlarımızla, alışveriş sepeti sisteminiz kullanımı kolay envanter yönetimi özellikleriyle gerçek zamanlı kredi kartı işlemlerini ve ürün stokunu otomatikleştirecektir. Markanızı gerçek dijital pazarlama ile dönüştürmenize yardımcı olalım. Stratejik pazarlama, geniş bir kitleye ulaşmanıza, müşteri oluşturmanıza ve mevcut müşteri tabanınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Onex Yazılım, dijital anlamda sizlere tam hizmet sunan bir Urla web tasarım ve pazarlama ajansıdır. E-posta kampanyaları ve bültenler bir işletmenin başarısının ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilerinize sürekli olarak ulaşmazsanız sizi unuturlar. ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN BUGÜN BİZE ULAŞIN, SİZE YARDIMCI OLMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ!

ERP CRM YAZILIM

DÜNYA SİZİ NASIL GÖRÜYOR?

05.

Günün Değil

Geleceğin Teknolojileri

İle Tasarlıyoruz

Amacımız; doğru hedef kitlenize ulaşmanız konusunda dijital dünyada size en iyi çözümü sunmaktır.


Responsive; tüm mobil cihazlara %100 uyumlu, estetikliğin şıklıkla buluştuğu modern Web Tasarım çözümleri.


SEO Uyumlu; doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı hedefliyoruz.

Onex Yazılım

Dijital Dünyadaki Yol Göstericiniz

İnteraktif Çözümlerimiz İle Zirveye Yükselin. Global Anlamda Markalaşın.

web tasarım izmir urla

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İnteraktif ve Kreatif Çalışmalar

    Gelişmiş teknoloji alt yapımız, profesyonel yazılım çözümlerimiz ve geliştirmeye açık, tutkulu, meraklı ekibimiz ile sürekli sizinleyiz.

  • Özgün Web Tasarım ve Yazılım

    Sizi rakiplerinizden daha kaliteli yansıtmak ve sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşımak amacıyla dijital imajınız için çalışıyoruz.

  • Genç, Dinamik ve Yenilikçi

    Çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım ve seo hizmetlerinde en iyi sonuca varmak için tek vücut olarak çalışıyoruz.