hakkımızda

Onex Yazılım'ı Tanıyın

Onex Yazılım, sanal ve dijital dünyada müşterilerine tasarım ve yazılım alanında; web hizmetleri, yazılım hizmetleri ve dijital hizmetler sunarak bu bağlamda müşterilerinin yükselmelerini, markalaşmalarını sağlamayı ve verimliliklerini artırmayı hedeflemektedir.

Bilgi birikimimiz, mühendislik çözümlerimiz, dinamik yapımız, genç ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile birlikte bu sektörde sürekli pozitif yönde yükselmeye devam ediyoruz. Size en uygun çözümü sunabilmek için sizi dinliyor ve fikirlerinize önem veriyoruz.

Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında güçlü bir firma olarak konumlanan Onex Yazılım, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına, ve müşterileriyle birlikte büyüme vizyonuna sahiptir. Onex Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu hizmetler ile bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları vermek için faaliyet gösterdiği sektörleri günü gününe takip etmektedir.

Dijital Dönüşümü Ertelemeyin

Sunduğumuz geniş hizmet ve çözümlerimizle hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışı sayesinde, önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde kullanarak, müşterilerimizin zamanında ve doğru kararlar vererek başarı elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz için tasarladığımız, geliştirdiğimiz ve kurduğumuz sistemlerle kendilerinin asıl işlerine odaklanmalarını, değişen dinamiklere uyum sağlamalarını, bu sayede rekabette öne çıkmalarını sağlıyoruz. Bunun yanında deneyimli ekibimiz ile firmalara özgü ve özel yazılım projeleri geliştirerek belirli veya ayrıntılı ihtiyaçlarına da cevap vermekteyiz. Dijital ve modern dönüşüm yaparak sizde geleceğinizi sigortalayın.

arka plan

Müşterilerimiz bizim için aynı zamanda iş ve çözüm ortağıdırlar. %99,98 yıllık ortalama uptime ile kesintisiz ve hızlı sunucu hizmetleri sunuyoruz. Özel yazılım çalışmalarımız ile firmaların detaylı ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz. Sektörünün en iyileri fabrika otomasyonlarında bizi tercih ediyor.

gif dosyası
 • Özel Yazılım
 • Mobil Uygulama
 • Seo Optimizasyonu
 • Google Adwords
 • E-Ticaret
 • Kurumsal Web Sitesi
 • Sanal Gerçeklik (VR)
 • 3D Web Tasarım
 • Yazılım Özel Yazılım

  Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa, süreçlerinize, birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandırabiliriz. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştiriyor.

 • Mobil Uygulama

  Onex Yazılım, mobil cihazlar için kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi tasarım uzmanları ile müşterileri için en uygun ve en yaratıcı tasarım hizmetini sunmaktadır.Günümüzde her geçen gün mobil cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.

 • Seo Optimizasyonu

  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) alanında web siteniz için tüm iyileştirme çalışmalarını yaparken aynı zamanda bu alanda kalıcı sonuçlar hedefliyoruz. Siz de SEO çalışmalarınızın profesyonel ve alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesini istiyorsanız Onex Yazılım'dan destek alabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 • Google Adwords

  Reklamlarınız anında üst konumda yayınlansın, siz de böylelikle yeni müşteriler kazanın. İşletmenizi büyütmek için Google Ads/Adwords kullanın ve daha çok aramada görünün. Kampanyalarınıza ve hedef kitlenize en uygun reklam modelini seçerek en etkili şekilde yayınlıyoruz.

 • Web E-Ticaret

  Gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil online satış mağazanıza Onex Yazılım ile sahip olabilirsiniz. Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size Onex Yazılım tarafından bir bütün olarak sunulur.

 • Kurumsal Web Sitesi

  Markanızın veya firmanızın sektördeki konumunu analiz ederek hedef kitlenize yönelik doğru bir tasarım ve vizyon yaratacak özgün kurumsal bir web sitesi tasarlıyoruz. Oluşturulan yeni web sitesi, değer ve stratejilerle örtüşen kaliteli görseller ve yazılı içeriklerle tamamlanmaktadır.

 • Sanal Gerçeklik (VR)

  En iyi kurumlar ve tasarım okulları, VR ve AR deneyimlerini tasarlamak ve prototip yapmak için Onex Yazılım'ı tercih ediyor. WebVR, tarayıcınızda VR deneyimini mümkün kılan açık bir özelliktir. Amaç, hangi cihaza sahip olursanız olun, herkesin VR deneyimine girmesini kolaylaştırmaktır.

 • 3D Web Tasarım

  Çok çeşitli premium dijital 3D hizmetleri sunmaktayız. Müşteri ihtiyacına göre sürekli olarak araştırmaya ve gelişimi görselleştirmeye kararlıyız. Her projenin kendine özgü ihtiyaçları hakkında doğal ve benzersiz bir fikir edindik.

 • Web Çözümleri

 • Yazılım ve Dijital Çözümler